Jump to content

Allah vardır. İşte size ıspatı.

Recommended Posts

gülün bakalım gülün dalga geçin.sizinde dediğiniz gibi biz cennet bahçelerinde mutlu bi şekilde gezerken siz cehennemdekilere gülecez.

Yalan umutlar, içi boş hayaller...

zayıflığın aptallık gücüyle kurtarılması...

sonu gelmez masallar.Düşünceden akıl ve mantıktan TAMAMEN yoksun Sangılar....

Sitelerde Paylaş
  • İleti 380
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

peki bi soru sormak istiyorum ateist kardeşlere:

şimdi kardeşler farzedelimki sizin idda ettiğiniz gibi allah ve muhammed ikiside kötü zatlar.peki bu durumda müslümanların öldükten sonra zararı ne olacak? bu soruya cevap istiyorum.?

HAK DİN İSLAMDIR

Sitelerde Paylaş
peki bi soru sormak istiyorum ateist kardeşlere:

şimdi kardeşler farzedelimki sizin idda ettiğiniz gibi allah ve muhammed ikiside kötü zatlar.peki bu durumda müslümanların öldükten sonra zararı ne olacak? bu soruya cevap istiyorum.?

Tüm zayıflıklar gibi korkaklık ta vazgeçilmez olmuş...

Öldükten sonra ne müslümanlar ne hristolar ne darvinciler ne budacılar ne mardukcular ne de satan cılar bişey kaybetmiyecek...

Ölümden sonra bişeyler kazanma yada kaybetme düşüncesi son derece ilkel, çocukca, gerzekçe, tamamen içi boş (öyle olması umut edilen tersi düşünüldüğünde zayıf için felaket olan9 hayallerden ibaret...

tek kaybın bu dünyadaki nimetler fırsatlar olur.Sen sonsuz cennet meyveleri yalnına kapılıp açgözlüğün peşinden koşup bu dünyadaki herşeyi elinin tersiyle itersen öldüğünde bişeyler kaybetmiş sayılırsın.(bu kıyas meselesi)

Ayrıyetten bu dünyadan alabileceğin faydaların yanı sıra daha erdemli daha namuslu şerefli TEKyüzlü gerçekci bir insan olarak insanlığın ve hayatın gelişiminde bi boka yaramış olursun.(zincirlerden kurtulursan tabi)

Sitelerde Paylaş

arkadaş okadar şey araştırmış ANCAk birçok yeri atlamış.hz. Muhammed babası ve dedesi haniflik dinine mensuplardı ve haniflik dini hz ibrahimin getirdiği bir dindir ve tek tanrı inancını taşır Hz.Muhammed her zaman putlara karşı çıkmıştır.ve tabi bu arada islamiyet semavi bir dindir.allahı yeryüzünde zikretmeyen hiçbir canlı hatta cansız varlık yoktur buna allaha inanmayanlarda dahil allaha inanmıyoruz diyip defalarca allahın ismini zikrederler ve hala bu yanlış yoldan dönmezler.eğer allah yoksa nasıl oluyorda defalarca allah ismini zikrediyoruz bunu bi açıklaması olmalı....sizi düşünmeye davet ediyorum...

Sitelerde Paylaş
arkadaş okadar şey araştırmış ANCAk birçok yeri atlamış.hz. Muhammed babası ve dedesi haniflik dinine mensuplardı ve haniflik dini hz ibrahimin getirdiği bir dindir ve tek tanrı inancını taşır Hz.Muhammed her zaman putlara karşı çıkmıştır.ve tabi bu arada islamiyet semavi bir dindir.allahı yeryüzünde zikretmeyen hiçbir canlı hatta cansız varlık yoktur buna allaha inanmayanlarda dahil allaha inanmıyoruz diyip defalarca allahın ismini zikrederler ve hala bu yanlış yoldan dönmezler.eğer allah yoksa nasıl oluyorda defalarca allah ismini zikrediyoruz bunu bi açıklaması olmalı....sizi düşünmeye davet ediyorum...

Allah yoktur diyerek allahın zikr ediyormusuz zeus diyerek neyi zikr ediyoruz?

Şimdi şu anda zeus adını zikr ettik diye zeus varmı oluyor?

İnanılacak gibi değil ama birde bizleri düşünmeye davet etmişsin...

