Jump to content

Unutamadığım üyeler

Recommended Posts

Cutie atıldı forumdan.3 Müslüman nickiyle girdi.Cutie Siteye Ateist olarak gelip,sonradan Hırıstiyan Misyoneri çıkan ve tarihe geçen bir kişilik oldu.Akhneton'ada şifresini vermişti.

2 Sinide şutladılar.Aslında ben Akhneton ve Cutie nin aynı kişiler olduğuna inanıyorum.

Çünkü Akhneton atıldıktan sonra Cutie'nin hesabından girmişti.

Saygılar.

Demek Cutie ile Akhenaton aynı kişilermiş..

O halde bunların kendi aralarındaki monolog Polanski'nin Kiracı'sındaki Trelkovsky karekteri kadar başarılıymış. :lol:

Akhenaton'un msn adresi, dreamer.2046@hotmail.com

Sorunu olan Akhenatonla konuşabilir..

Saygılar...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 56
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

benim unutamadığım ateistforumun bombası kitapsız'dı...

unutamadığım çok var gerçi, hep ayrılmışlar forumda.. mich roph vardı, mikrop :) Nerelerde onlar acaba bilgisi olan var mı? vlad'ı ya da...

cutie hristiyan mıymış? :))) inanmak çok zor...

Sitelerde Paylaş
tcbh077 ve cem81 aynı kişiydi.tcbh077 olarak kızıp üyeliğini sildirdi ama ertesi gün geri geldi

cutie pie vardı ben onu hatırlarım.hristiyan oldu galiba sonradan.iyi bir kızdı

birde tabu vardı,bugün doğum günüymüş.

bide hmd ve hacı ali diye nicli azılı iki şeriatçı vardı.çok küfürbazdılar

Haci Ali'ye laf yok. Bende onun eposta adresi vardi. Oradan cok kufurlestik biz onunla.

Bunlar forum disinda olan meseleler oldugu icin yonetim bilmez

Cok komik kufur eder o Haci_Ali.

Okuduktan sonra o kadar cok gulersin ki, mide krampi gecirirsin.

Siradan bir seriatci diyip gecilemez haci_Ali.

Benim adamimdir o.

Az mi ana avrat kufurlu kurban bayrami kutlama mesaji gonderdik birbirimize.

Severim ben o adami. Musluman olmasina ragmen severim.

Sevdigim tek muslumandir hatta.

Simdi burada olsada şöyle :rolleyes::unsure::angry::mellow::lol: gibi smileyler yapistirsa. Adamin smileyleri bile beni kendimden geciriyordu.

Cuti Pie meselesine gelince Cutie Pie'in hristos oldugunu biliyordum ama misyoner oldugunu bilmiyordum. Bu Ileney diye bir tip daha var bunun 1 numarali adami muslumandir.

Musluman yobaziyla Hristiyan yobazi birbirini bu kadar sevmez normalde. Bence o ileney denen cocukta da bir is var. Cutie'nin adami olabilir ve harun yahyaci maskesi altinda hristiyan misyonerligi yapiyor olabilir. Hala bu forumda yaziyorsa o tipe dikkat edin.

Sitelerde Paylaş
uyuşuk kurşun

ne olduda birden bire kayboldu

AKP iktidar olunca Hacı isimli admin " darbe isteriz, ordu göreve " dedi. Uyuşukkurşun da " sen Amerika'da yaşıyorsun darbe istemesi kolay, darbe olunca biz Türkiye'de ne yapacağız " dedi ve Hacı siteden ayrılmadan siteye dönmeyeceğini söyledi ve ayrıldı. Moderatördü o arkadaş...

Beniz özlediğim üyeler;

Blackrock

Ezkamo

İlerlemecimetaryalist

Sitelerde Paylaş

bir rivayete göre kalpten gitmiş deyyus..

zatan korkak da bir adamdı..

kendisi buraya yazdığına göre "" ekinlerin arasından bir şey"" kovlamış bunu..nokta..

Tolonbeye laf söylemeyin.

Tolonbey bildiğim bir sitede yazıyor.

Saygılar

tarihinde evrenselboyut tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
uyuşuk kurşun

ne olduda birden bire kayboldu

evet ya birde moderatördü bu arkadaş birden bire kayboldu aynı şekide admin vladda kayboldu bir ara ub40 diye nickini değiştirmişti ama şimdi ortalarda yok

tarihinde Osiris_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Haci Ali'ye laf yok. Bende onun eposta adresi vardi. Oradan cok kufurlestik biz onunla.

