Jump to content

Bekarete önem veren erkeklere bir soru

Recommended Posts

Iste böyleee,

Ilk altina yattigi erkeyin becerme gücü evlendiginden yüksekse,gene gözü disarda olur aranir.

Baska erkekle yatmamis olan bir kiz,kocasini herkes gibi güclü sanacahtir.

Baskalariyla iliskiye giren kadin veye kiz evlendigi kocasinda coh eksik yanlar bulur.

Kokusundan tutta,konusmasina kadar.

Aynen öyle Tolonbey. Erkeklerin bakire kız istemesinin tek nedeni budur.

Tecrübeli, koskoca bir hayatı geçirmiş bir erkek olan siz, bence de en doğru tespiti yapmışsınız. Bu acı tespiti bekareti olumlayan ve hatta çok gerekli gören üslupla, "erkekçe" yapmışsınız tabii. Orayı şimdi geçelim, sizi üzmeyelim.

Bu konuyu 2,5-3 yıl önce tartışmışız. O tarihte benim de yazdığım ilk ileti böyle.

Sizin yazınızsa itiraf niteliğinde...

Evleneceği kadının ille de bakire olmasını isteyen erkeğin birinci ve en önemli nedeni,

kendisinden önceki/öncekilerle karşılaştırılma korkusudur.

Kendine güvenen erkeğin böyle bir korkusu olmaz, sonrasına bakar..

"Ya o (eski sevgili) benden iyiyse?" kabusu...

Kabustur bu, kabus.

...

Ayrıca Türk erkeğinin %90'ı değilse bile, %85'i sorunludur.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 500
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bekarete oldukça önem veren bir ateist olarak konuyla ilgili şunu söyleyebilirim:

bekaretin olması ya da olmaması arasındaki fark; kapağı açılmamış ve gazı kaçmamış buzdolabındaki bir kola ile kapağı açılmış, gazı kaçmış, oda sıcaklığında tutulan, şerbete dönmüş bir kola arasındaki fark gibidir..

tabii, burada bekaretten kastım (onu da kapsamakla birlikte) hymen'den ibaret değil. top yekün bedensel ve zihinsel bir saflık ve adanmışlık.. olayı sadece zara indirgemek yanlış.. yoksa, kolanın kapağını açmadan da al eline iğneyi ve şişeyi del.. neticede kapak açılmamış olsa bile kolanın havası yine kaçar..

Pislik..

Senin gibilerin kaderi hep "boynuzlanmak" olmuştur. "Aldatılmak" dememeliyim çünkü sizin için aldatılmak önemsiz bir ayrıntı. Siz boynuzlanmakla ilgilisiniz.

Senin gibileri boynuzlayan kadınlara helal olsun.

Eskiden çok kızardım o kadınlara ama sizi böyle gördükçe hak veriyorum.

Erkek müsveddesi dangalaklar.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Bekereti olmayan kizi en güzel Fettullah arkadas anlatti.

Bende bazi eklemeler yapiyim.

***Bekeretini kizken bozdurma dürtüsü koruma dürtüsünden coh olan kiz,bu isi ilerdede yapma ehtimeli yüksektir.***

***Evlilik öncesi baskalariyla düsüp kalkanlarin yuva kurmalari kolay olmaz.***

***Simdi delik delmekten hoslanmayanlar bunu normal karsilayabülür.

Ama bizler kapali kapilari acmahdan mutluluh duyariz.***

***Ben DEFINE ARAYICISIYIM.

Definecileri acik yerler hecmi hec irgalamaz.

Acilmamis terihi mezerler

Mahzenler

Magalar

Ahliniza el sürülmemis ellenmemis ne varsa biz definecileri müthis ilgilendirir.

Hadi delinmisler ,acilmislar sizin,delinmemis acilmamis mahramini tasiyanlarda bizim olsun.***

***Baskasinin yeyip tabahda birahdigi yemege benzer ellenmis gadin***

:-)))))))Bugünlük bukadar ders yeter galiiiiiiiiii.

Tolonbeg

ellerinden öptüm tolon dedem, gözümsün! hepsi birbirinden güzel, tokat gibi inciler.. çağdaş laikçi yobazlar okusun da ders alsın! :lol:

tarihinde fethullah ilyiç gülenin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kadinlari araba da yaptilar.O zaman onu sürecek iyi bir soför de lazim.Her arabaya her soför binmez...

konu araba(binek) olunca arabı da anmamak olmaz :)

