Jump to content

hz muhammed hangi takımlıydı..

Recommended Posts

yanıtımı verdim kendi açtığım aptal başlıkta. hesap sildirme talebimi de aynı zamanda. ;)

Keşke sildirtmeseydin, bu forumun sana birşeyler öğreteceğini düşüyorum.

Dini inanç veya başka türlü inanç her ortamda senin inancına saygısızlık yapacak birileri olacaktır, burası da doğrunun göreceli olduğunu, kendi değerlerinin bir başkaları tarafından çok farklı değerlendirilebileceğini öğretmiş oldu. Bir de şu yönden bakarsan bizim de kendi düşücelerimizle dalga geçen müslümanlar olduğunu unutma.

tarihinde Colors tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 54
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

En sevdiği rengi söylemeyi unuttum. Muhammedin en sevdiği renk Allahın boyası idi. Çünkü o Allahın boyası ile boyanmışmış, öyle okudumdu bir yerde. Yalnız o ne renk derseniz, Allahın işine akıl sır ermez derim. Fazla kurcalamayın.

Sitelerde Paylaş
Ortacagda icinde su barindira bilecek ayakkabi varmiydi acaba, daha dogrusu Arabistanda varmiydi. Bildigim kadari ile sandalet turu ayakkabilar vardi o devirde. Hem olsa bile kuyudan su cekene kadar suyu icinde tutabilecekmiydi? Ayakkadilarin birlesim yerleri elle kabaca dikilmis olmasi lazim ve bu dikis araliklarinda suyun bir anda bosalmasi lazim.

Nasil ama tam polisiye mantigi, fakat dogrudur. o devirde Arabistanda her yeri kapali ayakkabi yoktur.

Yani yukardaki hadis uyduruk, Muhammedi oven hadistir. Belki bir kac yil once yazilmistir. :lol:

sexi huri kaynak yazınca doğru

ben yazınca uydurma

hadi len soytarılık yapma burda :angry:

tarihinde Acı Hayat tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Acı Hayat çıkar şu at gözlüğünü. O devirde Arabistan da kapalı ayakkabı ne gezer. Buna kargalar bile güler. Bende sana burada millet neden bu kadar çok laf söylüyor derdim. Yani haklı tarafları olsada çok fazla üsütne geliyorlar derdim. Ama şunu görünce artık hak ettiğini düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş

çok merak ediyorum..

muhammed bir müzik aleti çalıyor muydu..

karşı cinste hoşlandığı, etkilendiği özellikler nelerdi..

herhangi bir hastalığı var mıydı yaşarken..

basur muydu, ağzı kokar mıydı, temiz miydi..

saçları varsa eğer ortadan ikiye mi ayırırdı..

gerçekten ellerinin arasından buz gibi soğuk su çıkarabiliyor muydu çölün ortasında..

Sitelerde Paylaş

Sanırım saçları örgülüymüş- 7 örgü yaparmış ama normal o devirde hergün traş olunmazdı ki. Sakalı da vardır. Saçlar sakallar siyah gözler koyu kahverengi. Koyu derili. Nasıl olacak ki Arabistanda başka.

Ağzı et kokuyor olmalı sürekli çünkü orada temel besin et.

Soğuk su çıkaramıyordu ondan eminim.

:)

Sitelerde Paylaş

hmmm çaldığı en güzel şey ıslıktır herhalde

karşı cinste hoşlandığı ve etkilendiği özellik sayıca fazlalığı değişkenliği sarışın kızıl kumral esmer kapkara. ortaboy uzun boy 7den 70 e :D

şizofren olabilir ama bunları en iyi sexy huri açıkladı zaten.

temiz pak olacağını sanmıyorum zira otellerde arapların çıktığı odalar 48 saat ve üstü servis dışı oluyorlar.

dişleri düzenli olarak yalnızca misvaklandığı için ultra sarı vs olabilir. ağız kokusu da vardır mutlaka.

su çıkarmadığı kesin saçlarını geriye doğru develere yalatırdı.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
çok merak ediyorum..

her boka bir hadis ayet var..

buna yok mu..

