Jump to content

hz muhammed hangi takımlıydı..

Recommended Posts

• İleti 54
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hiç olmassa cervantesi tanıyor ve biliyorum ama seni tanımıyorum yenisin her halde

istediğin gibi öt nasılsa kendime hakim olup sert cevap vermeyeceğim

tek takıntım bu ve benzer çöplük başlıkları eleştirmekti

Eleştir yiğidim bende seninle aynı görüşteyim. Foseptik başlıklardan banada gına geldi.

Sitelerde Paylaş

işte eleştirdiğimiz ekşi sözlükten sorunlara dokunan adam gibi bir başlık linki

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=dtp...uru+sayilmamasi

açıkcası diğer sitelerde böyle başlıkları görünce burası acayip kasıyor beni

tamam bazen adam gibi yazarlardan çok güzel yazılar okuyoruz ama gün geçtikçe sitemiz dandikleşiyor

sanırım doğru düzgün yazmasını bilen ve eleştri yapmasını bilenlerde terk ediyor siteyi

ve buda onların en doğal hakkıdır.bu tip uyuz başlıklar yüzünden siteyi terk edenlere hiç bir şey demeye hakkımız yok

muhammed rövaşatadan gol bile atar bu tip gıcık yazılara.

Sitelerde Paylaş
işte eleştirdiğimiz ekşi sözlükten sorunlara dokunan adam gibi bir başlık linki

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=dtp...uru+sayilmamasi

açıkcası diğer sitelerde böyle başlıkları görünce burası acayip kasıyor beni

tamam bazen adam gibi yazarlardan çok güzel yazılar okuyoruz ama gün geçtikçe sitemiz dandikleşiyor

sanırım doğru düzgün yazmasını bilen ve eleştri yapmasını bilenlerde terk ediyor siteyi

ve buda onların en doğal hakkıdır.bu tip uyuz başlıklar yüzünden siteyi terk edenlere hiç bir şey demeye hakkımız yok

muhammed rövaşatadan gol bile atar bu tip gıcık yazılara.

Ben eksisozlukten tiksinirim hacı.

Bu foruma eksi'den link vermeden önce 2 kere düşün derim. Eksisozluk buradan çok daha foseptik bir yer. Foseptigin içinde 3-5 tane adam gibi yazı bulabilirsin ama bu adam gibi yazılar, eksi'nin foseptik olmadıgı anlamına gelmez.

Eksi mi, bura mı? dersen, bura daha temiz derim.

Bura foseptik mi dersen, foseptik derim.

Ama arada bir fark var!

Küçüklük ve büyüklük meselesi...

Eksi büyük bir şehrin ana kanalizasyon hattına benziyor.

Bura ise banyondaki logar ağzı olabilir...

Bu açıdan Ateizm.org, daha temiz diyorum.

tarihinde wotan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

eskiye nazaran değerli yazarlar birer birer terk etti formu.sebebi nedir bilemiyorum fakat eskiden daha nitelikli ve ele avuca gelen

yazılar yazılyordu.eleştrine katılmıyorum

ama son 1-2 yıldır foruma bir şeyler oldu.neden bilinmez

linki eklemekteki amacım benzer irdeleyici yazıları görme isteğinden başka bir şey değildir.

gerçekten bıktırdı bu başlık ve benzer başlıklar,insanı resmen forumdan soğutyor ve terk etme isteği uyandırıyor.

sulu cıvık ve gayri ciddi,

Sitelerde Paylaş

Muhammed spor hayatına Mekke Morons takımında başladı. İki sezon Mekke Morons adına başarılı bir oyun oynamasına rağmen bir sonraki sezonda inançları yüzünden Mekke ile prensipte anlaşamadı ve beraberinde bir kaç takım arkadaşını da götürerek Medine Suckers'a transfer oldu. İki sezon ard arda Arap yarımadası kupasını kaldıran Muhammed Mekke'li yöneticilerin dikkatini çekti ve eski takımına transfer oldu.

Sitelerde Paylaş
eskiye nazaran değerli yazarlar birer birer terk etti formu.sebebi nedir bilemiyorum fakat eskiden daha nitelikli ve ele avuca gelen

yazılar yazılyordu.eleştrine katılmıyorum

ama son 1-2 yıldır foruma bir şeyler oldu.neden bilinmez

linki eklemekteki amacım benzer irdeleyici yazıları görme isteğinden başka bir şey değildir.

gerçekten bıktırdı bu başlık ve benzer başlıklar,insanı resmen forumdan soğutyor ve terk etme isteği uyandırıyor.

sulu cıvık ve gayri ciddi,

Ben aslında Ateistcafe'ye bile karşıyım. Sitede geyik tiplerin türemesine neden oluyor böyle şeyler.

