Jump to content

Allah vardır. İşte size ıspatı.

Recommended Posts

Ya şu ateistler ne garib insanlar.., hem Allah'a inanmazlar hem de kendilerine göre olmayan bir şey hakkında dalga geçerler.Olmayan bir şey hakkında dalga geçilmez ki. madem size göre yok niye bu 100 adet cevap..Ya sizin Allah'ı kabul etmemniz mümkün değil.SizO'nsuz yaşayamazsınız..sadece problem kendiniz gibi bir Allah düşünmenizden kaynaklanan, kendiniz gibi adi, zalim nefsinin kölesi olmuş vs. birinden bahsediyorsunuz. O Allah değil ki..Gelin bakın siz Allah'ı kabul ediyorsunuz. Bu bile büyük bir gelişme sizin için. Bir de bu işi doğru şekilde öğrendiniz mi İşlem tamamdır.

Allah neye benzetilirse ki o değildir.Yaratan yaratığına benzemez. Hele onun kötü ahlakına teşbih edilmesi gayrı mümkündür. yaratıcının cinsiyeti olmaz, zira o aciz olanların ihtiyaç sahiplerinin bir özelliğidir..herşeyin sahibi ve herşeye gücü yeten Allah ise ihtiyaç sahibi değil ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap veren tek Allah'tır..

Forumun ismini iyi oku zavallı teist,

ATEİSTFORUM,

Dinleri inkar etmek için önce onların ne olduğunu çok iyi bilmek gerekir değil mi?

Hem dinlerin tartışıldığı bir foruma gelip, hemde "niye tartışıyosunuz kardeşim" diye isyan edende ilk seni görüyorum.

Hoşuna gitmiyosa niye burda takılıyosun, git müslümanların yoğun olduğu sitelere,

orda bol birbirinizi tatmin edersiniz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 380
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

nitsuga:Forumun ismini iyi oku zavallı teist,

ATEİSTFORUM,

Dinleri inkar etmek için önce onların ne olduğunu çok iyi bilmek gerekir değil mi?

Hem dinlerin tartışıldığı bir foruma gelip, hemde "niye tartışıyosunuz kardeşim" diye isyan edende ilk seni görüyorum.

Hoşuna gitmiyosa niye burda takılıyosun, git müslümanların yoğun olduğu sitelere,

orda bol birbirinizi tatmin edersiniz.

biz müslümanlar sizin gibi ALLAH a peygambere kurana hakaret edenlerle mücadele etmek için burdayız anladınmı kafasız.ALLAH için burdayız

Sitelerde Paylaş
biz müslümanlar sizin gibi ALLAH a peygambere kurana hakaret edenlerle mücadele etmek için burdayız anladınmı kafasız.ALLAH için burdayız

Adminlere bir önerim olacak,

Foruma üyelik şartı olarak ufak bir zeka testi yapsınlar,

İçeriği boş mesajları azaltmak açısından faydalı olabilir.

Saygılar.

Sitelerde Paylaş

Hüccet olarak bunları mı veriyorsunuz?İlk olarak hz Rasulün zamanında putperestlik,yahudilik(musevilik),mecusilik(ateşe tapınma),haniflik(hz İbrahimin

dini),v.s bir çok din var idi.Semavi din olarak musevilik ve hristiyanlık mevcut idi.Ki tevratta Rasulün vasıflarını gören yahudiler o'nu öldürmek istediler,ve

hatta(tahrifte olmuş olsa)incilde Rasulün vasıflarını okumuş olan hristiyan rahip Bahira onu vasıflarından tanımış idi.madem Rasulün etafında semavi dine

mensup kimse yok idi bu olaylar nasıl zuhur etti?(ki bu dinlerin içine tahrifat ve şirk girdiğini görüyoruz.)

Rasulün ailesinin büyük çoğunluğuda hz İbrahimin dini olan hanifliğe mensup idi(içlerinde putlara tapanlar yok muy du tabiiki vardı)ALLAH ta bir putun adı değil

evrenin ilk yaratıldığından itibaren yaratıcının adıdır(TEVHİD(ALLAHIN birliği)dünyanın ilk yaratıldığı zamandan beri ALLAHIN insanlara elçi aracılığı ile tebliğ

ettiği bir gerçektir.Lakin insanoğlu nankördür.ve çıkarlar uğruna bunun içine bazı bid'atlar dahil ederek tahrifata uğratmışlardır.İSLAM ise evrenin ilk yaratıldığı

zamandaki gibi Tevhidin tekrar inşası için gelmiştir.)

