Jump to content

takip ettiğiniz diziler

Recommended Posts

• İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

two and a half man izleyen yok mu yani? kesinlikle izleyin derim. ama 22 dakikacık,öyle bi tadında bırakıyor ki namussuzlar:)

Ben izliyorum da göremiyorum buaralar.Ben mi denk gelmiyorum,ara mı verildi anlamadım.Bir de The New Adventures of Old Christine var izlenmeli denilecek.

Sitelerde Paylaş
Yalan Rüzgarı'nı takip ediyorum,

22. yılında,

30 yıl içerisinde bitecekmiş.

Çok arkadaşım öldü bu yolda.

Ama ben bitireceğim bu diziyi.

Ençok sevdiğim diziler; House, Two guys a girl,Avrupa yakası(eski bölümleri),Desperate Housewives, ve Ugly Betty

Üniversiten bir arkadaşımla konuşuyorduk kendisi lost bağımlısı bana sordu sen neyi seviyorsun diye; ugly betty dedim şoka girdi gerçek mi dedi :D

Sitelerde Paylaş
TEK -TURKIYE adli dizinin hastasiyim,izlerken mest oluyorum..

Ne kadar gercekleri yansitmislar, ne guzel bi kurgu dahice seneryo yazimi ve oscarlik oyuncular..

TEK-TURKIYE.;)

bir de ölümsüz kahramanlar var.

onu sevdiysen bunu da seveceksin. :)

aşağı kalmaz yani tek türkiyeden.

Sitelerde Paylaş
Ben izliyorum da göremiyorum buaralar.Ben mi denk gelmiyorum,ara mı verildi anlamadım.Bir de The New Adventures of Old Christine var izlenmeli denilecek.

taahm harika ama the new adventures bıdı bıdı çok sıkıyor bazen. julia yı her ne kadar sevsem de, ıı ıhh olmamış diyor, başarılar diliyoruz. (paris hilton dan 20 kat daha zenginmiş onun ailesi, ne alaka demeyin, bilmiyorum)

Sitelerde Paylaş
Her zaman her yerde "LOST".

Dizi ilerledikce heyecan artiyor.5 sezonuda gözümü kapatmadan izledim.

bir lost furyası aldı gidiyor son senelerde.

daha tek bir bölümünü izlemişliğim yok.

tarihinde murteddd tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
bir lost furyası aldı gidiyor son senelerde.

daha tek bir bölümünü izlemişliğim yok.

yalnız değilsin bu hususta murtedd bende izlemedim lostu.. ama kayıp olarak da görmüyorum.. bilmem belki izlesem farklı düşüneceğim kim bilir.. :D

Sitelerde Paylaş
yalnız değilsin bu hususta murtedd bende izlemedim lostu.. ama kayıp olarak da görmüyorum.. bilmem belki izlesem farklı düşüneceğim kim bilir.. :D

ben de hiç seyretmedim ama bunu insan içinde söyleyemiyorum; sanki kafamın üstünde antenlerim varmış gibi bakıyorlar çünkü...

Sitelerde Paylaş

Lostu izleme teşebbüslerim oldu. Ne var ki başarısızlıkla sonuçlandı. Dizi beni etkilemek ve sürüklemekten çok uzak. İzlerken birde bakıyorum ben kopmuşum başka şeyler düşünüyorum. Sevmedim.

Avrupa yakasını genelde izlerdim ama artık baydı. Arka sıradakileri bazen saçmalasada izlemeden yapamam. Ayışığı diye bir dizi vardı ve çok kaliteli idi. Tabii diziyi yayından kaldırdılar. Zaten benim sevdiklerim yayından kalkar çoğunlukla. Arada sitkom hastalığım tutar. Eğer moral düşüşü yaşıyorsam resmen ilacımdır. Bir zaman izler neşemi bulur sonra bırakırım. CSI:NY yi bazen izlerim. Bones te çok iyi diziydi.

Aşk-ı Memnunun günümüze uyarlanması ilginçti. Dizi için çok emek harcanmış olsada, belli bir çekimi olsada bence fiyasko. Eskiden yeni olmuyor dizi işinde.

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ben de hiç seyretmedim ama bunu insan içinde söyleyemiyorum; sanki kafamın üstünde antenlerim varmış gibi bakıyorlar çünkü...

o konuda çok haklısın crossfox, çok büyük bir ayıp işlemişsin gibi bakıyorlar yüzüne ve ayıplar bir ifadeyle sen diziden anlamıyorsun, nasıl izlemezsin muhabbetine girmeye kalkıyorlar.. ben mi acayibim yoksa onlar mı diye geçirirdim içimden neyseki yalnız değilmişim.. :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...