Jump to content

SOSYALİSTLERİN VE KOMİNİSTLERİN TERÖRİST AŞKI

Recommended Posts

• İleti 93
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bunca yildir beni bilen bilir. Sosyalistlere yada solculara yamanmaya calisan apocu hiyarlar, milletimizin sosyalistlere olan sempatisini kirmayi basarmislardir. Sol partileri sevdigim halde, bu tip hiyarlar yüzünden solculardan sugumusumdur. Demekki neymis, apocu pezevenkler, halkimizi sosyalistlere düsman etmekte cok basarili olmuslardir. Eger onlar dincilere calismiyorlarsa, bende ermis bir imam olayim..PKK li serefsizler solcuysa, ben degilim. Onlarin solcu olduguna inananlarda benden degildir.

Sitelerde Paylaş

Ruslara görede Çeçenler terorist ama Türkiye onları destekliyor.

Türklere görede Kürtler terorist.

Her ülke kendi bölünmez bütünlügünü savunur.

Ama başka ülkeye karışmaz hatta böldürmeye kalkar.

Eger kendi ülkenin bölünmezligini istiyorsan hiç bi ülkenin içineki bölücülerine destek vermiceksin.

Bunu Türkiye halkının genel görüşü olarak yazdım kime sorsam Çeçenler sonunda başarıcak diyor.

Aynı şey ülkemiz için sorunca kahrolsun Kürtler hepsini öldürsekte kurtulsak diyorlar.

Çelişkiye bakar mısınız.

Şimdi bir kac dengesiz aha PKK'li diye laf atıcak alışkınız dogrularu soyleyince bu damgaları yemeye tam yol devam.

Sitelerde Paylaş

Komünizm gibi herkesin eşit olmasını öngeren her türlü haksızlığa karşı gelen bir sistemin böyle insanlar aracılığıyla maske olarak kullanılması üzücü.

Nitekim bir takım değişikliklere uğramış komünizm geleceğin tek yönetim şekli olarak gözüme çarpıyor..

Sitelerde Paylaş

pkk Kürt-İslam sentezini savunan bir çizgidedir....arkasına ABD yide almıştır..pkk lılara m-16 ları solcularmı veriyor a benim kafası kıtlarım..

peki açıkça PKK ya destek veren ABD ile neden halen askeri ilişkilerimiz sürüyor?? neden buna eleştiri getiremiyorsunuz??

Evet bir dönem Barış-kardeşlik sloganları yanlış anlaşıldı ve tüm sol pkk lı olarak lanse edildi..

ama gel görki zamanında doğuya yatırım yapılsın, tek çare savaş değildir diyen sola küfredenler bugün TSK nın yöreye yatırım yapılsın, dağa çıkışlar engellensin demesine birşey diyemiyor...demekki solcular haklıymış

Sitelerde Paylaş

yazıklar olsun hergün bu kalleş örgüt bu ülkenin evlatlarını öldürüyor 3-5 daha dün altı bezli dolanan çocuk onları savunuyor. üstelik utanmadan devlete askere dil uzatıyorlar( 30 bin kişiyi asker öldürmüş, asker köylere saldırıp PKK yaptı diyormuş). o günleri yaşamış ve orada yaşamış bir insan evladı ve bir doğulu olarak diyorumki yazıklar olsun. PKk yı savunmak için ftira atıyorsunuz. öyle klavya başında APO şerefsizini savunmak olmaz git kürtler arasında yaşa sana hangi gözle baktıklarını gör öyle konuş

Sitelerde Paylaş

Eger kendi ülkenin bölünmezligini istiyorsan hiç bi ülkenin içineki bölücülerine destek vermiceksin.

Bunu Türkiye halkının genel görüşü olarak yazdım kime sorsam Çeçenler sonunda başarıcak diyor.

Aynı şey ülkemiz için sorunca kahrolsun Kürtler hepsini öldürsekte kurtulsak diyorlar.

Çelişkiye bakar mısınız.

Şimdi bir kac dengesiz aha PKK'li diye laf atıcak alışkınız dogrularu soyleyince bu damgaları yemeye tam yol devam.

kardeş seni hiç pkk lı ateşine yakalndınmı sen hiç ölümü ensende hissettinmi ? klavye başında konuşmak ne kolay , bu şerefsizler insan öldürdü insan sırf Kürtçe bilmiyor diye asker yetişmeseydi tüm otobüsü öldürüyordu. ayıp ayıp, PKK türk solunu kullanmaktadır. Pkk faşitinde faşistidir. mesele cinayet örgütü olup olmadığıdır. kan döken örgüte nasıl sessiz kalırsın hayret PKK nın işi var türk soluyla amaaaa bir işi bitsin onlarla o zaman görüşürüz

tarihinde hayyamci1971 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çelişkiye bakar mısınız.

Çeçenler ve kürtleri aynı şekilde değerlendirmek son derece yanlış.

Bir tarafta bağımsızlığı zorla elinden alınan çeçenistan.

Diğer tarafta asırlardır türk halkıyla beraber yaşayan kürtler.

Türkler kürtlerin bağımsızlıklarına kastetmedi aksine sahipsiz bir millete kucak açtı.

Sitelerde Paylaş
peki açıkça PKK ya destek veren ABD ile neden halen askeri ilişkilerimiz sürüyor?? neden buna eleştiri getiremiyorsunuz??

Her açıdan olduğumuz gibi 80 küsür yıldır gelişmekte olan bir ülkeyiz. (Gülme efekti veriyorum..)