Bunlar forum disinda olan meseleler oldugu icin yonetim bilmez

Cok komik kufur eder o Haci_Ali.

Okuduktan sonra o kadar cok gulersin ki, mide krampi gecirirsin.

Siradan bir seriatci diyip gecilemez haci_Ali.

Benim adamimdir o.

Az mi ana avrat kufurlu kurban bayrami kutlama mesaji gonderdik birbirimize.

Severim ben o adami. Musluman olmasina ragmen severim.

Sevdigim tek muslumandir hatta.

Simdi burada olsada şöyle :rolleyes::unsure::angry::mellow::lol: gibi smileyler yapistirsa. Adamin smileyleri bile beni kendimden geciriyordu.

Cuti Pie meselesine gelince Cutie Pie'in hristos oldugunu biliyordum ama misyoner oldugunu bilmiyordum. Bu Ileney diye bir tip daha var bunun 1 numarali adami muslumandir.

Musluman yobaziyla Hristiyan yobazi birbirini bu kadar sevmez normalde. Bence o ileney denen cocukta da bir is var. Cutie'nin adami olabilir ve harun yahyaci maskesi altinda hristiyan misyonerligi yapiyor olabilir. Hala bu forumda yaziyorsa o tipe dikkat edin.

hacı ali sevilmezmi ya hakkaten çok güldürüdü insanı hacı ali ve tolon abinin şiveli anlatımına bayılırdım

tarihinde Osiris_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yargucu diye biri vardı, çok saygı duyardım .

zork ve larki (?) diye iki eleman vardı . çok matraktılar :D

cutie pie hatırlamayan yok zaten . ben de onun türkiye de yaşayan serseri bir ermeni olduğunu düşünürdüm . bir ara orhan pamuk olduğunu da düşünmüştüm :D

çinçin mahallesinden cevat kelle kürdü de vardı . hala küfür ederim .

Sitelerde Paylaş
Akhenaton'un msn adresi, dreamer.2046@hotmail.com

Sorunu olan Akhenatonla konuşabilir..

Saygılar...

İsteyen gitsin konuşsun tabii de , nasıl bi yanıt alınacağı düşünülüyor?. Benim mod. olduğum bi forumda cutie denen üye 1-2 yazı yazmış ve savunulan kişi tarafından anında hiç bir gerekçe gösterilmeden üğyeliği uçurulmuştur. (bunun nedenleri ip lerin gözükmesi olabilir )hemen hemen tüm forumlara birbirlerini çağıran ve görülen ve birbirlerinin zıt karakteri bu üyeler ilk Ateistforumda deşifre olmuştur.(bana da ozamanlar pek inandırıcı gelmemişti) Aynı kişiler mi yoksa hesaplarını mı paylaşıyolar bunu sanırım sadece allah bilir :) Bunun yanında ,buna benzer olaylar, mod. olduğum forumda ,bu kişinin üyeliği sonlandırıldıktan sonra da devam etmiş , bir mod arkadaşı ihraç etmek zorunda kalmıştık(yine farklı karakter diyebileceğimiz farklı msn si olan ,konuştuğumuz bir üye).Savunanlara bu olayları anlatmamıza rağmen devam etmelerine şaşıyorum.

tarihinde tribuss tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

aknethon isimli üye faşist zihniyete sahipti ama sağlam başlık açıyordu,

içini dolduryordu,forumdan pis biçimde ayrıldı küfür hakaret gırla

ama neticede faşist zihniyetinden asla ödün vermedi türkte türk türkte türk

anadoluda sadece orta asyadan gelenler varmış gibi,türkün gücü türkün aklı

türkün bilmem neyi,forum yönetimi söverek sepetledi ben tartışmayı

unutmadım hatta iletiler silindi vs vs budun bilim ve türkçüler konulu

sempozyuma sosyalistlerin tavrı gibi bir şey oldu kovulma faslı

ayrıca eskiden black rock isimli üye vardı acayip dobra ben the crow isimli üyenin

o olduğunu düşünecek kadar safım.

Sitelerde Paylaş
akhenatonu forum yönetimi söverek sepetledi.

bak bak.ezberci tembel vede unutkan ateiste bak

sallama arkadaşım.forum yönetimi küfür etmedi.

akhenaton oğuza küfür etti ve böylece forumdan atıldı.

tarihinde Acı Hayat tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

terliksi ve akhenaton vardı birde hakkı bulut vardı o yine geldi baya özlediydik kendisini :)

sevgili metatronun sayesinde 10 dakka sonra gelen edit :birde dinsavar vardı oda gayet iyiydi

tarihinde Sansar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 7 months later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...