Hangi takımlı olduğunu bilmiyorum ama kesin Trabzonsporlu değildi.

Lakin o kadar delikanlı değildir.

Medine Jimnastik Klübü 'nü tutuyordu sanırım: MJK :)

Sitelerde Paylaş
çok merak ediyorum..

her boka bir hadis ayet var..

buna yok mu..

Basit soru..

saudi_arabia_squad.jpg

Suudi Arabistan Futbol Takımı

:)

Sitelerde Paylaş

forumdan tiksinmemi sağlayan dandik bir başlık,bu tip çöp başlıklara özelikle izin veriyorlar gibime geliyor.

bakmassın okumassın es geçersin demesi kolay ama ne işim var lan benim burda dememi sağlayacak uyuz bir başlık

o sebebten protesto ediyorum.yuh yazıklar olsun 15-16 yaşındaki lise öğrencileri bile daha adam gibi konular açıyorlar.

geçen xhorder isimli katılımcının söz ettiği foseptik mevzusuyla bire bir örtüşyor.eğer ben forumu eleştireceksem

bu başlığı sonuna kadar kullanırım.oldu olacak cep telefonu melodiside yükletin olsun bitsin

yazık bize.

Sitelerde Paylaş

Şu an yaşasaydı Avrupadaki başarılarından dolayı Galatasaraylı olurdu herhalde.

Sonrasında onursal başkanlık...

Arap futbolcuları transfer etme...

Yüklü bir parasal yardım..

Takımın renklerini yeşil-beyaz olarak değiştirme...

vs... vs... vs... :)

Sitelerde Paylaş
Şu an yaşasaydı Avrupadaki başarılarından dolayı Galatasaraylı olurdu herhalde.

Sonrasında onursal başkanlık...

Arap futbolcuları transfer etme...

Yüklü bir parasal yardım..

Takımın renklerini yeşil-beyaz olarak değiştirme...

vs... vs... vs... :)

koçum 852 iletin varmış eminim bunların çoğu çöp işe yaramaz ıvır zıvır iletilerdir

sakın seni küçük düşürdüğümü düşünme çünkü gerçekleri söylüyorum.

ve sanırım linkini verdiğim site seninde çok hoşuna gitmiştir.

bence sen bu forumu terk et uza başka forumlara takıl.

sana bir dost tavsiyesi.

maydanoz cervantes

Sitelerde Paylaş
koçum 852 iletin varmış eminim bunların çoğu çöp işe yaramaz ıvır zıvır iletilerdir

sakın seni küçük düşürdüğümü düşünme çünkü gerçekleri söylüyorum.

ve sanırım linkini verdiğim site seninde çok hoşuna gitmiştir.

bence sen bu forumu terk et uza başka forumlara takıl.

sana bir dost tavsiyesi.

maydanoz cervantes

Hadi ordan,dost tavsiyesiymiş!!!

İletilerimin arasında saçma olanlar olabilir (sık fikir değiştirdiğimden bunu düşünüyor olabilirsin) bu gayet doğal her üyenin az da olsa vardır.Ama çok merak ediyorsan tek tek bakarsın olur biter.Ayrıca o verdiğin linke tıklamadım bile ve benden alıntıladığın yazıyla bunu ne alakası var onu da anlamış değilim...

Sitelerde Paylaş
Hadi ordan,dost tavsiyesiymiş!!!

İletilerimin arasında saçma olanlar olabilir (sık fikir değiştirdiğimden bunu düşünüyor olabilirsin) bu gayet doğal her üyenin az da olsa vardır.Ama çok merak ediyorsan tek tek bakarsın olur biter.Ayrıca o verdiğin linke tıklamadım bile ve benden alıntıladığın yazıyla bunu ne alakası var onu da anlamış değilim...

Adam başlıga bir şey yazmış ve hiç iplememişsin ona kızıyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...