Jump to content

86 Karılı Adam

Recommended Posts

Şöyle bir yorum var haberin altında:

"...Bu cinsel açlık nereden geliyor? Her şeyi cinselliğe yorarsak başka ne düşüneceğiz. En son yaşanan salatalık olayı… Tam bir rezalet. Kadınların salatalık ve benzeri şekli değişik olan şeyleri alması yasakmış!!… hayatın her saniyesine bu şeklide cinsellikle ilgili yasaklamalar, sınırlamalar getirilirse tabi ki insanların aklı fikri orda olur. Tabi ki insanlar her an onu düşünür..."

Demek ki böyle bir şey daha varmış. Salatalık alma yasağı. :angry:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 318
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ahahahah iyiymiş.. nasıl bakıyormuş o kadıncağızlara ve onlardan doğan çocukcağızlara merak ettim.. e yaş da bi hayli ileri vardır bu kadınların ayrıyeten "sevgilileri" maddi ve manevi(!) doyum açısından :D sabah sabah iyi güldüm bugünkü sınavım iyi geçecek.. her gece birine gitse denmiş bu adam haftada anca birine gider. bu bile iyimser.. :D hatta bi odadan bi odaya geçmesi hafta sürer dermişim :D

Sitelerde Paylaş
ahahahah iyiymiş.. nasıl bakıyormuş o kadıncağızlara ve onlardan doğan çocukcağızlara merak ettim.. e yaş da bi hayli ileri vardır bu kadınların ayrıyeten "sevgilileri" maddi ve manevi(!) doyum açısından :D sabah sabah iyi güldüm bugünkü sınavım iyi geçecek.. her gece birine gitse denmiş bu adam haftada anca birine gider. bu bile iyimser.. :D hatta bi odadan bi odaya geçmesi hafta sürer dermişim :D

NE DIYOSUN SEN?

KAFIRLER BANA KULAK ASIN!

IMAN GUCUDUR BUNUN ADI

anlamadigim sey cennette napcak bu

72 huri yetmez ki bu italyan aygirina

Sitelerde Paylaş

1. adam haklıdır.4'ten fazla evlilik için kuran'da yaptırım bulunmamaktadır diye biiyorum..

ayet şöyle der,"size helal kılınan kadınlarla birer, ikişer üçer dörder evlenebilirsiniz"

yani, 5. kadını aldığında bir yasak vardır demiyor..

2. velev ki bir yasak var.. ve velevki, eş sayıısı 4'e kadar sınırlı islamda...

bu adam şöyle bir formül geliştirebilir.

4 tanesini eşi olarka tutar, geri kalanlar için de "bunlar da cariyem anasını satiim" der..

çünkü islam, kölelik düzenine göre indiği için, cariyeleri de normal kadın gibi kabul etmediği için, o konuda bir sınır koymamıştır.

yani, ben bu adamın avukatı olsam, şeriat mahkemesinde bu adamı kolayca kurtarırdım. :D

keh keh keh :D

Sitelerde Paylaş
Nijerya'da şeriat mahkemesi 86 karısı olan Nijeryalı Muhammed Bello Ebubekir'i uyardı. Şeriat kurallarına göre bir erkek sadece 4 kadınla evlenebilir. 84 yaşındaki Nijeryalı Ebubekir eşlerinin sayısını 4'e düşürmezse idam cezasıyla yargılanacak.

yuh be.hemde 86 kadın.kafayı yemiş bence. :angry:

hepside yaşlı yav.iğrençççççççç. :blink:

Sitelerde Paylaş
NE DIYOSUN SEN?

KAFIRLER BANA KULAK ASIN!

IMAN GUCUDUR BUNUN ADI

anlamadigim sey cennette napcak bu

72 huri yetmez ki bu italyan aygirina

adamı haklı buluyosun yani.. :blink: komik.. yerim ben o iman gücünü..

tarihinde cumhuriyet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu ülkede kadınlar çok şanslı...

Normal bir populasyonda kadın-erkek oranı fiftififtidir. Eğer erkeklere çok kadınla evlenme hakkı verildiyse ve o pupulasyonda bekar olmayan her erkek 4 kadınla evlendiyse ozaman geriye kalan bekar erkekler boku yedi demektir. Popülasyondaki her 50 erkekten 10 tanesi evliyse ,geriye 40 adet bekar erkek ama 10 adet bekar kadın kalır... 40 erkeğe 10 kadın... hımm erkekler için çok kötü.. Kadınlar açısından bakacak olursak durum çok parlak... istediği erkeği seçebilir..Erkeğe çok evlilik hakkı verilen popülasyonlarda erkek bolluğu ama kadın kıtlığı yaşanacağı ve bu durumun bekar kadınları çok açık bir biçimde avantajlı hale getireceği açıktır...

Sırf çok evlilik yapmak için şeriat isteyen tahtası eksikler, bilmezlerki çok evlilik serbest bırakıldığında ortada evlenecek kız kalmayacakdır...

Sitelerde Paylaş
Bu ülkede kadınlar çok şanslı...