Ha insan sürekli din konusur mu? İnsan kafayı yer diyebilirler ama bu bence saçma neden çünkü geyik yapmak isteyen gider başka forumda geyik yapar. Piyasada tonla geyik forumu var. Bence bir forumun adı ateizm.org ise o forumda ateizm dışında tartışma olmamalı.

Üye sayısı tabi düşer Ateistcafe kaldırılsa ama bunun neticesinde amacı sadece din tartışmak olanlarlar gelirdi. Aptal siyasi tipler ve geyik geyik herifler foruma doluşmazdı. Bence bu forumu foseptik haline getiren bölüm Ateistcafe isimli bölümdür.

Sitelerde Paylaş

Bu kadar foseptikse gidin o halde kütüpanede okuyun,yazın-çizin.

Foseptik olduğunu bile bile ne çok seviyorsunuz içinde durmayı.

Hadi biz bilmiyoruz da duruyoruz,

peki ya size ne oluyor?

Sitelerde Paylaş
Bu kadar foseptikse gidin o halde kütüpanede okuyun,yazın-çizin.

Foseptik olduğunu bile bile ne çok seviyorsunuz içinde durmayı.

Hadi biz bilmiyoruz da duruyoruz,

peki ya size ne oluyor?

Yazımı hangi nöropsikolojik sorunu olan sildirdi bilmiyorum ama Pisicik senin yorumun havada kalmasın diye yeniden yazayım..

Foseptikten beslenen beyin hücreleriniz magazinel konulara ne kadarda meraklı.

tarihinde sokrates_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

evet son günlerde artan yerli yersiz müdahalelerde cabası

sen ne yazmıştınki silindi küfürmü etmiştin yazın neden silindi

bende geçen gün formu okurken bir ton yazı okudum.sonra sayfayı günceledim yazılar yok

çocuk oyuncağına çevirdiniz her şeyi

kardeşim yemişim modunuzu vesairenizi forumu adam gibi izleyen biri müdahale etsin

içinde küfür var diye her yazı silinirmi.formun özgünlüğü yıpranıyor siz en başta bu ve benzer başlıkları düzenleyin bence.

Sitelerde Paylaş

bu konu özünde çok derin ve herkesin anlayamayacağı türdendir..

sadece başlık değil başlığın devamındaki soruların hepsi aslında insanları bir yöne kanalize ettirmek içindir..

geyik gibi görünen ancak özünde müslümanlara muhammedinde sadece bir insan olduğunu anlatır..

onun 1400 yıl önce yaşamış bir çöl bedevisinden öteye gidemeyen kişiliği yansıtılmıştır..

sadece başlığı okuyup düşünmeden yazan, kompleksli yazarlar bu başlıkta kendilerini tatmin etmeye devam edebilirler..

bilhakis bu tarz düşündürücü başlıklar açılmaya devam edecektir..

burası özgür bir forumsa herkes düşüncelerini buraya dilediği gibi yazabilir..

foseptik olmamak kaydıyla..

not:konuyu algılamak isteyen arkadaşlar, tek tek bütün iletileri okumalıdır..

Sitelerde Paylaş
...içinde küfür var diye her yazı silinirmi...

<_< Silinmemeli tabi, doya doya küfür etmek istiyoruz! İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ!!!111

Sitelerde Paylaş
bu konu özünde çok derin ve herkesin anlayamayacağı türdendir..

sadece başlık değil başlığın devamındaki soruların hepsi aslında insanları bir yöne kanalize ettirmek içindir..

geyik gibi görünen ancak özünde müslümanlara muhammedinde sadece bir insan olduğunu anlatır..

onun 1400 yıl önce yaşamış bir çöl bedevisinden öteye gidemeyen kişiliği yansıtılmıştır..

sadece başlığı okuyup düşünmeden yazan, kompleksli yazarlar bu başlıkta kendilerini tatmin etmeye devam edebilirler..

bilhakis bu tarz düşündürücü başlıklar açılmaya devam edecektir..

burası özgür bir forumsa herkes düşüncelerini buraya dilediği gibi yazabilir..

foseptik olmamak kaydıyla..

not:konuyu algılamak isteyen arkadaşlar, tek tek bütün iletileri okumalıdır..

