Jump to content

hz muhammed hangi takımlıydı..

Recommended Posts

çok merak ediyorum..

bu konuda bir hadis ayet var mı acaba..

herhangi bir sporla uğraşıyor muydu..

uğurlu sayısı kaçtı..

evcil hayvan besliyormuydu..

en sevdiği hayvan gerçektende devemiydi..

koalaları neden sevmezdi..

dünya görüşü neydi, komünist mi, faşist mi, liberal mi ney..

dans etmeyi severmiydi, hangi tür dansları severdi..,

ne tür müzikler dinlerdi..

sizinde muhammed hakkında merak ettiğiniz sorular varsa yazın..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 54
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

:)

Alem adamsın Sevgili GodDar.

Elbette müslüman ülkenin tek Avrupa Şampiyonu olmuş olan takımı Galatasaray olduğundan o da Galatasaray'lıydı.

Kedi de severdi-sanırım besliyordu da hatta kedi öldüren cami yapsa bile cennete gidemezmiş diye bir hadis mi ne var.

Elbette ki faşistti.

Dans etmezdi ama birçok dansöz yetiştirmiştir.

Kılıç sporuyla uğraşıyordu: Kendo ve eskrim gibi :)

Sitelerde Paylaş
çok merak ediyorum..

uğurlu sayısı kaçtı..

hangi sporla uğraşıyordu?

kaynaklarda geçtiğine göre ok atma,at binme sanırım uğraştığı spor dallarıydı Allah resulunun

uğurlu sayısı kaçtı?

bilmiyorum

evcil hayvan besliyormuydu..?

beslediği hayvanlar vardı ama şuan hatırlayamıyorum.yanlız, kaftanının üzerindeki kedi rahatsız olmasın diye o bölümü yırttığıda kaynaklarda yazılıdır.

en sevdiği hayvan gerçektende devemiydi..?

buna sen inanıyormusun? nerden çıktı bu

koalaları neden sevmezdi..?

koalalar ne demek

dünya görüşü neydi, komünist mi, faşist mi, liberal mi ney..?

hümanisti

ne tür müzikler dinlerdi?

alakasız bi soru.

tarihinde Acı Hayat tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
:)

Alem adamsın Sevgili GodDar.

Elbette müslüman ülkenin tek Avrupa Şampiyonu olmuş olan takımı Galatasaray olduğundan o da Galatasaray'lıydı.

Kedi de severdi-sanırım besliyordu da hatta kedi öldüren cami yapsa bile cennete gidemezmiş diye bir hadis mi ne var.

Elbette ki faşistti.

Dans etmezdi ama birçok dansöz yetiştirmiştir.

Kılıç sporuyla uğraşıyordu: Kendo ve eskrim gibi :)

sende öylesin ateist31..

kedileri sevmesine sevindim..

yalnız eşekleri pek sevmiyormuş öyle dediler..

bir ayet vardı eşeklerin sesi pok gibidir diye..

:lol::lol:

Sitelerde Paylaş
çok merak ediyorum..

uğurlu sayısı kaçtı..

En sevdiği renk yeşildi.

Yeşilin nadiren göründüğü bir bölgede başka hangi rengi sevecek ki :)

Sitelerde Paylaş

buhari 403.

Allah Resûlü sallallahu aleyhi ve sellem buyurdu:

"Günahkâr bir kadın, sıcak bir günde, dilini dışarı çıkarmış susuzluktan soluyan bir köpek gördü. Hemen ayakkabısını çıkararak kuyudan su çekti, ona içirdi.

Bu sebeple Allah onu bağışladı."

Ebû Hureyre radıyallahu anh.

buhari 404.

"Bir kadın, kedi yüzünden cehenneme girdi. Kediyi eve hapsetmiş, yiyecek bir şey vermemiş, üstelik gidip yiyecek araması için onu serbest de bırakmamıştı."

İbn Ömer radıyallahu anh.

tarihinde Acı Hayat tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
buhari 403.

"Günahkâr bir kadın, sıcak bir günde, dilini dışarı çıkarmış susuzluktan soluyan bir köpek gördü. Hemen ayakkabısını çıkararak kuyudan su çekti, ona içirdi.

Bu sebeple Allah onu bağışladı."