Kütübü Sitte - Hadis No: 483

Fasıl : TEFSİR BÖLÜMÜ - ESBAB-I NÜZULE DAİR

Konu : Bakara Suresi

Ravi : İbnu Abbas

Hz. Ömer (ra), Resulullah (sav)`a gelerek: "Ey Allah`ın Resulü mahvoldum" buyurdu. Hz. Peygamber (sav): "Niye mahvoldun ne var?" diye sorunca açıkladı:"Bu gece bineğimi ters çevirdim (arka canibinden yanaştım)." Resulullah (sav) hiçbir cevap vermedi. Cenab-ı Hakk peygamberine şu ayeti vahyetti: "Kadınlarınız sizin tarlalarınızdır. Tarlanıza istediğiniz gibi gelin." Dübüründen ve hayız halinde temastan kaçınmak şartıyla önden, arkadan, nasıl istersen öyle gel.

tarihinde fethullah ilyiç gülenin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hz. Ömer (ra), Resulullah (sav)`a gelerek: "Ey Allah`ın Resulü mahvoldum" buyurdu. Hz. Peygamber (sav): "Niye mahvoldun ne var?" diye sorunca açıkladı:"Bu gece bineğimi ters çevirdim (arka canibinden yanaştım)." Resulullah (sav) hiçbir cevap vermedi. Cenab-ı Hakk peygamberine şu ayeti vahyetti: "Kadınlarınız sizin tarlalarınızdır. Tarlanıza istediğiniz gibi gelin." Dübüründen ve hayız halinde temastan kaçınmak şartıyla önden, arkadan, nasıl istersen öyle gel.

tohumu bi bok çukuruna atmak var bir de verimli tarlaya :p

ürün olan taraf belli:) diğer taraftan bok çıkıyo:)

Sitelerde Paylaş

Ne yani bedenindeki bir kaç santimlik fazlayla adam mı olduğunu sayıyorsun... erkek olmuşsun ama adam olamamışsın... başka cinsin bedenini konuşmayı bırak artık... seni partnerin ilgilendirir, diğer kadınların bekareti değil...

arkadaşım başlık erkeklere sorulmuş, bende cevap veriyorum, içini inim inim acıtan cevaplar alıyorsan bırak içinde kalsın, ikidebir cevaplarımı alıntı yapıp laf sokmaya çalışma, beceremiyorsunda zaten, aklın olsa beni ilgilendiren soruya bence cevap verdiğimi anlarsın! temam mi daaaa :D Amma dondan fırlama insanlar varya... nelerle uğraşıyoz arkadaş (:

bekarete önem veren biri olarak, bekareti korumak bedava, korumayanların da yüzde seksensekizi parayla satıyor, gerisi zevkine veriyordur, bu gerçeği görmek için göze gerek yok duymak yeter, bende bir erkek olarak benim için altın gibi değerli olan bekareti önemsiyorum

burdan ben bekareti önemsemiyorum diyen erkekler varsada, olabilir onlar bilir.. (:

Afrodit, senin gibi düşünmeyenlerde var GÖRRR SİNDİR GÜLÜM PENÜMMMMM bana senin gibilerin adam olamamışsın demeleri en güzel cümledir, ya sana göre adam olsaydım, ben napardım :( :( uyyy yazik bana daaaaaaaaaaaaaaaaa hahahah embesilll

daha cevap yok sana papayyy

Sitelerde Paylaş

Bu yüzyılda hala bekareti önemseyen, onun esiri olarak yaşayan "erkekleri" görmek ne üzücü.Üstelik ateist olduklarını iddaa edenlerin böyle takıntı ve tabuları olması daha da garip ve ilginç.

Ders: Ateizm

Ateizm, kanunları olan bir şey değildir, çünkü din değildir, ateistler yaratıcının olmadığına İNANIRLAR. Hepimiz aynı düşünceye sahip olmayacağız, bizi dinlerden ayıran zaten budur.

Bunu öğrendiysen eğer. Şimdi gelelim cevaba.

Konu bir takıntı veya tabu değil.

Sana bekarete önem ver diye zorlayan yok, senin kadının seni ilgilendirir, düşüncen seni ilgilendirir, siz bi kaç erkek kadınım diyin oda size erkeklerimmm desin, bizim için hava hoş :D

Sitelerde Paylaş

Bu yüzyılda hala bekareti önemseyen, onun esiri olarak yaşayan "erkekleri" görmek ne üzücü.Üstelik ateist olduklarını iddaa edenlerin böyle takıntı ve tabuları olması daha da garip ve ilginç.

Bu yüzyılda hala bir beyni olmayıp donunun içindeki tarafından yönetilen dallamaları görmek ne üzücü. Hele o çıkıntının üstünlük olduğunu zannedip şeyinin keyfine uygun "sıfır model kadın" isteyen öküzlere insan demek daha üzücü.

Sitelerde Paylaş

İyi yakalamışınız

Öküz bunlar ya bildiğin su katılmamış öküz davarlar adamların zihniyete bak.

