Jump to content

Azalarak Bitsin

Recommended Posts

• İleti 75
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Siz hiç camiye gittiniz mi? (Ateistlere soruyorum) Ben camiye Ateist halimle yalap şalap abdest alıp (Cami avlusunda) gittim. Allahümmesallialla çalıyorlardı mümnler domalıyordu. Bende onlarla birlikte domaldım. Aslında ne yalan söyleyeyim çok hoşuma gitti. (Yani domalmak değilde, allahümmesalliala) Sanki orada acaip bir atmosfer vardı. Çok mistik bir şey gibi geldi. Ama eminim ki 3-5 kez daha gitsem bu beni sıkar. Tabi dinci filan olmadım ve allah'a hala inanmıyorum fakat ben domalırken aklımdan hep şunlar geçti acaba orada domalan müminler benim kafir oldugum halde mumin gibi domaldıgımı anladıkları anda beni ne yaparlardı? Linç mi ederlerdi yoksa camiden mi kovarlardı? İşte onlar secde edip Allahı düşünürken bende bunları düşünüyordum...

tarihinde Darkside tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Sevgili metaphor, azalarak bitsin diyebileceğimiz, hoşlanmadığımız çok şey var elbette. Mesela trafik çilesi, hava kirliliği, asit yağmurları v.s v.s.

Peki bu başlığın antisini açmayı düşünmüyor musun? Bu fikir senden çıktığı için şimdi ben yapmayayım dedim.

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tüm burjuvalar azalarak bitsin!... (Aslında azalıyorlar ama tekelleşerek :( Her neyse, bu temennim gerçekleştiğinde, başka pek çok temennimin gerçekleşmesinin de maddi koşulları olgunlaşmış olacak).

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Merak etmeyin

Hepinizin duaları kabul olacak. :P

Hiçbir şey sonsuza kadar kalmıyor.

Her şeyin başlangıcı, gelişmesi, gerilemesi ve sonu var.

Değişmeyen tek şey varsa o da değişimin kendisidir.

Çevreniz değişiyor.

Siz değişiyorsunuz.

Herşey bitiyor.

Doğruları bilenler, söyleye söyleye dilinde tüy bitiyor.

Bitmesin diye yırtındığımız. Ömür bitiyor.

Ne olur bitmesin dediğimiz, aşklı sevdalı mutlu anlar bitiyor.

Herşey bitiyor, derken yenileri yerden bitiyor.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Dünya'da bir taşı taş üstüne koyamamış insanların evrenin anahtarını ellerinde tuttuklarını sanmaları bitsin.

Kendini beğenmiş dincilerin sonsuza kadar yaşamayı hakettiklerini veya bunu hakedecek birşeyler yapabileceklerini sanmaları bitsin.

Hastalıklara karşı savaş bitsin. Artık biri kazansın.

Yazılara anlamlılık süsü vermek için vezinler halinde yazmak bitsin.

Sitelerde Paylaş
Sevgili metaphor, azalarak bitsin diyebileceğimiz, hoşlanmadığımız çok şey var elbette. Mesela trafik çilesi, hava kirliliği, asit yağmurları v.s v.s.

Peki bu başlığın antisini açmayı düşünmüyor musun? Bu fikir senden çıktığı için şimdi ben yapmayayım dedim.

Yok,buyur bağlantı sen aç antisini de..Bakalım ondan neler çıkacak=)

Sitelerde Paylaş

avrupa yakası bitsin, azalmadan, birden bitsin. ne kadar saçma bir hal almış, artık 150 bölüm m. ali birand taklidi yaparlar. iyice orta oyununa döndü, lazı, manyağı herşeyi tam.

bit ülen!

tarihinde crossfox tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Devam ediyoruz.

- Müzik başlıklarında bile yapılan kapitalizm-komünizm atışmaları (Yapma demiyorum güzel kardeşim,başlıklardan taşma diyorum)

- Atılıp atılıp dönen bumeranglar

- Uuupuzuun yazılar

- Yüce elçimizin cinsiyetini sorgulayanlar

azalarak bitiniz.

(Aklımda vardır birşeyler,uçtu gitti.Devam edecek...)

Sitelerde Paylaş

ırkçılar,faşistler kan emiciler bitsin..

pkk yandaşları bitsin..pkk bitsin

afyon yutan kürt gençleri(bu forumda da var)azalarak(fikir anlamında)bitsin..

bit ulen.......nokta...

tarihinde antilaik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

bitmesini istediklerimden biri de (sayılanların haricinde) arkadaşların verebileceği uygun yanıtı olmadığı durumlarda mastürbasyon yapıyosun sözüdür.. herkesin dilinde türkü gibi valla.. geldim gelesiyedir.. mast ve küfürlü iletilerin azalarak değil en hızlı haliyle kesilerek bitmesini istiyorum. ha birde bilmemenin ayıp sayılmasının kesilerek bitmesini istiyorum..

sevgiler..

Sitelerde Paylaş

onların cidden bitmesini bende istiyorum zira benim gibi bir sürü var ilgisizliğinden ateist olan ve hiç müslümanlığa sapmamış olan..

beraberinde kişisel başlıklarında azalarak bitmesini istiyorum..

örnek:

en salak üye kim..

x kişi niye böyle

kim gitsin

+ gitmek isteyenlerin: ben gidiyorum diye başlık açmalarına da ifritim.. o da bitsin..

forum içindeki provakatif iletiler yazanların ve öyle başlık açanlarında bitmesini istiyorum.. çok şey mi istiyorum..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...