Jump to content

Forumda kimlerin yazıları genelde ilginizi çekiyor

Recommended Posts

• İleti 183
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Dehri'nin sesi güzeldir kulak zevki bir başka güzeldir.

Ama dedimya sesi yazıya gelince icraat yok. : )

Şaka şaka bana yetişmesi biraz zaman alacak olsada;

Oda kaliteli yazarlarımızdandır. : )

tarihinde AntiiiKafir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Dehri'nin sesi güzeldir kulak zevki bir başka güzeldir.

Ama dedimya sesi yazıya gelince icraat yok. : )

Şaka şaka bana yetişmesi biraz zaman alacak olsada;

Oda kaliteli yazarlarımızdandır. : )

Ayrıca avatar resimlerine bak. Hiçbir zaman sıradan suratlardan koymaz. Mutlaka karizma bir surat bulur. Eski avatarındaki resim manyaktı bu da manyak. Güzel de yazınca birbirni tamamlıyor. Sanki avatardaki kişi fikir belirtiyor gibi... ;)

Sitelerde Paylaş
mürtedddin açtığı başlıkları bulup okudum. çok güzel.

hatta ilk başlarda kendisini moderatör sanıyordum. . sahi niye mod teklifi verilmemiş kendisine? haddim değil tabi ama bence çok yakışır.

eyvallah hocam..

teklif geldi gelmesine de ben direk admin olmak istiyorum deyince uzlaşamadık. :lol:

İyi fikir, modlar arasında bizimde nazımızın geçeceği biri olur. Torpilli üye oluruz belkim :)

sana ayrı bi bölüm bile açarız hallac abi, istediğin o olsun. :yahoo:

Yenge kim?

kendisine sor, ben söyleyince kızıyor. :p

tarihinde murteddd tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Notamatik, Mohammed, Mantık, Deicide, Bilgehan Bengi, Aragon, DreiMalAli, Oğuz, Anibal, Kodoman, Dragon, Pante, Thecrow, IfeelGood, xislam, Fuzuli, Astur, Ludwig, Deha, Trajito, Freddie, Drekinci, CherokeKd, Legrandmensonge.

Roquentin ve Murtedd'in yazılarını ayrıca beğeniyorum :)

Bir de Müslüman olmasına rağmen Epifun'un yazılarını takip ediyorum.. Yalnız Emre1974tr'ye gıcık oluyorum :aggressive: :p

Sitelerde Paylaş
severek takip ettiğim bisürü katılımcı var ama özellikle islam olanlardan yazılarını muhakkak okuduğum sevgili ozedonus..

ve kopuk,hırçın bi okadar da zeki oldugunu düşündüğüm metaphor..

Forumda bu hırçın sıfatını yakıştıran başkaları da oldu.Çok enteresan pamuk gibi insanım halbuki.Ordan öyle gözüküyor demek=)

Metaphor, ince zekana hayranım!

Vay,forumun hayran olunan şahsiyetinin benim "ince zekama" hayran olması..

Gerçi bunda "ince" bir ironi mi var acaba diye de içten içe kuşkulanmadım değil.. =))

Sitelerde Paylaş
Roquentin ve Murtedd'in yazılarını ayrıca beğeniyorum :)

hocam, bizi niye ayrıca beğeniyorsun?

bu iyi birşey mi peki? :fool:

epifunu severim ayrı konu ama

emre ile beraber evrimle ruhçuluğu benzer öğretiler olarak algılayıp aynı kefeye koyan

üçüncü bir insanın yaşadığını sanmıyorum şu dünyada. :rofl:

Sitelerde Paylaş
Senin söylediğin 1 Mayıs marşıda hala kulaklarımızda bağlantı :p

Tamam marş olarak berbat söyledim. Ama hayatında hiç böyle söylendiğini duymamışsındır. Hatırlanıp gülünecek birşey işte. Hem ben o marşı söylemeye kalkışmam ki durup dururken. Sen istedin diye söyledim. Bana bilgiler öğreten örtmenlerimi böyle şeyler için kırmam ben.:)

Sitelerde Paylaş
Tamam marş olarak berbat söyledim. Ama hayatında hiç böyle söylendiğini duymamışsındır. Hatırlanıp gülünecek birşey işte. Hem ben o marşı söylemeye kalkışmam ki durup dururken. Sen istedin diye söyledim. Bana bilgiler öğreten örtmenlerimi böyle şeyler için kırmam ben.:)

bağlantı gayet güzel söylemiştin..ortamda bende vardım hatırlıyorum..

ayrıca arkadaşlar don kisot(bruce lee) abinin sesi mükemmel ötesiydi..yemin ederimki hiç türkü sevmeyen beni bile hayran bıraktı..

bütün anti islam söylemlerine karşı duyduğum öfkeyi bile kaybettim o anda..

Sitelerde Paylaş
bağlantı gayet güzel söylemiştin..ortamda bende vardım hatırlıyorum..

ayrıca arkadaşlar don kisot(bruce lee) abinin sesi mükemmel ötesiydi..yemin ederimki hiç türkü sevmeyen beni bile hayran bıraktı..

bütün anti islam söylemlerine karşı duyduğum öfkeyi bile kaybettim o anda..

Teşekkürler Sweet. Arada senin söylediğin kısa şarkılarda hoştu. Bruce nin mihriban şarkısını söylemesini hala unutmam bende. Gerçekten güzel şarkı türkü söylüyordu. Çok eğlenmiştik be.

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
hocam, bizi niye ayrıca beğeniyorsun?

bu iyi birşey mi peki? :fool:

İyi bir şey tabii ki :)

İnsanlara yaklaşım açısından farklı bir yere koydum..

Nedense yazılarınızı okuyunca, diğer saydığım üyelerden daha insancıl bir yaklaşım tarzı görüyorum :)

Sitelerde Paylaş
İyi bir şey tabii ki :)

İnsanlara yaklaşım açısından farklı bir yere koydum..

Nedense yazılarınızı okuyunca, diğer saydığım üyelerden daha insancıl bir yaklaşım tarzı görüyorum :)

eyvallah, bağlantı damarına basmadıktan sonra senin üslubunun da yapıcı olduğunu düşünüyorum. :fool:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...