Ne yazıkki bu öküz adamların fikirleri sürekli olarak bu coğrafyada yeşermiş hem müslümanına hem teistine hem türk müslüman ateistine bulaşmış.

tarihinde Protagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ders: Ateizm

Ateizm, kanunları olan bir şey değildir, çünkü din değildir, ateistler yaratıcının olmadığına İNANIRLAR. Hepimiz aynı düşünceye sahip olmayacağız, bizi dinlerden ayıran zaten budur.

Bunu öğrendiysen eğer. Şimdi gelelim cevaba.

Konu bir takıntı veya tabu değil.

Sana bekarete önem ver diye zorlayan yok, senin kadının seni ilgilendirir, düşüncen seni ilgilendirir, siz bi kaç erkek kadınım diyin oda size erkeklerimmm desin, bizim için hava hoş :D

Sen neden üzerine alındın ki ben senin iletini alıntılayıp konuşmamıştım.Yukarda ateizme dair en ufak bir ders verme çabası yok.Malesef ki, korkunç bir gerçek var.Bu işin ateizmle bağlantısı ise şuradadır.Ateist kimse, kendini dogmalardan, masallardan arındırmıştır.En önemlisi, çağdaştır, medenidir.Çünkü kaynağı bilimdir, ilimdir.

Şimdi böyle bir konuda, bir ateistin çıkıpta benim evlenceğim insan mutlaka bakire olmalı, ben ikinci el kullanmam gibi aptal saptal cümleler kullanırsa onda bir sorun var demektir.Normal hayatta gayet normal bir eylem olan cinsel ilişkiye giren kadınlar için ikinci el ya da kullanılmış mal sıfatını yakıştırması onun ne kadar yobaz ruhlu olduğunu gösterir.

Üstelik bu düpedüz takıntıdır.Yukarda IFeelGood'un söylediği gibi erkeğin kendine güvenmemesinden kaynaklanan bir takıntıdır hemde.Ben eminim kendine güvenen hiç bir erkek bunu sorun etmez, takıntı haline getirmez.

Sitelerde Paylaş

Bu yüzyılda hala bir beyni olmayıp donunun içindeki tarafından yönetilen dallamaları görmek ne üzücü. Hele o çıkıntının üstünlük olduğunu zannedip şeyinin keyfine uygun "sıfır model kadın" isteyen öküzlere insan demek daha üzücü.

gerizekalı, soruyu soran bekarete önem veren erkeklere sormuş, önem vermeyenler cevaplarımız bir yerinizi acıtıyorsa, bakmayın okumayın! (:

herkesin binebildiğine binip ben erkeğim diyen, hatta üstüne paralarrr verenlere ben "." diyorum :D kerhane "erkekcikleri" sizi gidi siziiii hahahha

şu başlığa soru yöneltilen kişilerin verdiği cevaplara, laf sokmaya çalışan tüm embesilleri, tekrar kendilerine ben doğru yerdemiyim diye sormalarını öneriyorum.

Sitelerde Paylaş

Karşında kadını mal olarak gören bir ateist var.Hacıyı hocayı öven, şeriatçılarla aynı düşünen, imamın peşinde koşan ateistleri gördük ama kadını resmen mal olarak gören bir ateistle de karşılaşmış olduk.Ne büyük şans :)

Sitelerde Paylaş

gerizekalı, soruyu soran bekarete önem veren erkeklere sormuş, önem vermeyenler cevaplarımız bir yerinizi acıtıyorsa, bakmayın okumayın! (:

herkesin binebildiğine binip ben erkeğim diyen, hatta üstüne paralarrr verenlere ben "." diyorum :D kerhane "erkekcikleri" sizi gidi siziiii hahahha

şu başlığa soru yöneltilen kişilerin verdiği cevaplara, laf sokmaya çalışan tüm embesilleri, tekrar kendilerine ben doğru yerdemiyim diye sormalarını öneriyorum.

Oksijen israfısın yemin ediyorum. Seni ciddiye alıp da cevap vermek büyük bir hata olur gerçekten.

Sitelerde Paylaş

Belden yukarısı çalışmayan zavallı. Yapışmasana yazdığım iletiye. Sana mı yazdım angut? Sen git bi tarafına uygun, el değmemiş binek ara. Ben bir "insanın" fikrine katıldığım için yazısını alıntılayıp kendi görüşümü de belirttim. Senin gibi sadece cinsel organdan ibaret bir nesne bana niye cevap veriyor, niye cevap verme gereği duyuyor? Bana cevap vermeye kalkan embesil, sen kadınları binek ilan ettin ben sana karşılık verdim mi? Sen niye veriyorsun. Dallama olduğunun farkındasın da bu yüzden galiba. Şöyle söyleyeyim cevabım bir yerini mi acıttı? E o zaman bakma, okuma.

