Jump to content

Bekarete önem veren erkeklere bir soru

Recommended Posts

Bilindiği gibi "erkekegemen toplumlarda, kadınların tecavüze uğradıktan sonra "kirlendikleri" görüşü hâkimdir ve genelde bu kadınlar tecavüz eden kişiyle evlendirilir. Bu durumda kalan kadınlarda ağır psikolojik bozukluklar gözlenmiştir."

Bu durumun,toplumun bekaret dayatmasının kaçınılmaz bir sonucu olduğunu düşünüyorum.Ayrıca hem bekareti olmazsa olmaz bir ön şart olarak getiren,hemde bir kızın tecavüzcüsüyle evlendirilmesini eleştiren erkeklerin samimiyetine inanmakta zorlanıyorum.

Bu tip erkeklerin tecavüz şeklinde bile olsa bekaretini kaybetmiş bir kadınla evleneceklerini sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 500
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

aptal insanlar sanıyorlarki kızın zarı sağlamsa iyi kızdır,nah iyi kız bu işin oralı,var analı ,yiyişmesi var,öpüşmesi var,sürtünmesi var ama gelde anlat cahil halkımıza

tarihinde ataizm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
aptal insanlar sanıyorlarki kızın zarı sağlamsa iyi kızdır,nah iyi kız bu işin oralı,var analı ,yiyişmesi var,öpüşmesi var,sürtünmesi var ama gelde anlat cahil halkımıza

bu olayı bu kadar açı kve güzel şekilde tanımlayan insan görmedim cidden tebrikler :)

bu arada bunları yapan da kötü kız olmuyor elbette...

bakire olmak nasıl yetiyor iyi olmaya..

Sitelerde Paylaş
Bilindiği gibi "erkekegemen toplumlarda, kadınların tecavüze uğradıktan sonra "kirlendikleri" görüşü hâkimdir ve genelde bu kadınlar tecavüz eden kişiyle evlendirilir. Bu durumda kalan kadınlarda ağır psikolojik bozukluklar gözlenmiştir."

Tecavüze uğrayan kız intihar etmiyo muydu yahu?

Eski Türk filmlerinde hep öyle olur...

Sitelerde Paylaş

Evet herşey o zarda biter sananlara yumruk gibi bir yanıt ve kabak gibi bir gerçek..Üniversitedeyken ne anal :P Neyse anlatmim yaa.. :P

Sitelerde Paylaş

Bekaret kavramında bir belirsizlik var sanırım. Geri kalmış toplumlarda bekaret fiziksel bir şekilde tanımlanmakta. Dişilerde bulunan koruyucu zarın var olması bekaret olarak algılanmakta.

Bekaret kavramını bu derece sığ bir şekilde ele ala zihniyetleri cinsiyet ayrımcısı olarak tanımlamak gerekir.

Bu cinsiyet ayrımcıları erkeklerde de benzer bir fiziksel özelliğin bulunması durumunda erkeklerde de bekaret kavramını koruyucu zarın varlığı olarak mı algılayacaklardı.

Bekaret kavramını doğru ve cinsel ayrımcılık içermeden tanımlarsak başka birisiyle ilişkiye girmemiş kişi olarak tanmlamalıyız. Erkek ve kadın için aynı derecede açık ve basit. Koruyucu zarın olması olmaması önemli değil. Dişilere özgü bir koruyucu zar bu, başka bir anlamı yok.

Bu tanımdan sonra,

Bekaretin önemli olup olmadığına bakarsak metaphor'un dediklerine göre bazı nerdeyde çoğu erkeğin iki yüzlü bir aptal olduğunu anlayabiliriz. Bekaret her iki cinsiyet tarafından aynı anda önemsenmeli ya da önemsenmemeli. Özetlersek, bir erkek bakir olmadığı halde eşinin bakir olmasını talep edemez. Bunu ederse bunu kabul eden kadın kendisinden daha aptaldır.

Sitelerde Paylaş

Bu konuda toplumumuzda bir huy var ve gerçekten nefret vericidir.

Evlenecekleri kızın bakire olmasını isterler ama kendileri çıktıkları kız ile her türlü cinsel ilişkiye girerler.

Eğer bir erkek bakire bir kızla evlenmek istiyorsa başka bir kızla cinsel ilişkiye girmeyecek.

Hatta geneleve bile gitmeyecek. Ama gel bunu ikiyüzlü bencil topluma anlat.