Sitelerde Paylaş

bir de şunu anlamış değilim neden burada sadece islam hakkında fikir beyan edilip tezyif ediliyor ve neden

sadece islamın tezlerini çürütmek için olağanüstü bir gayret sarfediliyor sonuçta dünya üzerinde tek din

islam değildir(bu size göre tabii bana göre gerçek ve tek din islamdır.)yani sadede gelecek olur isek

islam hakkında bu kadar çok yorum yapmanız bile O'nu ne kadar ciddiye aldığınızı gösteriyor...

Sitelerde Paylaş
......

neden sadece islamın tezlerini çürütmek için olağanüstü bir gayret sarfediliyor sonuçta dünya üzerinde tek din islam değildir

Bu sitede her din'e yer veriliyor arkadaşım sen düşünme o konuda.

Yaşadığımız ülke Türkiye olduğuna göre ve bize dayatılan din "islam" olduğuna göre, bizim bu şartlar altında bir ateist olarak ilk eleştireceğimiz din islamdır.Konunun ilk başında gördüğün şeyler seni o kadar etkilemiş ki hiç karşı tez getirecek bir yazı yazamamışsın ve utanmadan parantez içinde tek din islamdır demişsin.Evet, tek din islamdır, aptalca dinler dalında...

Sitelerde Paylaş
bir de şunu anlamış değilim neden burada sadece islam hakkında fikir beyan edilip tezyif ediliyor ve neden

sadece islamın tezlerini çürütmek için olağanüstü bir gayret sarfediliyor sonuçta dünya üzerinde tek din

islam değildir(bu size göre tabii bana göre gerçek ve tek din islamdır.)yani sadede gelecek olur isek

islam hakkında bu kadar çok yorum yapmanız bile O'nu ne kadar ciddiye aldığınızı gösteriyor...

bize en çok dikte edilen senin sapık dinin islamda ondan,

yoksa senin hayalini kurduğun gibi ateistler aslında islama inanıyor savsatasından değil

yani korkmana gerek yok, bir hiristiyanda en az senin kadar örümcek kafalı. onlarda senin gibi puta tapıyor

haa! sadece bi farkınız var, onlar sizin kadar cani barbar değil, kelle koleksiyonları yok okadar, geriniz aynı

tarihinde rasyonel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

satanizm nezamandan beri din oldu anlamadım ben.satanizm ateizm den çok daha tehlikeli bi akımdır bana göre.çünkü en azından ateist kardeşler birbirlerini ve başkalarını öldürmüyolar kendi çaplarında yaşiyip gidiyolar hem kedi kesme huylarıda yok sadece kurban bayramında kurban kesiyolar okadar.

TEK KURTULUŞ YOLU İSLAMİYETTİR

Sitelerde Paylaş
satanizm nezamandan beri din oldu anlamadım ben.satanizm ateizm den çok daha tehlikeli bi akımdır bana göre.çünkü en azından ateist kardeşler birbirlerini ve başkalarını öldürmüyolar kendi çaplarında yaşiyip gidiyolar hem kedi kesme huylarıda yok sadece kurban bayramında kurban kesiyolar okadar.

TEK KURTULUŞ YOLU İSLAMİYETTİR

haklısın dünyaya ve insanlığa verdikleri zararı ve potansiyel tehlikelerini göz önüne alırsak şöyle bir sıralama yapabiliriz;

1)islamiyet

2)hristiyanlık

3)musevilik

4)satanizim

Sitelerde Paylaş

dostum sen allah la dalage gecmene bak allah şüphesiz tektir büyük tür sana bu yaptıklarının cezası cekitrcektir eminmki istiyosan fazla zorlama kendini

bi daha allah la dalga gecme !!

allahıma şükürler olsun ki bana hayatı biraz güzel yasatiyo mutlu yasatiyo ! şükretmeyi bil

Sitelerde Paylaş
gülün bakalım gülün dalga geçin.sizinde dediğiniz gibi biz cennet bahçelerinde mutlu bi şekilde gezerken siz cehennemdekilere gülecez.

Keza vaaz vererek hiçbir bilgi içermeyen yazılar yazarak islamı çok güzel temsil ediyorsun.

Ama bu tür yazılar bizim için form kirliliğidir.

Sitelerde Paylaş

furkan 63. O Rahman (olan Allah)ın kulları, yeryüzü üzerinde alçak gönüllü olarak yürürler ve cahiller kendileriyle muhatap oldukları zaman "Selametle" derler.

gülün arkadaşlar devam edin böyle.o gün ağlicaksınızda fayda vermicek size.

HUZUR İSLAMDADIR.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...