Jump to content

Mevlananin kara sevdalandigi terki diyar eder

Recommended Posts

Evvetttt

SeMsIn hasretiyle yana yana kül olan Mevlanaya bir gün bir fakir derki,ben Semsi gördüm geliyordu.Sevincinden ne yapacagini bilemeyen Mevlana,sirtindaki pahali cübbesini ciharip verir fakire.

Az sonra biri gelir Mevlanaya derki,o fakir adam kandirdi seni,Semsin geldigi falan yok.Mevlanada derki,biliyorum gelmedigini,eyer gercekten geldigini söyleseydi CANIMI verirdim.

Dünyanin en isveli,güzel ve cilveli kadinina bile bukadar kara sevda olamaz insan.Mevlananin Semse yazdigi mektuplari okusaniz,bu mektuplar kara sevda suyuyla ip islaktir.Siksaniz bu mektuplari bir gügüm su cikar.

Bu evliya Semsin(günesin) Nesine bu gadden assuh oldu dersününüz bahem bülebilebülecekmisiniz?.Ben büliyem emme SÜLEMEM,israr etmeyinvallah sülemem.Gonyalilar eyi bülür onlara sorun:-))))))))))) onlarin azgun dervüsüydü cünküme:-)))))))))

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
Az sonra biri gelir Mevlanaya derki,o fakir adam kandirdi seni,Semsin geldigi falan yok.Mevlanada derki,biliyorum gelmedigini,eyer gercekten geldigini söyleseydi CANIMI verirdim.

Ben böyle büyük sevgiye saygı duyarım önünde eğilirim.Nesine sevdalandığı beni ilgilendirmiyor.

Sitelerde Paylaş
  • 8 years later...

Mevlana ile Şemsi arasındaki gay ilişkiyi, erkek erkeğe yaşadıkları aşk hissini anlayamamışımdır hiç bir zaman. Olasılıkla aralarında çıkar ilişkisi veya her ikisinin de psikolojik bunalımları vardı. Birbirlerini soğurur, nötr duruma salık verir buldular. Kendilerini cinsel dürtü anlamında Chantel Jeffries'in Paul Pogba'yı gördüğü gibi bir görüntü ilen kendilerinde orgazm bulmaları olanaksız çünkü. 

Sitelerde Paylaş
On 02.10.2016 at 21:45, leonardo18 yazdı:

Mevlana hikayelerini ben okudum. Bir çok konuda bir çok ilginç olay anlatılır. Dönüp dolaşıp seks ile alakalı konuya takılmanız da ilginç. Sizin kız arkadaş bulmanız gerekiyor.

leonorda senınde bir an önce su islam denılen ılletten kurtulman gerekıyor.

Sitelerde Paylaş

AKP el koyduktan sonra 2004-2006 arasında TMSF'ye devredilen bir çok şirketi, en son Doğa kolejini, banka kredisi ile sıfır nakit göstererek satın alan Ethem Sancak ve Resi lakaplı Türkiye devlet başkanının aralarına da böylesine bir aşk var. "Mevlana ve Şems arasındaki aşka anlam veremiyordum, sonra gördüm ki, böyle bir aşk iki erkek arasında olabiliyormuş" demeci, Ethem Sancak'ın birebir kendi ağzından verdiği bir demeçtir.

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, tolonbey yazdı:

Iste böyleee,

Müzede bir bok yokku,eski sarkicimizin bir calgisi asili duvarda.Oda oraya süs icin asildi galiba.

Sen ne allarsin calgidan müzikten??

Bilmedigin  halayda mendil sallama.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...