Sitelerde Paylaş

Bu aslında evrimsel bir sonuç

Erkek, çocugun kendinden olup olmadıgından emin olamaz

Bu yönden karşı tarafın el değmemiş olmasını ister

Kadın ise çocugun kendinden oldugundan emindir o cinsel aldatılmaktan çok terkedilmekten korkar

Çocuğu tek başına büyütmek zordur

Tabi bu dediklerimi binlerce yıl öncesini gözönünde bulundurarak düşünün

Sitelerde Paylaş

bu tür konular tüm toplumsal sorunları es geçip işi gücü seksi bekareti tartişmaktan başka bir şey olmayan, moloz bir liberalin açabileceği kadar bayaği ve basit içerikten yoksun başliklardir.ama gene de yanit verelim

hiç kimse tecavüze ugradigi için diğer insanlardan farklilik kazanmamakta, kirlenmemekte ve halen siradan bir insan olarak varliğini sürdürmektedir.tecavüzden ya da evlilik dişi cinsel ilişkiden meydana gelen cocuklarda piç olmamaktadir.böylesi klişeleşmiş tabuları kafanizdan silmeniz söylemiyorum bile,öyle oldugunuzu düşünerek hareket ediyorum.ama tüm bunlarla hakeden erkeğin bekaret istemesi kariştirilmamalidir.ben şu ana kadar (21 yaşındayim) kimse ile cinsel ilişkiye girmedim ve açıkçası karım demiyorum ilk becereceğim kişininde benim gibi olmasını istemekte hakliyim.ne yani onun bunun üstünden geçmiş suyu cıkarılmıs uzvu sünmüş kadınlarla mi yatacağiz.

tarihinde xhorde tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

her nedense iletilerden insanların kişiliklerini anlayabiliyorum.jadı nickli şahsin diğer iletilerinden adamakilli bir liberal oldugunu rahatlikla anlamiştim, hatta iletilerden ve avatarlarin şeklinden insanların mimikleri ve surat ifadeleri bile az cok aşağı-yukarı kafamda canlaniyor.hani seyyar da elma armut sererler de secim yaparsınız ya, resmen insanlari öyle analiz edebiliyorum.

Sitelerde Paylaş
becereceğim

Bu kavramı kullandığınız için sizi kınıyorum. Cinsiyet ayrımcısı olduğunuz belli. Seksi erkeğin tekelinde görmektesiniz anlaşılan. Sizin için dişi sizin zevkiniz için var olan bir varlık olsa gerek.

Ayrıca bu konu kanımca çok önemlidir hiç de basit ve içerikten yoksun değildir. Düşünürseniz anlarsınız. :)

Sitelerde Paylaş

bu tür konular tüm toplumsal sorunları es geçip işi gücü seksi bekareti tartişmaktan başka bir şey olmayan, moloz bir liberalin açabileceği kadar bayaği ve basit içerikten yoksun başliklardir.ama gene de yanit verelim

hiç kimse tecavüze ugradigi için diğer insanlardan farklilik kazanmamakta, kirlenmemekte ve halen siradan bir insan olarak varliğini sürdürmektedir.tecavüzden ya da evlilik dişi cinsel ilişkiden meydana gelen cocuklarda piç olmamaktadir.böylesi klişeleşmiş tabuları kafanizdan silmeniz söylemiyorum bile,öyle oldugunuzu düşünerek hareket ediyorum.ama tüm bunlarla hakeden erkeğin bekaret istemesi kariştirilmamalidir.ben şu ana kadar (21 yaşındayim) kimse ile cinsel ilişkiye girmedim ve açıkçası karım demiyorum ilk becereceğim kişininde benim gibi olmasını istemekte hakliyim.ne yani onun bunun üstünden geçmiş suyu cıkarılmıs uzvu sünmüş kadınlarla mi yatacağiz.

Pardon ''becereceğim'' tavuk mu beceriosunz beyefendi bu ne biçim bi laf ne iğrenç ötesi kimliğin dışavurumudur...Suyu çıkarılmış diye tanımladığınız kadınların adı zaten fahişe diye geçer..Ama burda bahsedilen konu tamamen farklıdır..Eger bi bayan sevdiği adamla bunu yasamış ve sonunda birliktelkleri biterse herhangi bi nedenle bu bayan sizin tanımladığınız o iğrenç gruba mı giriyor yani????? Hiç bi erkek her önüne gelen erkeklerle yatan bi bayanla ciddi seyler düşünmeyeceği gibi hiç bir bayan da halk arasnda söylenildiği gibi kaşarlanmış bi erkek birlkte olmk istememeli..Hele sizin gibi sevişmek yerine becermek lafını kullanan bi erkkle hiç istememeli!!!! <_<

Sitelerde Paylaş
Ama burda bahsedilen konu tamamen farklıdır..Eger bi bayan sevdiği adamla bunu yasamış ve sonunda birliktelkleri biterse herhangi bi nedenle bu bayan sizin tanımladığınız o iğrenç gruba mı giriyor yani?????

hayır girmiyor, onu da insan olarak görürüm(çünkü günde bilmem kaç erkeğin altina giren fahişeler bile benim için insandir).ama bir kişiyle bile beraber olmus olsa ve hatta birisiyle yatmadigi halde yiyişmiş bile olsa(buna şahit olsam) bu kişi ile dolasmam.aradigim anasi babasi abisi tarafindan kafasi yıkanmiş, beyni katıksız yetiştirilmiş ev kizlari da değildir, böyleleri de.

ben neysem karşimdaki hatunda öyle olacaktir, bunun alternatifi olamaz, kabul edilemez!kalkişan ve kabullenen midesizdir.