Sitelerde Paylaş
allahı yeryüzünde zikretmeyen hiçbir canlı hatta cansız varlık yoktur buna allaha inanmayanlarda dahil allaha inanmıyoruz diyip defalarca allahın ismini zikrederler ve hala bu yanlış yoldan dönmezler.eğer allah yoksa nasıl oluyorda defalarca allah ismini zikrediyoruz bunu bi açıklaması olmalı....sizi düşünmeye davet ediyorum...

sıçtığım bok ta allahı zikrediyo mu?

eğer allah yoksa nasıl oluyorda defalarca allah ismini zikrediyoruz bunu bi açıklaması olmalı....sizi düşünmeye davet ediyorum...----Kim zikrediyomuş? sen ne çeşit bi rahatsızsın.Atesit neden zikretsin senin aşşağılık putunun ismini?ayrıca kültürün ve dilin getirdiği bir alışkanllık olarak birisi konuşma arasında ''allah'' dedi diye ''demekki allah vardır'' demek ne çeşit bir matık biraz açıkla....

Sitelerde Paylaş

ben allah inan birisiyim sizin sonunuzu söyleyimmi ?

CEHENNEM !!! CAYIR CAYIR YANCAKSINIZ ÖLÜNCE GÖRÜRSÜNÜZ ALLAH VARMI YOK MU KLAV YEM BOZUK DEİL KİMSEDE KORKUTMADI SİZLERE ACIYORUM ABİLERİM YASIMDAHA 13 OLMASINA RAMEN BENİM BEYNİMİ YİKAYAMIYACAKSINIZ .

ALLAH 1 DİR ALLAH EN BÜYÜK TÜR !! İNS KIYAMET VAKTİ GÖRÜSÜRÜZ !

Sitelerde Paylaş
bikere camiye gidip namaz kıldınızmı cıknca huzur doluyo insan deneyn diyecem ama sizde oda yok dinsiz herifler

ulan ne huzur dolcak .milletin çorap kokuları bilmemne kokularıyla mı. kaptan mağara adamlarını görüncemi içim huzur duyacak .

Sitelerde Paylaş

kazma herif ibrahimin kim lduğunu bilim tarihciler apaçık ortaya koymuşlar hiduizmdeki brahma ibrahim dediğiniz şey oda yeni bi din getirmemiştir sadece bi felsefenin devamıdır dininiz bu işte bitti lan din hikayeleri islamınız yok ettik biz allahınızı putlarınızı artık insanlar bilim çağında tüm dinler yok olucak bundan emin olabilirsin hemde çok kısa sürede belkide senin ömrün yeticek görmeye dinci insanlar arabistan afganistan gibi yerlerde kalıcak sadece

senin allahın bi am vagina hacerul esved öküz anla bunu tüm dinler doğurganlık üzerine kurulmuş başta sex üzerine doğal olarakda sizin allahınızda bi vagina hacerul esved olmuş.

Sitelerde Paylaş
gülün bakalım gülün dalga geçin.sizinde dediğiniz gibi biz cennet bahçelerinde mutlu bi şekilde gezerken siz cehennemdekilere gülecez.

helal olsun abi doğru biz cennete gezerken onlar cehenmde onlar diyeceki bize doğru söyleyenlere niye iannmadık biz yanlıs yola girdik diyecekler

Sitelerde Paylaş

nihil sen ben ve diğer müslümanların dünyayı tamamen bıraktığımızı nerden biliyorsun. peygamberimiz dünyada kalacak kadar dünya için ahirette kalacak kadarda ahiret için çalışın der.hiç bi müslüman robokop değildir.beşeri ihtiyaçlar her insanda vardır ve müslümanlar bu ihtiyaçlarını helal yolla giderirler.

Sitelerde Paylaş
bikere camiye gidip namaz kıldınızmı cıknca huzur doluyo insan deneyn diyecem ama sizde oda yok dinsiz herifler

Camiler pis ayak kokusundan gecilmiyor .Ayak kokusunu gidermek icin siktiklari o esans ayak kokusu ile karistimi oratm daha dayanilmaz bir hal aliyor.Muhammed bunu gordugu icin en azindan abdest alin demis yoksa cami ye davar baglasan durmazdi herhalde.

Sitelerde Paylaş
Camiler pis ayak kokusundan gecilmiyor .Ayak kokusunu gidermek icin siktiklari o esans ayak kokusu ile karistimi oratm daha dayanilmaz bir hal aliyor.Muhammed bunu gordugu icin en azindan abdest alin demis yoksa cami ye davar baglasan durmazdi herhalde.

Sadece ayak kokusu olsa yine iyi,sarımsak yeyipte camide geğirenler.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...