İlk olarak amerika ile ekonomik bağlarımız olsun istiyorsak -ki başka yolumuz yok- askeri ilişkilerimizin olması şart.. Dünya üretiminin yaklaşık %30'una sahip bir ülkeden bahsediyoruz. Üstelik bu sadece yasal yollardan kazanılan yüzde.. Illegal ekonomisi; durdurulamaz.. İnanılmaz borçlarımız ve bağımlılığımız var abd ye.

Amerika 12.000 e yakın nükleer bombası, 8.000 e yakında savaş uçağı olan bir süper güç. TSK ise silahlanma konusunda tamamen dışa bağımlı. Mevcut fabrikalardaki üretim parça yerleştirmekten ileriye gitmediği uzun yıllardır saklanmaya çalışılan bir gerçek.

Haliyle 4 bir yanı tehlikelerle dolu bir ülke olarak bir süpergüçe sırtımızı dayamamız şarttı, zamanında rusya toprak bile talep ediyordu.. Onlarla ittifaka girilemezdi, abd-nato tercih edildi. Bir kere karar verdikten sonra devletde devrim olmadan vazgeçilemez böyle kararlardan..

Abd sempatizanı değilim, sadece gerçekciyim, insanların sizin yaptığınız gibi isyan bayrağı çekmeye çalışmasını anlayamıyorum. Elimizde neler olduğunu düşünüyorsunuzda bunları söylüyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
Her açıdan olduğumuz gibi 80 küsür yıldır gelişmekte olan bir ülkeyiz. (Gülme efekti veriyorum..)

İlk olarak amerika ile ekonomik bağlarımız olsun istiyorsak -ki başka yolumuz yok- askeri ilişkilerimizin olması şart.. Dünya üretiminin yaklaşık %30'una sahip bir ülkeden bahsediyoruz. Üstelik bu sadece yasal yollardan kazanılan yüzde.. Illegal ekonomisi; durdurulamaz.. İnanılmaz borçlarımız ve bağımlılığımız var abd ye.

Amerika 12.000 e yakın nükleer bombası, 8.000 e yakında savaş uçağı olan bir süper güç. TSK ise silahlanma konusunda tamamen dışa bağımlı. Mevcut fabrikalardaki üretim parça yerleştirmekten ileriye gitmediği uzun yıllardır saklanmaya çalışılan bir gerçek.

Haliyle 4 bir yanı tehlikelerle dolu bir ülke olarak bir süpergüçe sırtımızı dayamamız şarttı, zamanında rusya toprak bile talep ediyordu.. Onlarla ittifaka girilemezdi, abd-nato tercih edildi. Bir kere karar verdikten sonra devletde devrim olmadan vazgeçilemez böyle kararlardan..

Abd sempatizanı değilim, sadece gerçekciyim, insanların sizin yaptığınız gibi isyan bayrağı çekmeye çalışmasını anlayamıyorum. Elimizde neler olduğunu düşünüyorsunuzda bunları söylüyorsunuz?

iyi madem bu süper güce karşı koyamıycaz ona bağımlığımız kader gibi birşeyi büyük ortadoğu projesi münasebetiyle bizi bölmesini ve kürdistanı kurmasınıda birşey diyemeyiz..

pkk ya m-16 vermesinide ses çıkartamayız.....

o zaman biz neyi tartışıyoruzkii...

Sitelerde Paylaş

Sosyalistforum.org'un büyük bir çoğunluğu Hatırla Sevgili devrimcilerinden oluşuyor. Yani diziyi izleyip de "Abi bu Deniz Gezmiş, Che falan çok karizma ya hadi biz de devrimci olalım lan! Manyak hatun kaldırırız. Yaşasın İşçiler holeyyy" diye bağırıp, ardından gidip Che tişörtü alan tipler. Takip ettiğim kısa zaman zarfında bunu gözlemlemiştim. Şu an sadece müzik indirmek için giriyorum :) Bu nedenden dolayıdır ki o siteden çıkacak yazıların ya da kullanıcı yorumlarının sol ideoloji ile uzaktan yakından bağdaştırılamayacağı kanaatindeyim.

Sitelerde Paylaş
o siteden çıkacak yazıların ya da kullanıcı yorumlarının sol ideoloji ile uzaktan yakından bağdaştırılamayacağı kanaatindeyim.

+1 turksolu.org da aynı işi görüyor.

gercek solu yansıtmayan siteler fakat ilk karşımıza cıkan siteler.

Sitelerde Paylaş

diyorsun ama gerçek hiç te öyle değil, pkk yı terörist örgüt olarak görmeyen o kadar aydın ! insan varki her taraf kaynıyor bak iki tane mecliste var biri ;Akın Birdal diğeri medeharı iftarımız Ufuk Uras ne güzel binmişler Pkk kayığına gidiyorlar böylemi solcu olunur yazıklar olsun.

freedom militans yazarak zaten teröristi desteklediğin gün gibi aşikar, ama türke bok atma yeter

tarihinde hayyamci1971 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
diyorsun ama gerçek hiç te öyle değil, pkk yı terörist örgüt olarak görmeyen o kadar aydın ! insan varki her taraf kaynıyor bak iki tane mecliste var biri ;Akın Birdal diğeri medeharı iftarımız Ufuk Uras ne güzel binmişler Pkk kayığına gidiyorlar böylemi solcu olunur yazıklar olsun.

freedom militans yazarak zaten teröristi desteklediğin gün gibi aşikar, ama türke bok atma yeter

kardeşim ingilizcen yok herhalde ordaki militan degil militant savaşcı demektir.

Türklere laf attıgımı gordun mu ? sadece gercekleri yazdım laf attıgım cumleyı goster ve acıkla.

Cevabını aldıysan sus yoksa geveleme canımızı sıkma bizim.

tarihinde fatte tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...