Jump to content

takip ettiğiniz diziler

Recommended Posts

Ay ışığı ve Adanalı adlı dizideki oyuncuların performansını nasıl buluyorsunuz.

Değerlendirirmisiniz..??

ya oyuncuları pek tanımıyorum sima olarak bilirim ama isimlerini öğrenme çabasına hiç girmedim...

ama adanalı da oktay kaynarca çok güzel bi kişliğe sahip ayrıca canlandırdığı kişiyi sadece oynamıyor aynı zamanda yaşatıyor..diğer oyuncularda bi o kadar güzel performans gösteryor.

ay ışığı'na gelirsekte hiç bi oyuncusunun adını bilmiyorum ama oyuncuların hepside çok güzel performans sergiliyor...

yani ancak bu kadar bir değerlendirme yapabilirm...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

stargate1 stargate atlantis eskilerden x files ileridede yapılacak olan stargate universeyide dört gözle bekliyorum

stargatenin hastasıyım bu sezon bitecek olması üzücü

Sitelerde Paylaş

lost dünyanın en iyi dizisi bence.

onun dışında star trek çok güzeldi.zaten onlarca dizi var.izlemek isteyen için seçenek çok.

son zamanlarda aşkı memnuyu izliyorum.kadrosu güzel.

aslında en sevdiğim bilimkurgu tipi yapımlar ama sayıları çok fazla değil.

Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...

hiçbirşeyi sonuna kadar izleyemiyorum maalesef, bikaç blümden sonra sıkmaya başlıyor.. avrupa yakası bi başında bikaç bölüm, bi ortada (gaffur zamanı) 1-2 bölüm bi sonda (şahika zamanı) 1-2 bölüm o kadar.. sonracıımaa yaprak dökümünü takip ettim bikaç bölümcük.. kitaptan uzaklaşıp ve birde absürtlükler sokmaya başlayınca vazgeçtim.. sonraaa küçük kadınlara baktım biraz biraz orda da akla aykırı şeyler görünce o da koptu.. : :blink:

başından sonuna izleyebildiğim bir "ikinci bahar" dizisi oldu hatırlar mısınız bilmem.. kısa sürmüştü ve tadında bırakmışlardı belki ondandır.. zaten tv izlerken çok haz alamıyorum ben.. sıkıntılı pakişim ben, gel pc ye git tv ye.. programı unutuyorum reklam arasında falan..

tarihinde borderline34 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...