Jump to content

SOSYALİSTLERİN VE KOMİNİSTLERİN TERÖRİST AŞKI

Recommended Posts

Bu bir gerçeği gösteriyor, sosyalizm Türklere göre değildir. Çünkü nerede sosyalist bir yapılanma olsa pkklısı, kürdü, haini orada yuvalanıyor. Milliyetçi Türk sosyalistler olabiliyor ama Türkiye de milliyetçi sosyalistleri toplasak onların yanında çok az kalır. Ki bu hiçbir şeye etki etmez. Böyle bir yapılanma olsa dahi hainler yine aralarına sızar buna engel olunmaz. Bu yüzden sosyalizm asla bize göre değildir.

Eğer Türkiye de kürt denen varlıklar olmasaydı ben büyük ihtimal koyu bir sosyalist olurdum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 93
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kardeşim ingilizcen yok herhalde ordaki militan degil militant savaşcı demektir.

Ne oluyor bu özgürlük savaşçıları açıklayında bilelim. Özgürlük savaşçıları kavramını kimlerin kullandığını hepimiz çok iyi biliyoruz.

Sitelerde Paylaş
Eğer Türkiye de kürt denen varlıklar olmasaydı ben büyük ihtimal koyu bir sosyalist olurdum.

Sen benligini kaybetmekten korkuyorsun kendine guvenen adam istedigi şey olur.

Baksana adama acıkca diyor ki sosyalist olurum ama hain olmaktan korkuyorum.

Sitelerde Paylaş
yani her sosyalist yada komünist = pkk lımıdır diyorsunuz????

Hayır, yazımda belirttim milliyetçi sosyalistler de var. Ama onların yaptığı şey boşuna bir uğraş. Nerede sosyalist yapılanma varsa pkklılar orada birikiyorlar ve bu arkadaşlar da onların arasında barınamazlar. Onlara katılırlarsa da pkklılara yakın görüşte olurlar.

Sitelerde Paylaş
Ne oluyor bu özgürlük savaşçıları açıklayında bilelim. Özgürlük savaşçıları kavramını kimlerin kullandığını hepimiz çok iyi biliyoruz.

Freedom Militants benim oynadıgım oyundaki clanımın ismidir arkadaşım counter strike 1.6 (: bunuda soylettirdiniz ya helal olsun size.

Yakında ailemide araştırır gelip sorarsınız.

Elvis Osiris ve bir tane daha vardı halluguhan diye bir ncikli uyemiz 3nuzde kendinizi Türlçü olarak tanıyordunuz ama forumdan ırkcılık yapmak sucundan en cok uzaklaştıranlardandınız sanırım sonunda da uyelıgınız sonlandırıldı elvis arkadasıım hariç.

Sitelerde Paylaş
Sen benligini kaybetmekten korkuyorsun kendine guvenen adam istedigi şey olur.

Baksana adama acıkca diyor ki sosyalist olurum ama hain olmaktan korkuyorum.

Yazımı tam olarak okuyun. Türkiyede sosyalizm imkansızdır, çünkü bütün hainler orada toplanırlar.

Benim sosyalist olmam saçmalıktan öteye gidemez. Olmayacak bir şeyi savunmak gereksizdir. Bu her türlü görüş olabilir.

Sitelerde Paylaş
Yazımı tam olarak okuyun. Türkiyede sosyalizm imkansızdır, çünkü bütün hainler orada toplanırlar.

Benim sosyalist olmam saçmalıktan öteye gidemez. Olmayacak bir şeyi savunmak gereksizdir. Bu her türlü görüş olabilir.

yazını tam olarak okudum hatta 2 cumle ard arda yazmıssın ki aynı sey be sacma olmus onu dile getirmedim.

Zaten ırkcılardan sosyalist olmuyor istesende olamazsın.

Neyse hadi sen ırkclıgı tam yol devam bende freedom militants maclarına gidiyim :):)

saglıcakla kal.

Sitelerde Paylaş
Zaten ırkcılardan sosyalist olmuyor istesende olamazsın.

Hem ırkçı hemde sosyalist olanlar var. Örneğin Jack London, sosyalizmle ilgili bir çok kitabı vardır ve kitaplarının çoğunda beyaz ırkın üstünlüğünü savunur. Bu forumdaki sosyalistlerin ondan söz etmemesinin sebebi de ırkçı olmasıdır büyük ihtimal.

Bu arada benim sosyalist olmak gibi bir hevesim yok, sadece görüşlerimi belirttim.

Sitelerde Paylaş
Hem ırkçı hemde sosyalist olanlar var. Örneğin Jack London, sosyalizmle ilgili bir çok kitabı vardır ve kitaplarının çoğunda beyaz ırkın üstünlüğünü savunur. Bu forumdaki sosyalistlerin ondan söz etmemesinin sebebi de ırkçı olmasıdır büyük ihtimal.

Bu arada benim sosyalist olmak gibi bir hevesim yok, sadece görüşlerimi belirttim.

jack londonun bir sürü kitabını okudum ama öyle birşey görmedim okumadım...hangi kitabıymış bu??

Sitelerde Paylaş
jack londonun bir sürü kitabını okudum ama öyle birşey görmedim okumadım...hangi kitabıymış bu??

Beyaz diş, ay vadisi, sevginin katıksızı ve aklıma gelmeyen bazı kitaplarında resmen ırkçılık yapmaktadır.

Görüşleri Nietzsche, Darwin, ve Markstan etkilenmesinden oluşmuştur.

Sitelerde Paylaş

yıl 2005 memletektte düğün var diyarbakırılı(okul inşatında çalışıyormuş) bir delikanlı bizim sülaleden kızı istemiş (kızın da gönlü var)vermişler tesadüfen düğün töreninin olduğu gece dolanıyorduk ilçede, düğünü izledik. gece 00.00 da ışıkları falan söndürdüler müziği kapattılar . veee bu delikanlının iş arkadaşları halaya başladı 3500 nufuslu ilçede gözlerimizin içine baka baka şu şarkıyı söylediler ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇILARI ÖLÜMSÜZDÜR kimse anlanmadı belik anladı sesini çıkarmadı sessiz bir milletiz ama zoruma gitti sen kız ver ve düğünde yaptılarına bak. şimdi birbirimizi kandırmayalım benim kürt kökenli akrabalarım var onlarla beraber yaşıyorum sadce şunu söylüyorum, hepiniz yanlış yapıyorsunuz birlik beraberli içinde kardeş kardeş yaşayalım bu işin sonu yok

tarihinde hayyamci1971 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
beyaz dişte nasıl bir ırkçılık vardır??

Vahşetin çağrısı da olabilir okuyalı bir kaç sene oldu. Köpeğin ilk sahibi bir kızılderilidir ve sonraki ise beyaz adamdır.

Köpek sahibini tanrı olarak görür, kızılderili bir tanrıdır ama beyaz adam daha büyük bir tanrıdır diye bahsediyordu.

Sitelerde Paylaş
Vahşetin çağrısı da olabilir okuyalı bir kaç sene oldu. Köpeğin ilk sahibi bir kızılderilidir ve sonraki ise beyaz adamdır.

Köpek sahibini tanrı olarak görür, kızılderili bir tanrıdır ama beyaz adam daha büyük bir tanrıdır diye bahsediyordu.

:lol::lol::lol: beyaz dişte dediğin olayda..daha büyük bir tanrı gibi bir şey yok... :lol::lol: orayı biraz şeyden anlamışsın yanlış anlamışsın...

jack london Amerikan Komünist Partisi üyesi ve ırkçı olacak son adamdır herhalde...(yaşadığı dönemde tabii, rahmetli:))

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...