Jump to content

Bekarete önem veren erkeklere bir soru

Recommended Posts

Başlık uzunmuş, hepsini okuyamadım.

Bekarete önem veren erkeklerle bunu tartışmak saçma. Bekareti koruyan kadındır. Erkek de bakir kalabilir tabi. Kadın neden bekaretini korur; toplumsal kabuller, baskılar ya da Kişisel Seçim. Bu anlayışı yıkacak olan erkek mi şimdi? Erkekler iki yüzlü, tamam tespit ettik. Bekareti koruyanlar korumayanlara üstünlük taslarken iki yüzlü olan kim? Bekareti koruyarak bir erkeğe layık olduğunu düşünen ve bütün hayatını onun alanında var eden bir kadın ne kadar birey ve bu halde iki yüzlülükten kurtuluyor mu? Yan gel yat, bekareti hediye paketi gibi sun, erkek uğraşsın dursun hayatla.

Kadın dediğin çalışacak, sonra birey olarak belki düşünmeye başlayabilir, o zaman bir şeyleri seçip seçmeme konusunda iki yüzlü tavırları tartabilir. Bu durumda bekareti koruyup korumamakla ilgili bir SEÇİM yaptığında zaten bunu konuşmanın gereği kalmayacak. Şu tartışma kadınlar arasında birey olma ve kulluk tartışmasıdır. Bekaret tartışması değil.

Katiliyorum. Bu basligi acarken erkekleri suclar bir psikoloji icerisindeydim ama simdi anliyorum ki bekaretin toplumsal bir cinnet olarak kalmasinda kadinlar daha onemli bir rol oynuyorlar. Hatta bende biraktiklari izlerim oyle bir haldeki erkeklerin cogunlugu gunun birinde "bakire kizla evlenmek istemiyoruz" deseler bunlar yine vajinalarini kocalarina saklayip kendilerinin ustun disi oldugunu vurgulayici propogandalar yapacaklar. Bir sekilde bekaret tabusunun kendi menfaatlerine olduguna fena halde ikna olmus gibiler. En acik fikirli olan hanim kizlarimiz bile kendi cinsel ozgurlerini kazanma degil ama erkeklerin sahip oldugu kismi ozgurlugu kendi seviyelerine indirme ve esitligi bu sekilde saglama derdinde. Yani bekaret gibi bir muhtesemligi ancak bakir bir erkek talep edebilmeli kavgasindalr. Ve bunlarin yetistirdiigi cocuklar yine kendileri olacak, en az bi 500 yil daha feodal asiret ahlaki birakmaz bu memleketin yakasini

Sitelerde Paylaş
  • İleti 500
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...