Sitelerde Paylaş

Şu becermek kelimesi yorumunuzu ve sizi çirkinleştirmese sadece psikolojik açıdan biraz hak vereceğim.

Bakir olmak ile bakire olmak arasında benim kafamda çok derin farklar vardır. Yani kadınlar üzerine konuşmayı hiçbir zaman sevmedim ama sanal ortamda bulunmanın verdiği rahatlıkla belirteceğim,

Erkeklerin seks yoluyla tatmin olmasının mastürbasyon yoluyla tatmin olmasından tek farkı aradaki varlığın canlı olup olmamasıdır. Yanlış anlaşılmasın, bayanın elden farkı yoktur demiyorum. Erkeğin tatmin olması ileri-geri gitmesine dayalıdır..

Bakire kadının seks yoluyla tatmin olması ile mastürbasyon yoluyla tatmin olmasında arada belirgin farklar var.

Zar ve kirlenmek ha...

Şimdi sizin kendinizi temiz birşey gibi görmenizi hiçbir şekilde anlayamıyorum. Sütten çıkmış ak kaşık mısınız?

Bu soruyu sordum, seksin suç olduğunu düşünmemden falan değil sizin düşüncelerinizin ne kadar saçma olduğunu belirtmek için..

Sitelerde Paylaş
Şimdi sizin kendinizi temiz birşey gibi görmenizi hiçbir şekilde anlayamıyorum. Sütten çıkmış ak kaşık mısınız?

Bu soruyu sordum, seksin suç olduğunu düşünmemden falan değil sizin düşüncelerinizin ne kadar saçma olduğunu belirtmek için..

21 yaşına kadar hiç kimse ile yatmamak olsa olsa karizma olur :lol: malum üreme takimi nükleer santral gibi çalişan bir kimsenin bu kadarını becermesi her babayigin harcı değildir.

Adamakilli yakışıklı ve karizmatik olmama ragmen şu ana kadar dolastiğim kizlardan en uzun ömürlü sürec 2 ay sürdüğü için seks imkanim olmadi.zaten kadin ticarethanelerini de kapitalist düzenin pisliği olarak nitelediğim için fuhuşun baş düşmani olarak böyle mekanlara ugramadim.öyle böyle geçinip gidiyoruz işte, bakalim nereye kadar sürecek.

Sitelerde Paylaş

acaba evleneceğim kız bakiremi olacak diye ağlayıp zırlayamam.eğer böyle yaparsam kendime olan saygımı yitiririm.

diğer bi sebeb ise bakire olupta elletmediği yeri kalmayan kızlarda var vede anal ilişkiler vs.

bu nedenle bu olayı takıntı yapmam kendime ve kaderde ne varsa onu yaşamaya hazır ve razıyım.

ve hep Allah tan hayırlısını nasip etmesini dilerim

tarihinde Acı Hayat tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
21 yaşına kadar hiç kimse ile yatmamak olsa olsa karizma olur :lol: malum üreme takimi nükleer santral gibi çalişan bir kimsenin bu kadarını becermesi her babayigin harcı değildir.

Adamakilli yakışıklı ve karizmatik olmama ragmen şu ana kadar dolastiğim kizlardan en uzun ömürlü sürec 2 ay sürdüğü için seks imkanim olmadi.zaten kadin ticarethanelerini de kapitalist düzenin pisliği olarak nitelediğim için fuhuşun baş düşmani olarak böyle mekanlara ugramadim.öyle böyle geçinip gidiyoruz işte, bakalim nereye kadar sürecek.

Böyle geçinip gitmeniz sapkınlaşmanıza yol açmaz umarım...

Malum organlarını paylaşmadığı için kadınlardan nefret eden insanlar, genelde 30 yaşlarında olup başarısız ve geleceği olmayan işyerlerinde çalışırlar. Espri yapıyorum, dikkate almayın, yada alın.. Sağlıklı bir hayatın parçası olan şeylerden kendinizi soyutlamak sosyal, bireysel, siyasal kısacası her şeyinizi etkiler. Bu karizma değildir, xhorde. Kesinlikle değildir ;)

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee

Benide konusturaciniz simdi.