Sitelerde Paylaş

Karşında kadını mal olarak gören bir ateist var.Hacıyı hocayı öven, şeriatçılarla aynı düşünen, imamın peşinde koşan ateistleri gördük ama kadını resmen mal olarak gören bir ateistle de karşılaşmış olduk.Ne büyük şans :)

İşte burada Hacı'nın ne kadar haklı olduğunu öğreniyoruz. Dinden kurtulmuş ancak beyinlerini geri kazanmayı başaramamış Türk müslüman ateistleri hepsi.

Sitelerde Paylaş

Karşılıklı iki tarafın ilki olmak istemek (kadınında böyle bir hakkı var) aslında bir tercih ve kişilerin böyle bir tercihe hakkı var.

Ama erkeğin evlilik öncesi cinsel ilişkiye girdiğinin bir ispatı yapmak pek mümkün değil.Kadın sırf cinsel organındaki zar nedeniyle bakire olmadığını iddia edemiyordu taki tıbbi zar dikimi mümkün olana dek.Aslında zar tutkunu erkeklere diktirilmiş zar sunmak müstehak:)

tarihinde Galileo100 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Oksijen israfısın yemin ediyorum. Seni ciddiye alıp da cevap vermek büyük bir hata olur gerçekten.

Bak güzel arkadaşım, ya ben ta baştan beri yanlış anlaşıldım, yada ilk attığım mesajda verdiğim örnek sizde kadına mal gözüyle bakmışım hissi duyardı.

Öncelikle beni anlamanız için beni özetleyeyim, kadına değer veriyorum, emin olun üniversitede bize görev verilen projelerde grubumuzun çalışma ortamlarında başkanlık bana verilirken geri çekilip bayana öncelik verdim, çünkü kadınında yönetimde olduğğu bi toplum istiyorum, hep erkek egemen bi toplumda yetiştiğimiz için kadınlarında yönetimde olduğu bi anlayış istiyorum, çünkü hepimizi bi anne yetiştirdi... kusursuzca! kadının olduğu yerde düzen, temizlik ve toparlama vardır, en önemliside dehaca fikirler planlar...

Düşündüğüm evliliğimdede eşimin kararları benim kararlarım gibi değerli olacak, orta yolda buluşacaz, belki bir kere ben baskın bir kerede o cıkacak.

Gelelim konuya, bekarete önem veriyorum, evet kadınımın ilk bana ait olmasını istiyorum bu ayıplanmamalı, bu benim gerçeğim olabilir, dayanağımda kadınları mal olarak görmem değil, bekarete önem vermeyen toplumlarda tolonbeyin dediği gibi yuva kurmak, aile olmak zorlaşabilir, bu benim düşüncem.

Bekarete önem vermemeye başlayan toplumda, parayla kadının fuhuş yapmasının önü açılmış olur, kerhaneden geçilmez heralde orası, bu gerçekliği görmek lazım...

Bilimsel, demokratik temiz toplumda bekarete önem vermek güzel bir şeydir benim için...

Ben mesajlarımda demek istedim ki " bekareti korumak bedava, gerisinde para var, sık sık aldatılmak, insan yerine konmamak var, mal yerine konmak var, pazarlanmak var..."

---------

Kerhane erkekcikleri, size cevap vermiyorum laynn, siz gidin mal gibi gördüğünüz kadınları düdükleyin kerhanede.

Başlıkta kendisine cevap verme hakkı düşmeyip, millete çatan ot gelmiş ot gidicekler tayfası, amuda kalkın beyniniz kanlansın yada nasıl diyip otunuz sulansın...

tarihinde R_Q7 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben mesajlarımda demek istedim ki " bekareti korumak bedava, gerisinde para var, sık sık aldatılmak, insan yerine konmamak var, mal yerine konmak var, pazarlanmak var..."---------

Kerhane erkekcikleri, size cevap vermiyorum laynn, siz gidin mal gibi gördüğünüz kadınları düdükleyin kerhanede.

Başlıkta kendisine cevap verme hakkı düşmeyip, millete çatan ot gelmiş ot gidicekler tayfası, amuda kalkın beyniniz kanlansın yada nasıl diyip otunuz sulansın...

Mesajlarını ben de okudum.

Sen ve senin gibi erkekler, ya da erkek olduğunu zannedenler, kadından korkarlar.

Seks yapmayı bilmezler. Çoğu ya erken boşalıyordur, ya da ereksiyon olmada zorlanıyordur. Bu hiç değişmez..

Kadını ne ruhsal olarak ne de fiziksel olarak doyuramayacaklarını bilirler.

Yani, sen bir yere binemezsin oğlum. Böyle sağa sola leşe saldırır gibi saldıracağına git bi uzmandan yardım iste.

Adamın asabını bozma. Ağzını da.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...