Jump to content

ForumMeydandan kim sorumlu?

Recommended Posts

Selamlar

Forum meydanın felsefi ve dini inançlar bölümü ateistforumun bir kopyası

Hadi tamam buraya bazı konuları açıyoruz belki siz site yönetimi olarak oradada yayınlıyor olabilirsiniz.

Ancak işin içine yalan karışması çok yanlış...

Benim açtığım bazı konular var orada...Ancak bir konu varki ben açmadığım halde ben açmışım gibi gösterilmiş.

Üstelik orada illegal tm isimli bir üyede mevcut.O ben değilim halbuki.

Benim açmadığım bir konunun orada benim ismimle açılmasını kabul etmiyorum.

ilgili link.

http://forumeydan.ipbfree.com/index.php?showtopic=1259

Ateistforumda ki karşılık linki

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=10970

Linklerden görüleceği üzere konu bana ait değil.

Bu durumdan yalan olduğu için rahatsızım.Bana bu konuda açıklama yapılmasını yönetimden taleb ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Aaaaa ben orada aynı ismimle varım, buradaki yazılarımla. BilgehanBengi Bilgehan olarak var, buradaki yazılarla. haci HACI olarak var. Arada başlıktaki iletileri de atlamışlar. Bu ne ya? Yazmadığım şeyleri de eklediler mi acaba?

Sitelerde Paylaş
Sözünü ettiğiniz forum ile Ateistforum'un hiç bir ilişkisi yoktur. Forumumuzdan ileti kopyalayarak oluşturulan forumda yapılanlar bizim kontrolümüz dışındadır ve o forum üzerinde yaptırıcı bir etkimiz bulunmamaktadır...

Teşekkürler...

Ancak böyle bir kopyalama ateistforumu yönetimin dışından yapıldıysa çok uzun sürmesi gerekir bayağı uğraş gerekir.

Galiba o forumun populerliğini geliştirmek uğruna yapan kişi böyle bir işkence yapmış kendine..

Ben yönetime ulaşmaya çalışacağım.

Ateistforum yönetimi olarak burada açılan konuların kopyalanması ateistforumun hakkını çiğnemiyor galiba..

Neyse tekrar teşekkürler...

tarihinde iLLeGaLTM tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Teşekkürler...

Ancak böyle bir kopyalama ateistforumu yönetimin dışından yapıldıysa çok uzun sürmesi gerekir bayağı uğraş gerekir.

Galiba o forumun populerliğini geliştirmek uğruna yapan kişi böyle bir işkence yapmış kendine..

Ben yönetime ulaşmaya çalışacağım.

Ateistforum yönetimi olarak burada açılan konuların kopyalanması ateistforumun hakkını çiğnemiyor galiba..

Neyse tekrar teşekkürler...

O senin soyledigin forum hatirladigim kadariyla, neredeyse 3-4 yildir var yani yeni bir olay degil o size gunaydin. Ve o forumun sahibi kim bilmiyorum ama cilgin biri oldugunu dusunuyorum. Bence onun amaci forumunu kalabalik gostermek filan degil. Adam bunu zevk edinmis. Aliyor kopyaliyor. Kendi halinde takiliyor. Yani ugras filan gerektiren bir durum yok ortada cunku adam 4 sene boyunca gunde 10 mesaj kopyalasa 4 senede kac mesaj eder gel kendin hesap et.

Sitelerde Paylaş

Bu forumdan haberimiz var. Bu forum yillardir var zaten.

Bu forumu isleten kisinin yaptiginda bir sakinca gormuyorum. Ateistforum'daki tartismalari ne kadar cok kisi okursa ve bu tartismalar ne kadar cok yere kopyalanirsa o kadar iyi.

Yeter ki konular aktarilirken bir carpitma yapilmasin, ki simdiye kadar oyle birsey gormedim.

Dolayisiyla, yapilan iste bir yanlislik gormuyorum.

Oguz'un dedigi gibi, o forumun bizimle bir ilgisi yoktur ve o forum uzerinde bir kontrolumuz de bulunmamaktadir. Fakat durustce simdiye kadar yaptigini yapmaya devam ettigi surece, o forumu isletenin yaptiginda da bir sakinca gormuyoruz.

Sitelerde Paylaş
Bu forumdan haberimiz var. Bu forum yillardir var zaten.

Bu forumu isleten kisinin yaptiginda bir sakinca gormuyorum. Ateistforum'daki tartismalari ne kadar cok kisi okursa ve bu tartismalar ne kadar cok yere kopyalanirsa o kadar iyi.

Yeter ki konular aktarilirken bir carpitma yapilmasin, ki simdiye kadar oyle birsey gormedim.

Dolayisiyla, yapilan iste bir yanlislik gormuyorum.

Oguz'un dedigi gibi, o forumun bizimle bir ilgisi yoktur ve o forum uzerinde bir kontrolumuz de bulunmamaktadir. Fakat durustce simdiye kadar yaptigini yapmaya devam ettigi surece, o forumu isletenin yaptiginda da bir sakinca gormuyoruz.

Problemde benim açmadığım bir konunun benim adımla açılması..

Umarım bir gün başkası adına yalan uydurulmaz

Sitelerde Paylaş
O senin soyledigin forum hatirladigim kadariyla, neredeyse 3-4 yildir var yani yeni bir olay degil o size gunaydin. Ve o forumun sahibi kim bilmiyorum ama cilgin biri oldugunu dusunuyorum. Bence onun amaci forumunu kalabalik gostermek filan degil. Adam bunu zevk edinmis. Aliyor kopyaliyor. Kendi halinde takiliyor. Yani ugras filan gerektiren bir durum yok ortada cunku adam 4 sene boyunca gunde 10 mesaj kopyalasa 4 senede kac mesaj eder gel kendin hesap et.

Dikkat ettim her 3 günde bir yeni konular ekleniyor sürekli güncelleniyor aslında.

Adminin deli olduğunu düşüyorum

Sitelerde Paylaş

Ben de bu konuda Oğuz ve Mantık gibi düşünüyorum. Bizimle herhagi bir ilgisi olmamalarına ve kendilerini tanımamamıza karşın, çarpıtma yapılmadığı sürece buradan yazıların aktarılmasına bir itirazımız yok. Biz bu işi para veya herhangi bir kişisel çıkar için de yapmadığımıza göre, telif hakkı diye bir derdimizin olmayacağı da açık. Ha, kaynak verseler tabi daha iyi olur o ayrı..

Bu forum sahiplerinin iyi niyetli olduklaruını düşünüyorum. Çünkü herhangi bir çarpıutma ve eksiklik olmaksızın forumdaki tartışmaların kendilerince önemli bulduklarını aktarıyorlar. iLLeGaLTM adına açılan başlık konusunda da sanıyorum kasti olmayan bir hata yapmışlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...