Jump to content

takip ettiğiniz diziler

Recommended Posts

• İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tr'de adam gibi dizi yok ki çok nadir kaliteli yapımlar kanımca...

bn dizi seyretmiorum ama gece sesleri die bi dizi başlicakmış die duydum, konusunu bilmiorm ama Ayşe Kulinin eserinden uyarlama sanırım..belki onu izlerim nedenini bnd bilmiorm içimden bi ses seyret dio valla :D

Sitelerde Paylaş
1 tanesi Türk olsa şaşardım zaten! <_<

türk dizilerindeki üstünkörü , ilkokul cocuğu zekasındaki senaryuo anlayışı türk halkının ortalama zekasına göre yapılmıştır..

ortylama türk insnı, oturup lost izlerse sıkılır. anlayamaz.. çünkü eğitim seviyesi ilkokul 4 civarındadır bu ülkede..

ayrıca, lost'un dısında, house md benim favori dizilerimden..

bilmiyorum. daha önce hoşlanmazdım tıp dizilerinden fakat, house'den sonra bu düşüncem tamamen değişti.

dünya üzerinde yok böyle bir doktor :D

lost'u , prison break'i vs vs'yi bitirip izlemeye dizi bulamayanlara şiddetle öneririm..

edit. ayrıca my name is eaarl'in çakması, stv'de hakkını helal et adıyla yayınlanıyor.. :D

karma yerine ilahi adalet diyrolar :D

tarihinde metatron tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sadece Avrupa Yakası'nı kafamı dagıtmak için izliyorum.

Zaten TR de sorunları takmayarak aldırıs etmeden sadece komedi ve guncel olayları hafifçe yansıtan bir dizi.

Diger dizilere baktıgmızda acı hüzün kavga savaş mafya vs.. ama bunda sadece amac gülmek (:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...