Tabi canım tabi çok derin ve ancak irdelemeyi bilen insanların anlayabileceği derinlikte mühim bir yazı.

Zavallı saf müslo buraya gelip bu yazıyı okuyacak önce şöyle derinden ürperip aman allahım şuraya bak

peygamberimiz hz muhhamed sav hazretleriyle aynı sıradan bir insanmış gibi dalga geçiyorlar

baksana tutuğu takım ve forma rengine kadar irdeleniyor ayrıca bu muhammed sıradan bir insanmış her halde,

yazıyı yazan biz uyanalım diye nasılda edebi dehasını ortaya dökmüş allah ondan razı olsun sayesinde uyandık diyecek.

ve bu iş bu iki paragraflık yazıyla hallolacak

pes doğrusu pişkinliğine pes.daha çok sulu ve vıcık başlık istiyoruz.muhammedin iç çamaşırlarının renginden

manikür ve pedikür seanslarına kadar.birileri bu salak müslümanları uyandırmalı.uyansınlar 1400 yıllık uykudan

muhhamed sıradan bir insandı,bakın takım bile tutuyormuş.

burda derdim senin başlığı bahane ederek benzer başlıklara inceden saldırmak.

sulu ve cıvık yazı yazmaktan kolay ne var.

muho benim takımları tutuyomuş ehu ehu ehu böyle davranmakmı doğru

pislik müslolar her yeri istila etmişler.tiksinyorum onlardan

bakın yazıyı okuyun muhammed sıradan bir insanmış.

yat aşağı muhammed kalk yukarı muhammed

olmaz olsun bu tip ateistlik,sen ateistsen ben değilim arkadaş

bunun gibi yazılara devam edersen bende şehadet getirip inadına

islama yöneleceğim.

Sitelerde Paylaş
Tabi canım tabi çok derin ve ancak irdelemeyi bilen insanların anlayabileceği derinlikte mühim bir yazı.

Zavallı saf müslo buraya gelip bu yazıyı okuyacak önce şöyle derinden ürperip aman allahım şuraya bak

peygamberimiz hz muhhamed sav hazretleriyle aynı sıradan bir insanmış gibi dalga geçiyorlar

baksana tutuğu takım ve forma rengine kadar irdeleniyor ayrıca bu muhammed sıradan bir insanmış her halde,

yazıyı yazan biz uyanalım diye nasılda edebi dehasını ortaya dökmüş allah ondan razı olsun sayesinde uyandık diyecek.

ve bu iş bu iki paragraflık yazıyla hallolacak

pes doğrusu pişkinliğine pes.daha çok sulu ve vıcık başlık istiyoruz.muhammedin iç çamaşırlarının renginden

manikür ve pedikür seanslarına kadar.birileri bu salak müslümanları uyandırmalı.uyansınlar 1400 yıllık uykudan

muhhamed sıradan bir insandı,bakın takım bile tutuyormuş.

burda derdim senin başlığı bahane ederek benzer başlıklara inceden saldırmak.

sulu ve cıvık yazı yazmaktan kolay ne var.

muho benim takımları tutuyomuş ehu ehu ehu böyle davranmakmı doğru

pislik müslolar her yeri istila etmişler.tiksinyorum onlardan

bakın yazıyı okuyun muhammed sıradan bir insanmış.

yat aşağı muhammed kalk yukarı muhammed

olmaz olsun bu tip ateistlik,sen ateistsen ben değilim arkadaş

bunun gibi yazılara devam edersen bende şehadet getirip inadına

islama yöneleceğim.

seni koyun gibi meleyen yobaz bir müslüman yapana kadar yazacağım bende o zaman..

git birde ateistliğin kitabını yaz, nasıl ateist olunur, nasıl olunmaz senden öğrenelim çok bilmiş..

gerginlik istiyorsan kulağını çekmeye devam edeceğim ona göre yaz adam gibi..

bu güzel düşündürücü başlığımı kirletme..

git o çok düşündürücü güzel yazıları bul orada yaz..çok ciddi arkadaşım..

biri daha vardı ya böyle öğütler verirdi sen o omusun bilmiyorum ama..

öğretmenlik taslayan tiplerdendi..

git öğretmenliğini kendi öğrencilerine yap..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...