Normal bir populasyonda kadın-erkek oranı fiftififtidir. Eğer erkeklere çok kadınla evlenme hakkı verildiyse ve o pupulasyonda bekar olmayan her erkek 4 kadınla evlendiyse ozaman geriye kalan bekar erkekler boku yedi demektir. Popülasyondaki her 50 erkekten 10 tanesi evliyse ,geriye 40 adet bekar erkek ama 10 adet bekar kadın kalır... 40 erkeğe 10 kadın... hımm erkekler için çok kötü.. Kadınlar açısından bakacak olursak durum çok parlak... istediği erkeği seçebilir..Erkeğe çok evlilik hakkı verilen popülasyonlarda erkek bolluğu ama kadın kıtlığı yaşanacağı ve bu durumun bekar kadınları çok açık bir biçimde avantajlı hale getireceği açıktır...

Sırf çok evlilik yapmak için şeriat isteyen tahtası eksikler, bilmezlerki çok evlilik serbest bırakıldığında ortada evlenecek kız kalmayacakdır...

bir erkeğin kaç kadınla evlenebileceği, popülasyondaki kadın erkek oranı ile belirlenmeli demek ki.

o zaman, kadının fazla olduğu popülasyonlarda çok evlilik olmalı........ öyle mi?

Sitelerde Paylaş
Çalışmamalarının gerektiğini istisnai durumlar dışında.

yoksulluk bile çekilse çalışmamaları onlara bir cabal yok vebal hep erkeğin sırtındadır.

bu nasıl bir zihniyet illegaltm neden ekonomik özgürlüğümüzün elimizde olması, kendimizi güvende hissetmemiz ve evimize biraz daha katkıda bulunabilme erkeğin yükünü bir nebze olsun hafifletme isteğimiz bu kadar zorunuza gidiyor.. hayretsiniz valla..

Sitelerde Paylaş
İslamda bakmak dahi zinadır islamda zinanın cezasını anlatmama gerek yok heralde dayağı yer oturu oraya

evleneceğin kadına daha şimdiden çok acıyorum geçmiş olsun ona diyecem ama benim gibi eli şıralıya denk gelirsen eyvah eyvah :D ne demek ya yer dayağı oturur aşağıya.. aldatma eğilimi olduysa bitmiştir iş zaten.. 2. geldiyse 1. bitmiş demektir güzel kardeşim.. demek ki ruhi doyumu yeter seviyede sağlayamamışsın bitmiş.. aldatmakta kadının/erkeğin aczidir o başka.. dürüst ol başkası var de bitsin gitsin.. hem o hem o saçmalığın ta kendisi zaten.. ama aman kadın/erkek aldatmış ya da meyl etmiş bi canına okuyayım bi daha yapmasın demek korku ile karışık bir saygıya yol açabilir eğer terkedecek durumda değilse.. ama sana karşı nefreti her geçen gün şiddetlenecektir bunu unutma.. şimdi daha iyi anladım neden karşı çıktığını kadının çalışmasına.. sende diğer molla sınıfı gibi kadının zanaati olmasın bana göbekten bağlı olsun işkencelerime karşı çıkamasın diyorsun da yok öyle yağma.. kimse başı boş değildir bunu da unutmayasın.. aboo beni kocam dövecek yedi düvelde benim kocamı döver valla :D

Sitelerde Paylaş
Kadınlar çalıştığında günümüzde ki gibi olaylar cereyan eder tacizler o...puluklar patronların göz dikmeleri.

kadın çalışmamalıdır kadın çalışacaksan evinde çalışsın

Yan gel yat erkek eve baksın daha ne

senin insanlara aşırı derecede güvensizliğin var illegaltm ve aşırı derecede şiddet yanlısısın gördüğüm kadarıyla.. pskiyatriste gidip yardım almayı düşünür müsün acaba.. ihtiyacın var bence.. annem 32 senedir devlet memurluğu yapıyor dünya kadın çalışıyor hepsi bahsettiğin yollara düşüyor.. hepsinin mi başından bu olaylar geçiyor.. kadın kendini koruyamıyor mu? kendimizi koruyamıyor muyuz biz? sırf kadınların mı başına kötü işler geliyor.. bir düşün.. o vakit kimse çıkmasın evinden otursun oturduğu yerde.. köye dönelim hep beraber.. çiftçi olalım.. diğer meslekler bilim o bu silinsin gitsin ne dersin uyar mı sana? bırak yaaa! cidden yardıma ihtiyacın var haddime düşmez ama..

Sitelerde Paylaş
bu nasıl bir zihniyet illegaltm neden ekonomik özgürlüğümüzün elimizde olması, kendimizi güvende hissetmemiz ve evimize biraz daha katkıda bulunabilme erkeğin yükünü bir nebze olsun hafifletme isteğimiz bu kadar zorunuza gidiyor.. hayretsiniz valla..

Her çalışan kadını or..u olarak görüyor da ondan!

Sitelerde Paylaş
iLLeGaLTM, özel bir soru olacak ama istersen yanıtlama...

Evli misin? Ya da kız arkadaşın var mı? Hiç kız arkadaşın oldu mu?

Kız kardeşin, kız kuzenin var mı? Bunlarla yakın arkadaş mısın?

Herhangi bir kızla yakın arkadaş oldun mu?

Yanıtlamasam daha iyi

Anlatmak istediğiniz şeyi misalle anlatın

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...