Jump to content

Hank'ın Kıçını Öpmek

Recommended Posts

bu sabah, kapim calindi. actigimda, karsimda iyi giyimli, bakimli bir cift gordum. adam once konustu:

. merhaba, adim john ve bu da mary. .

mary: merhaba, sizi bizimle birlikte gidip hank. in kicini opmeye davet ediyoruz.

ben: pardon?! ne demek istiyorsunuz? hank de kim? ve ben niye onun kicini opmek isteyeyim?

john: eger hank. in kicini opersen, sana 1 milyon dolar verecek; eger opmezsen seni essek sudan gelinceye kadar dovecek.

ben: ne? bu bir tur mafya taktigi mi? ne oluyor?

john: hank bir milyarder. bu kasabayi o kurdu. buranin sahibi o. istedigi her seyi yapabilir ve sana 1 milyon dolar vermek istiyor. fakat kicini opmeden parayi alamayacaksin.

ben: bu cok sacma. neden?

mary: sen kim oluyorsun da hank. in hediyesini sorguluyorsun? 1 milyon dolar istemiyor musun? bir kic opmeye degmez mi onun icin?

ben: belki, eger yasalsa, fakat ..

john: oyleyse, gel bizimle hank. in kicini op.

ben: hank. in kicini sik sik oper misiniz?

mary: elbette, devamli&

ben: peki 1 milyon dolari aldiniz mi?

john: yok, kasabayi terketmeden parayi alamazsin.

ben: oyleyse neden hemen kasabayi terketmiyorsunuz?

mary: hank soylemeden kasabayi terk edemezsin. yoksa parayi alamazsin ve seni essek sudan gelinceye kadar dover.

ben: peki, hank. in kicini open, sonra da kasabayi terkedip 1 milyon dolar alan birini biliyor musunuz?

mary: annem hank. in kicini yillarca optu. gecen yil da kasabayi terketti. eminim parasini da almistir.

ben: onunla konusmadin mi o zamandan beri?

john: elbette hayir. hank buna izin vermiyor.

ben: oyleyse, eger parayi alan herhangi biriyle konusmadiysaniz, parayi aldiklarini nereden biliyorsunuz?

mary: kasabadan gitmeden once biraz veriyor. belki maasina bir zam aliyorsun, belki kucuk bir loto kazaniyorsun, ya da caddede 20 dolarlik banknot buluyorsun.

ben: peki bunlarin hank. le ne ilgisi var?

john: hank. in bazi dostlari var.

ben: kusura bakmayin ama bu tuhaf bir uckagitcilik gibi geliyor kulaga.

john: fakat 1 milyon dolar burada soz konusu olan. sansa birakabilir misin bunu? ve unutma, eger opmezsen seni dovecek.

ben: belki, eger hank. le konusursam, ayrintilari ondan ogrenirsem..

mary: hayir, hickimse hank. i goremez. hickimse hank. le konusamaz.

ben: peki o zaman nasil kicini opuyorsunuz?

john: bazen ona bir opucuk gonderiyoruz ve kicini dusunuyoruz. diger zamanlarda karl. in kicini opuyoruz ve o hank. a iletiyor.

ben: karl da kim?

mary: karl bir arkadasimiz. bize hank. i ve onun kicini opmekle ilgili konuyu ogreten o. karl icin tek yapmamiz gereken birkac kez onu yemege cikarmak oldu.

ben: yani hank diye biri oldugu, onun kicini opmeniz gerektigi ve boylece hank. in sizi odullendirecegi konusunda sadece karl. in sozune guvendiniz oyle mi?

john: hayir, hayir! karl. da bir mektup var. hank tarafindan kendisine yillar once gonderilmis. butun meseleyi acikliyor orada. bak iste bu da bir kopyasi. al kendin de gor.

john bana uzerinde . karl. in ofisinden. yazili bir fotokopi uzatti. uzerinde 11 maddelik bir liste vardi.

1. hank. in kicini op ve o da sana kasabayi terkettiginde 1 milyon dolar versin.

2. yaninda alkol ic.

3. senin gibi olmayan insanlari essek sudan gelinceye kadar dov.

4. iyi yemek ye.

5. bu listeyi hank. in kendisi yazdirdi.

6. ay yesil peynirden yapilmistir.

7. hank. in soyledigi her sey dogrudur.

8. her tuvalete gittiginde ellerini yika.

9. icki icme.

10. sosislerini sosis ekmegi icinde ye, yaninda birsey alma.

11. hank. in kicini op, yoksa seni essek sudan gelinceye kadar dover.

ben: bu bana karl tarafindan yazilmis gibi geliyor.

mary: hank. in kagidi yoktu, onun icin.

ben: bana oyle geliyor ki, eger kontrol etseydik, bu yazi karl. in el yazisi cikardi.

john: elbette, hank soyledi, karl yazdi.

ben: kimsenin hank. i goremedigini zannediyordum?

mary: su anda oyle. ama yillar once hank bazi kisilerle konustu.

ben: hank. in iyi birisi oldugunu soylediginizi zannemistim. hangi tur iyi insan, sirf farklilar diye baskalarini dover?

mary: hank. in istegi bu ve hank her zaman haklidir.

ben: nereden biliyorsun bunu?