Ortacagda icinde su barindira bilecek ayakkabi varmiydi acaba, daha dogrusu Arabistanda varmiydi. Bildigim kadari ile sandalet turu ayakkabilar vardi o devirde. Hem olsa bile kuyudan su cekene kadar suyu icinde tutabilecekmiydi? Ayakkadilarin birlesim yerleri elle kabaca dikilmis olmasi lazim ve bu dikis araliklarinda suyun bir anda bosalmasi lazim.

Nasil ama tam polisiye mantigi, fakat dogrudur. o devirde Arabistanda her yeri kapali ayakkabi yoktur.

Yani yukardaki hadis uyduruk, Muhammedi oven hadistir. Belki bir kac yil once yazilmistir. :lol:

Sitelerde Paylaş

fenerbahçeliydi, yılanları severdi, haka dansı gözdesiydi en çok onu yapardı. 80 karısına da oryantal öğretme şartı koşmuştu. :D hakkaten ayakkabı hikayesi çok komik kaçmış. kap kacak mı yokmuş. su ayakkabı pardon takunyada nasıl kalmış hayret ettim. ilgilendiği sporlar sanırımki eskrim epecidir büyük olasılık. :D uğurlu sayısı 3 herşeyi 3 lemeyi marifet saymış. koala kendisine çok benzer olduğu için kıskanmış olabilir. tüh koalaya hakaret ettim sanki. çok pardon :D mezdeke dans üçlüsünü dinlerdi kesin, yani öyle müzikler. dünya görüşü olarak bilemeyecem valla hiçbi dünya görüşünde aynı evde 80 kadın 1 erkek yok. :D ama faşisttir sanırımki.

tarihinde Asena tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
fenerbahçeliydi, yılanları severdi, haka dansı gözdesiydi en çok onu yapardı. 80 karısına da oryantal öğretme şartı koşmuştu. :D hakkaten ayakkabı hikayesi çok komik kaçmış. kap kacak mı yokmuş. su ayakkabı pardon takunyada nasıl kalmış hayret ettim. ilgilendiği sporlar sanırımki eskrim epecidir büyük olasılık. :D uğurlu sayısı 3 herşeyi 3 lemeyi marifet saymış. koala kendisine çok benzer olduğu için kıskanmış olabilir. tüh koalaya hakaret ettim sanki. çok pardon :D mezdeke dans üçlüsünü dinlerdi kesin, yani öyle müzikler. dünya görüşü olarak bilemeyecem valla hiçbi dünya görüşünde aynı evde 80 kadın 1 erkek yok. :D ama faşisttir sanırımki.

sen mutasyon mu geçirdin??

Sitelerde Paylaş
Ortacagda icinde su barindira bilecek ayakkabi varmiydi acaba, daha dogrusu Arabistanda varmiydi. Bildigim kadari ile sandalet turu ayakkabilar vardi o devirde. Hem olsa bile kuyudan su cekene kadar suyu icinde tutabilecekmiydi? Ayakkadilarin birlesim yerleri elle kabaca dikilmis olmasi lazim ve bu dikis araliklarinda suyun bir anda bosalmasi lazim.

Nasil ama tam polisiye mantigi, fakat dogrudur. o devirde Arabistanda her yeri kapali ayakkabi yoktur.

Yani yukardaki hadis uyduruk, Muhammedi oven hadistir. Belki bir kac yil once yazilmistir. :lol:

Olay budur. Şu siteye gelmeden önce bende o kadar çok olmayacak şey görüyordum ki İslamda. Çok ayrıntıcı olabilmenin bir sonucu işte. İslam okuyup okuyup deli oluyordum. Tarihini okuyorsun, olayların arka planını görüyor aklın. Görmesen sorun değil, ama görüyorsun işte.

Muhammedin en sevdiği spor dağcılıktır. Birde mağara gezginidir kendisi.

En sevdiği müzik def eşliğinde yalellidir.

En sevdiği takım, güzel kızlar takımıdır.

Son olarak çağının tek absürd espri yapan adamıdır. Ne yazık ki çevresindekiler bunu bilmediği için, söylediği şeyleri gerçek sanmışlardır. O da onları hayal kırıklığına uğratmamak için olayı ölünceye kadar bozmamıştır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...