Jump to content

Dinciler ve Irkcilar anlasti.

Recommended Posts

Evet nihayet yeni model turbanin tarifini resimli olarak buldum, aslinda bu bir gazeteden alinmadir. Beni hala dusunduren bu ortunun altinda BONE olacakmi? Bone olacaksa ha boyle baglanmis ha oteki turlu ne fark eder? O ortuyu dini yada siyasi Islam simgesi durumuna getiren bonedir. Bone yasaklanmali.

TURBUNALORTU :lol:-----> 064FB4A766E1EC4E8E48EEC2r.jpg

Sitelerde Paylaş

Ne idüğü belirsiz oldular artık.

Bugün de emekli askerlere saldırmışlar.

Genel merkezlerine türban nedeniyle siyah çelenk bırakan emekli subaylar, emekli astsubaylar ve gaziler de nasibini almışlar ülkücülerden.

Çelenkte "Tarifsiz düş kırıklığımızla" yazıyormuş.

Asıl düş kırıklığını bu saldırıyla yaşamış ve ülkücüleri daha iyi tanımış oldular.

http://w9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?Newsid=160487

Sitelerde Paylaş
MHP ırkçı değil ümmetçi bir partidir. Irkçı olduğunu nerden çıkarttınız?

haydaaaa

Ummetcılık: tüm müslümanların kardeş olduğunu hatırlatıp onları bir arada tutmaktır

ırkcılık:genel olarak çeşitli insan ırkları arasındaki biyolojik farklılıkların kültürel veya bireysel meseleleri de tayin etmesi gerektiğine ve doğal sebeplerle bir ırkın (çoğunlukla kendi ırkının) diğerlerinden üstün olduğuna ve diğerlerine hükmetmeye hakkı olduğuna duyulan inanç veya bu değerleri kabul eden doktrindir

sence hangısıne uyuyor. Adamlar bu yuzden tavuk keser gıbı adam kestıler sen umettcı dıyorsun.

Sitelerde Paylaş

MHPnin ırkçı oldugunu düşünmen için ya ırkçılıgı ya da ümmetçiliği tanımaman gerekir.Aslında yazdıklarına bakılırsa ikisinide biliyorsun ama MHP'yi ve MHPlileri yani ülkücüleri hiç tanımıyorsun.MHP sapına kadar ümmetçidir.

tarihinde dengizik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Anlaşmanın boyutunu aşağıdaki ilişimi okuyarak biraz daha kavrayabiliriz...

Çünkü bu padişahlar çıkar ve rant için aynı masaya oturmaktan çekinmezler!

Çekingen davranmamalarıda normaldir...

Gelecek seçimde yeni bir şehzede belirlenecek!

Kolaymı o koltuğa oturmak...

Kolay değil!

Oturanda kalkmak nedir bilmez!

Bu durumu şu şekilde değerlendirebiliriz;

MHP zaten tabanında var olan bir duyarlılıktan dolayı yapacağı açılımla;

Şirin bir muhafazakar olacak!

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=246703

Sitelerde Paylaş

türbanlıları kurtarmak

kuranda saç güzükmesin diye ayet yok iken ben böyle inanıyorum diyen demek zorunda kalanları kurtarmak için türban yasaklanmalı.

türban takmak zorunda bırakılanlar içlerinden "şimdi türbanı savunuyor gibi gözükmem lazım ama lütfen yasaklayın da kurtulalım" diyorlardır bence.

yoksa neden insanlar 2.sınıf insan olmak istesin ki?

Sitelerde Paylaş

Tempo dergısındeydı sanırım,okulundan alınıp ailesi tarafından zorla kuran kursuna yazdırılan 10-13 yaşları arasında ki bir kızın günlüğü yayınlanmıştı,kızın okuldan alındıgı ılk zamanlarda ki dusunceleriyle kuran kursuna alıstıgı zamanlarda gelısen dusuncelerı arasında dağlar kadar fark var,eskıden zorla ıstemeye ıstemeye kuran kursuna gıden,evden kacıcagını abısıne mektuplarda yazan kucuk kız,kuran kursuna alıstıktan sonra abısını zınacılıkla,dınsızlıkle sucluyor.Yanı beyınler daha kucukten yıkanıyor,bu sayede gercekten samımı turban taraftarları kadınlar toplayabılıyorlar su an.

Sitelerde Paylaş

hadi erkekler mukayyet olamadıkları uçkurlarına kadını örterek çözüm bulmuşlar, ammada çözüm ya erkekliğinden şüphe etmemesi için sayıca kendisine alternatif yaratmış ve yine takımlar çalışmayabilir belki daha fantastik olsun die alemi cariyeyle renklendirme şansıda vermiş efendileri kendilerinide emsal teşkil ederek ee şimdi onların böle aklı fikinde ise bu kadınların ki nerde, neden acaba çüşünüz sizin seksomanyaklığınız yuzunden neden biz taviz veriyoruz tutun kıçınızı diye neden hesap sormamışlar.manyakmı bunlar.. ayrıyeten saçtan tahrik olunabiliniyormu varmı aranızda, saç görünce ağhhh diye kendini kaybeden

Sitelerde Paylaş
türbanlıları kurtarmak

kuranda saç güzükmesin diye ayet yok iken ben böyle inanıyorum diyen demek zorunda kalanları kurtarmak için türban yasaklanmalı.

türban takmak zorunda bırakılanlar içlerinden "şimdi türbanı savunuyor gibi gözükmem lazım ama lütfen yasaklayın da kurtulalım" diyorlardır bence.

yoksa neden insanlar 2.sınıf insan olmak istesin ki?

Yani bazi kapali kizlarin türban'ı zorla taktigini ve onlari rahat ettirmek amacıyla yasaklanması gerektiğini mi söylüyorsun?

Aile zoruyla türban takan/ türban takmak istemeyen orani belki içlerinde %10'dur. Bu % 10'luk kesimi kurtarmak için % 90'ı bok yoluna götürmeyelim."sen türban takmak istemiyorsun! seni kurtariyorum, türban takmayı yasaklıyorum" diyeceksin. Sonra sana büyük bir kitle çıkıp "Bende türban takmak istiyorum ama senin yasakların yüzünden özgürlüğüm kısıtlanıyor" dediğinde ne cevap vereceksin ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...