mary: 7. madde . hank. in her dedigi dogrudur. diyor. bu benim icin yeterli.

ben: belki de arkadasiniz karl uydurdu butun meseleyi.

john: kesinlikle hayir. 5. madde bu listeyi hank. in kendisinin yazdirdigini soyluyor. ayrica, 4. maddede iyi yiyin, 8. maddede de tuvaletten sonra ellerinizi yikayin diyor. bunlarin dogru oldugunu herkes bilir. demek ki gerisi de dogru olmali.

ben: fakat 9. maddede icmeyin diyor, ki bu ikinci maddeyle celisiyor. ayrica 6. maddede ayin yesil peynirden yapildigini soyluyor ki bu tamamen yanlis.

john: 9 ile 2 arasinda hicbir celiski yok. 9 sadece 2. yi acikliyor. 6. ya gelince, aya hic gitmedin, dolayisiyla dogru olup olmadigini bilemezsin.

ben: bilim adamlari ayin kayalardan olustugunu soyluyorlar ama..

mary: fakat kayanin dunyadan ya da uzaydan gelip gelmedigini bilmiyorlar. yani ay hala yesil peynirden yapilmis olabilir.

ben: bir uzman degilim ama ayin dunyadan geldigi teorisinin curutuldugunu zannediyorum. ayrica, kayanin nereden geldigini bilmiyor olmak onu peynir yapmaz.

john: iste, bilim adamlarinin hata yaptigini sen de kabul ettin. fakat hank. in her zaman hakli oldugunu biliyoruz!

ben: biliyor muyuz?

mary: elbette, 5. madde oyle diyor.

ben: diyorsun ki, hank haklidir, cunku liste oyle diyor ve liste dogrudur, cunku onu hank yazdirdi. ve hank. in yazdirdigini biliyoruz, cunku liste oyle diyor. bu dongusel mantik. . hank haklidir, cunku hank haklidir. demekten farksiz.

john: iste simdi anlamaya basliyorsun hank. in dusunce bicimini.

ben: fakat, & herneyse, bosver. peki bu sosislerle ilgili konu da ne?

mary, yuzunu burusturdu.

john: sosisler sosis ekmegi icinde yenir. yaninda birsey yenmez. hank. in yolu bu. baska turlusu yanlis.

ben: ya sosis ekmegim yoksa?

john: sosis ekmegin yoksa, sosis yiyemezsin. sosis ekmeksiz sosis yanlistir.

ben: yaninda ketcap, hardal da mi yok?

mary: Çok sert bir sekilde bakti .

john: boyle bir dil kullanmanin hicbir geregi yok! sosis yaninda yenecek her turlu sey yanlistir.

ben: yani biraz tursu, icine dogranmis sosis tarzi birsey mumkun degil mi?

mary: kulaklarini tikadi ve . dinlemiyorum bile bunu, la la la la& .

john: bu igrenc. ne tur bir seytani mahluk yiyebilir boyle birseyi.

ben: cok guzel birsey o. ben hep yerim.

mary kendinden gecti ve john onu tutu: . eger o tiplerden biri oldugunu bilseydim vaktimi hic harcamazdim bile seninle. hank seni essek sudan gelinceye kadar doverken, ben de orada olacagim ve parami sayip sana gulecegim. hank. in kicini da senin icin opecegim, seni sosis ekmeksiz, tursu yiyici.

ardindan, john mary. yi surukleyip disarida bekleyen arabaya tasidi ve ayrildilar

Hangi Taraftan Olursunuz?

:)

Sitelerde Paylaş

sacmalık komple sacmalık güya hank allah karl ise muhammed

bizde haşa allahın kıcını öpersek bize ödül vercek öpmessek cezalandırcak gercekten acınacak haldesiniz kimsenin kimseyi kıcını öptügü yok

sosis meselesine gelince hardallı ketçaplıda yiyemessin ekmegin yoksa sosiste yiyemessin diyor ne alaksı var ben bu kısmı anlayamadım

Sitelerde Paylaş

bizde haşa allahın kıcını öpersek bize ödül vercek öpmessek cezalandırcak gercekten acınacak haldesiniz kimsenin kimseyi kıcını öptügü yok

sosis meselesine gelince hardallı ketçaplıda yiyemessin ekmegin yoksa sosiste yiyemessin diyor ne alaksı var ben bu kısmı anlayamadım

Hank a ne kadar çok yalakalık yaparsanız ödül alırsınız demeye geliyo işte :)

Sosis olayı da oruç olarak çevir mesela (başka dinlerde birşeydir ama ben bilmiyorum ne).Hah buldum domuz eti de olabilir :D

Sitelerde Paylaş

Neden bu kadar bozuldun ki biz de senle ayni seyi soyluyoruz sacmalik iste ha karl yazmis ha muhammed!

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Bu yazıyı birkaç gün önce başka bir yerde okudum ve mükemmel olmuş. Fakat benim okuduğum yazıda elini öpmek olarak geçiyordu. Ama farkeden birşey yok. Veya bu yazıda kaba bir tabir var diye de aşağılama kabul etmek yersiz. Önemli olan verilmek istenen mesaj ve birçok şeyle ne kadar da iyi örtüştüğü. Hikayeyi ayakta alkışlıyorum muhteşem!

tarihinde ArctificiaL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...