Jump to content

kalp krizi bile namazi bozduramamis

Recommended Posts

Korkunun dinle ne alakası var diye birşey söylemeye çalışmıştım ben orada, Allah zaten insanların zaaflarından bahsetmiştir, bunun içerisinde korkuda vardır, ayrıca ateistler beni yatırıp kellemi niye kessin ki, Şeriat hükümlerine göre kimse inancı yüzünden kesilmez, inanmak zorundada değildir, ama burda kafa kesmek iğrençlikte birine tecavüz edip onu kurşuna dizmek mantıklıysa sanırım sende bir sorun var, yine Şerii hükümlere göre bir insan sadece yaptıkları yüzünden cezasını çeker, mesela ırza geçmek, uyuşturucu satıcılığı gibi "bknz. Irandaki uyuşturucu yaygınlığı artı olarak Irakta ırza geçmek masum yere insanları öldürmek suçundan kafaları kesilen askerler" ateistinde teistinde asla savunamayacağı cinsten türler yani her iki tarafada mantıksız gelen davranışlar, hareketler, ancak bir müslüman olarak islamiyetin hoşgörüsünü yaymak ve bunu insanlara anlatmak bana caizdir ;) Bende bunu yerine getirmeye çalışıyorum, mükemmel olmak çabasında değilim.. Artı olarak Nazilerin kapı çalma olayları filmlerden kalma şeyler, yoksa zaten bütün yahudilerin işyerleri ve kaldıkları yerler, işaretlenmişti, ayrıca okullarda öğretilen ve insanların beynine kazınan şeyler dolayısıyla Holocaust inanılmaz bir hızla yapılmıştır, bakınız geçen yıl ve ölüm sayısı. Şeriat'ı savunan biri değilim sakın yanlış anlaşılmasın.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Aslında güzel ölüm. Birde şöyle düşünün sex yaparken kalp krizi geçirdiniz çırıl çıplak sizi hastaneye yetiştirdiler. Yada tuvalette ıkınırken anevrizma rüptürü ile beyin kanaması geçirdiniz. Sizi bulanlar başınız tuvalet deliğinin yanında b*klara bulanmış olarak buldu. Daha donunuzu toplaya fırsat olmadan doğruca acile kadar getirildiniz. Bu tarz şekilde rahatsızlanmak daha karizmatik bence. Ayrıca sadece öbür dünya için çalışan bir teist için daha şerefli bir ölüm yolu olamaz. Biz sadece kendi bakış açımızdan bakıyoruz olaya.

abi nerden aklına geldi ya ,harbi güzel düşünmüşsün :lol:

Sitelerde Paylaş

insanların kalp krizi geçiren kişiye yardım etme olanağı varken hepsi buna kayıtsız kalmış bir günah uğruna allahın yarattığı kula yardım etmemişlerdir.. müslümanların yardımseverliğine iyi bir örnektir..

ne acı

hacı

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...

İşte böyleee,

İbadet ederken ölen nasıl gülermiş?At bır yalanda sen.

Nasıl olsa yapdığınız hiçbirşey doğru deyil.

Bin yalana bir yalan daha eklerseniz sanki dünyamı yıkılır.

Eyer ötede bir yaratıcı güç varsa , ki mutlaka vardırda, vede sorgulama gerçekten yapacaksa,VAY GELDİ İNSANLARI BU HALA SOKANLARIN BAŞINA.

Sen insanların beynini dumura uğrat,kendi kültürüne biraz Yahudininkinden birazda İbranınınkinden katıp bunu kitap haline getir sonrada deki,bunu bana Allah gönderdi

Allahın verdiği USU deyil bu kitabı kullanacanız.

Bu kitap tüm dünya işlerini organıze ediyor,Aklada hiç gerek yok.

O deyişi aynen veriyim.

Din AKIL işi deyil,NAKIL işidir.

Yani İNANDIK dedikleri Tanrının verdiyini,dediyini sallamıyor,AKIL YANILIR AMA BEN YANILMAM diyor.

Bakalım onun kitabındaki Allah ne diyor?

USUNU ( Aklını ) kullanmayanın başına pislik yağdırrıım diyor kur,an denen kitapda inandıkları Allah..

Şincik ,müslümanlar kimin peşine gitmeli.

Allahınmı

Muhammedinmi

Allahın olduğu iddia edilen kur,anınmı?

Bir inanan çıhsın karşımada açıhlasın bunları.

Din zatan çok zor.

Okullarımızda yetiştirdiyimiz CAHAL din adamları,dini dahada çekilmez yapmaktadırlar.

Almanyada bir din adamıyla tartışıyorum abdest konusunda,ne derse bana,ben abdestte kolların dirseye kadar deyil omuza kadar yıkanmalı.

Bari dedim her namazda Tümden yıkanalım daha iyi olmazmı?

Din denen nesneye herkes birşey sokmaktadır.

Din bir keçi kadarken onu FİL yaptılar.