Ben köyde yasadim.

Evimizin önünden yol ve dere gecerdi.

Derenin ötesinde bir bag vardi.

Bagin sahibinin kiziyla kardesinin kizi baga gelirlerdi.

Yükses sesle beni cagirirlardi,

Ben onlardan birkac yas kücüktüm.

Ama,gözlerim fildir fildirdi.

Onlarda bunu biliyorlardi.

Zaten,bu nedenle beni cagiriyorlardi.

Birgün yine cagirdilar ,gittim.

Dedilerki,sen asagida dur.

Biz agaca cikalim,sana dut silkelim.

Olur deyip,sirt üstü ,dut agacinin altina yattim.

Asagidan ,hertaraflarini görüyordum.

Mahsus diyorlardiki,ülen sahin bahmayasin bizim bacahlarimiza.

Ama,daldan dala bacaklarini ekistra ayiriyorlardiki,heryerlerini göriyim diye.

Bir defasinda,garpuz tarlasini bekliyecek kimse kalmadigindan bu iki kiz gece garpuz tarlasini beklemek zorunda kalmislardi.Bena gelirmisin bizimle deyince dört köse deyil sekiz köse olmustum.

Cünkü gece kizlarla yatacaktim.

Neyse,kalkip gittik tarlaya,tarlada 2 metre kadar yükseklikte bir yatacak yervar.Üc kisi zor sigacak kadar.

Bir süre sohbet ettik sira geldi yatmaya,kizlar beni ortaya aldilar,bir nevi saclarini basimin altina döktüler,aralarinda sikistirdilar beni,ne onlar uyuyabildi,nede ben,sabaha karsi dalmisiz.Uyandimki iki kizinda hem birer koluhemde birer bacagi üstümde,sarmas dolas uyumaktayiz.

Bu olay bundan 60 yil önce dogunun bir köyünde gecmektedir.

Birde bugünü düsününüz.

Ama ,ben bunu halkimizin cinsi hayat üzerine konusmaya coh düskün olmalarina yoruyorum.

Bunu duyan cocuhlar,daha zamanindan önce uyanmaktadirlar.

Helede camilerde,sabah bu konular ,övle bu konular,aksam bu konular.

Bu durum,halkin vede genelde cocuklar üstünde VIYAGRA etkisi yapiyor.

Ben kendimden pay biciyorum.

Kizlarla saklambac oynarken,genelde kizlari memelerinden veya apis aralarindan buldum diye tutar kacardim.

Daha ilk okulda bir sürü azgin kiz arkadasim vardi.

Ben ,babamlarin yattigi odada yatardim.

Cok kere sevisirken gördüm onlari.

Babamda köyün imamiydi sözüm ona.

Tüm köylü ayni sekilde cocuklariyla ayni odada yatiyorlardi.

Benim gibi bütün cocuklarda ana babalarin sevismesini görüyorlardi tabiki.

Ondan sonra sabah oldumu,benim gözüm kizlarda,kizlarin gözüde haliyle biz erkeklerdeydi.

Birgün okulun tuvaletinde cisimi yapiyorum,birkizkendi tuvaletlerinden bizim tuvaletin catisinagelmis ordan beni seyrediyor.Tuvaletlerin tavanlari yoktu,yalniz catilari vardi.

Ordan laf atti bana,sen yeterince büyüdünmü diye,bende ,korkmuyorsan gelbenlende görersin büyüdügümü deyince,baktim kiz dünden hazir.Gittik köyün disina girdil bir fundaliga,cikarken bir kiz gördü bizi.

Ama ben dedimki,bizim dana kaybolduda onu ariyoruz:-))))))).

bizi gören kiz,benimle olan kizin ablasina bizi fundaliktan cikarken gördügünü söyledi.Ablasi biraz kizip bagirdi ama,kacan danayi ariyorduk deyince biraz sakinlesti.

Bu anlattiklarimdan su gercekler ortaya cikiyor.

Bebekler,cocuk yasina girdimi,mutlaka ayri odada yatirilmalidir.

Yatirilmazsa dogacak olaylardan ,cocuklar sorumlu tutulmamalidir.

Halk olarakta ,bu cinsi konusmalardan son derece zevk almakta,cocuklarin yaninda ulu orta konusmaktayiz.

Ondan sonra ne ZAR kaliyor nede PERDE :-)))))))))).

Hele birkac kadin bir araya geldimi,nerdeyse en ince teferruatina kadar bunlari cocuklarin yanlarinda anlatmaktalar.

Gene uzadi yazi bu HAGANIGI yüzünden

Kadinlar azitir insani gözünden

Helede sözünden.

iyi geceler

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...