İnandıkları kitapda bunların yaptıklarının tersini söylüyor.

DİNİ ZORLAŞTIRMAYIN , KOLAYLAŞTIRIN.

Erzurumlu İbrahım Hakki hoca kitabında diyorki marifetnamasında) ,din adamlarının islama verdiyi zararı,din düşmanları dahi veremez.

Kitaplar başka başka telden,din adamıiarı başka başka telden,inandık dedikleri Rab başka telden çalmaktadır.

Bu durumda insanlar nasıl ATEİST olmasınki?

Ben ATEİST deyilim.

Şuna inanıyorumki,Ateistler dindarlardan binkere daha dindar,dindarlarsa ATAİSTLERDEN binlerce daha ATEİSTTİRLER.

ÇÜNKÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ, ateistler bilimsel olarak yaratıcının tüm yasalarına inanmalarına karşın dindar geçinenlerin ezici pek çoğu inandık dedikleri Allaha bile doğru dürüst inanamamışlardır.

Bu nedenle ,Yaratan kitabda şöyle diyor,Ooooooooo din adamları varya onlar,onları en ağır şekilde cazalandıracağım.

Onlar müslüman oldular EMMEEEEEEEEEEE,iman etmediler,edemediler.

Bunları ben demediyimi umarım herkes bilir.

Yahu siz neyin peşindesiniz?

Kitabınız hasta müslüman tüm ibadetlerden MUAFDIR diyor.

Sizse ölüyor olan insana namazı bırakıp yardım etmiyorsunuz.

Sizin islamınızda aynen sizin gibi.

ACIYAN vede Marhamat eden.

Bunlar kendi kendilerine göre yeni dinler uydurmak deyilde nedir?

Mehmet Akiften bir satır şiir yazıyım şuraya.

Eyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ÜMMET , BATIYORSUN , BARİ DİNİ YEDEYİNDEN BIRAKTA ONUDA BATIRMA.

Adam % 50 hahlı.

Neden %50 bilin bahıyım?

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Benzer bir olaya bende şahit olmuştum,ama imam namazı bozup müdahele etmişti.Gerçi 10-15 kişilik bir cemaat vardı,Cuma namazı gibi kalabalık olsa tavrı ne olurdu bilemem.

adam zaten 70 yaşında.. yaşayacağı kadar yaşamış.. genç olsa üzülürdüm.. kaybedilmiş bişey yok:)

Dünyayı 70 yaş üzerinin yönettiğini unutma.Senin gibi pisliklerin yaşamalarına izin veriyorlar ya, daha ne istiyorsun.

Sitelerde Paylaş

herkales güzel cevap vermiş eğer deprem olsa cami boşalırdı belkide:)

insanın böyle haberlerde yorum yapası gelmiyor

artık kızası da gelmiyor

sadece gülüyorum, bebeğin sürekli yaptığı bir olumsuz şeye annesinin kızmadığı gibi:)

Sitelerde Paylaş
http://www.milliyet.com.tr/2008/01/28/son/...p?prm=0,7579369

adam namazda kalp krizi gecirmis, cemaat namazin bitmesini beklemis müdahale etmek icin...

imdüüü, bunu yapan halk nelere kadirdir varin orasini siz düsünün...

Evet, olayın yaşandığı memlekette yaşamaktayım..

Bu tabiki hata idi. Bu olaydan sonra, müftülük tüm cami imamlarını uyardı..

Sitelerde Paylaş
herkales güzel cevap vermiş eğer deprem olsa cami boşalırdı belkide:)

insanın böyle haberlerde yorum yapası gelmiyor

artık kızası da gelmiyor

sadece gülüyorum, bebeğin sürekli yaptığı bir olumsuz şeye annesinin kızmadığı gibi:)

bir de ben eklersem namaz esnasında birinin cep telefonu çalsa ne yapardınız

ben hemen kapattıklarını ve namaza devam ettiklerini gördüm 4-5 aynı olayda kişilerin.

Sitelerde Paylaş
Evet, olayın yaşandığı memlekette yaşamaktayım..

Bu tabiki hata idi. Bu olaydan sonra, müftülük tüm cami imamlarını uyardı..

şafiler caminin imamını uzaktan tanırım bir kac kez sohbet etmişlim vardır

Ben kendisine bu meseleyi sordum

Namaz kıldırıken arka saflarda biri yere düşüyor benim ne haberim olsun

Arka saftakiler bana haber verseydiler selam verip namazı bozardım dedi..

Bende kendisine israfil abi taşmagazalar zengin mühit kuyumcular vs

Arka saftakilerin namaz kılarken akıllarında döviz altın hisesenedi gibi şeyler vardır

Yanlarında namaz kılan adamla ugraşamazlar sen eniyisi namaz kıldırırken ettehiyyatüya oturmadan

Zayiat varmı diye camiyi gez dolaş dedim. :lol::lol::lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...