Jump to content

Forumda kimlerin yazıları genelde ilginizi çekiyor

Recommended Posts

eyvallah, bağlantı damarına basmadıktan sonra senin üslubunun da yapıcı olduğunu düşünüyorum. :fool:

Umarım ettiğim küfürleri okumamışsındır :D

Kimsenin okumasını istemezdim aslında, ama bir an sonra dayanamadım.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 183
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ben böyle durumlarda edenden önce ettirene bakalım derim. :D

Aşkolsun murteddd. Yani ben ettiriyorum o lafları bunlara. Ben durup dururken kimseye kötü birşey demem kolay kolay. Kimileri gelip köpürerek saldırıyor bana. Ama fikirlerinden dolayı insanlara böyle yapılmaz ki. Bu resmen medeniyetsizlik. Tartışmayı bilmiyor çoğu kişi daha.

.tabi ki sangre :wub::rolleyes:

.bi de thecrow özellikle okutturuyor kendisini :acute:

Başta crow olmak üzere bu forumdakileri söyleye söyleye biraz değiştirdim gibi geliyor. Birde tabii sadece söylemekle olmuyor. Arada hak ettiği lafları insanlara söyleyeceksin ki akılları başlarına gelsin. Sadece uyarmak boş oluyor. Minnacık bir değişiklik yaptım sanırım forumda. sangre ise azıttı. Ama geçici bir durum diye düşünüyorum. Sen zaten bir ara sangre değil miydin? Ne karışık adamsın ya.

Sitelerde Paylaş

Saplantı mısın nesin önce git bir aynaya bak.

Forumda üç senedir yazar çizerim, daha Deicide'ye sana söylediği türden sözler söyletebilen 5 adam sayamadım. Gerizekalı olman mesele değil. Olabilir, anlayışla karşılarız. Hem gerizekalı hem salak olunca çekilmez oluyorsun. Kendi halinde burnunu karıştıran, pantolonuna işeyen sıradan bir gerizekalı ol da insanlar seni bu kadar antipatik bulmasın.

Bir de gelmiş tartışmaktan, fikirlerden falan bahsediyor. Kendini tuvaletlerimizdeki b.kumuzdan kıymetli zannediyorsan üzgünüm ama çok hayal kırıklığına uğrarsın...

Sitelerde Paylaş
""Başta crow olmak üzere bu forumdakileri söyleye söyleye biraz değiştirdim gibi geliyor. Birde tabii sadece söylemekle olmuyor. Arada hak ettiği lafları insanlara söyleyeceksin ki akılları başlarına gelsin. Sadece uyarmak boş oluyor. Minnacık bir değişiklik yaptım sanırım forumda. sangre ise azıttı. Ama geçici bir durum diye düşünüyorum. Sen zaten bir ara sangre değil miydin? Ne karışık adamsın ya.

.yani şu siteye yeni üye olan birisi bile anlar bizim farklı insanlar olduğumuzu baglantı <_<

.tabi ki sangre ben değilim, sadece kısa bir süre önce üyeliğini dondurduğu için benim nickimle yazmıştı ve bunu da yazılarında belirtmişti o kadar

.karışıklığını giderebilmişimdir umarım

Sitelerde Paylaş
Saplantı mısın nesin önce git bir aynaya bak.

Forumda üç senedir yazar çizerim, daha Deicide'ye sana söylediği türden sözler söyletebilen 5 adam sayamadım. Gerizekalı olman mesele değil. Olabilir, anlayışla karşılarız. Hem gerizekalı hem salak olunca çekilmez oluyorsun. Kendi halinde burnunu karıştıran, pantolonuna işeyen sıradan bir gerizekalı ol da insanlar seni bu kadar antipatik bulmasın.

Bir de gelmiş tartışmaktan, fikirlerden falan bahsediyor. Kendini tuvaletlerimizdeki b.kumuzdan kıymetli zannediyorsan üzgünüm ama çok hayal kırıklığına uğrarsın...

Crow çok terbiyesizsin. Usandım bu halinden ama sen hep böylesin. Bir insanın fikirlerine karşı olabilirsin. Ama bu ne ya? Fikirlerinle tartış benimle. Deicide ilah mı? Benim ona karşı olma hakkım yok mu? Oda bir insan işte. İlahı öldürmüş zaten nickinde.:)

.yani şu siteye yeni üye olan birisi bile anlar bizim farklı insanlar olduğumuzu baglantı <_<

.tabi ki sangre ben değilim, sadece kısa bir süre önce üyeliğini dondurduğu için benim nickimle yazmıştı ve bunu da yazılarında belirtmişti o kadar

.karışıklığını giderebilmişimdir umarım

Farklı olmamız normal. Bunda ne gibi bir sorun var? Farklı görüşlerle tartışmak için var bu forum zaten. Herkes aynı olsa neyi tartışacaktık acaba?

Şimdi bişey dicem, ama bu terbiyesiz kişilik yine aynı üslubuyla cevap vericek.. Bu yüzden karşındaki insan olmayınca susmak gerekiyomuş.

Bir de gelmiş medeniyetsizlikten vs. bahsediyor..

Sinirli olmak iyi değildir sangre. Sakin ol ve doğru düzgün tartışmayı öğren. Fikirlere ve görüşlere tahammül etmeyi öğren. İnançlar yerden yere vurulacak birşey değildir. Onlara inanan bu kadar insan varken biraz daha saygılı olun. Karşı olmanıza birşey diyen yok.

Sitelerde Paylaş
Farklı olmamız normal. Bunda ne gibi bir sorun var? Farklı görüşlerle tartışmak için var bu forum zaten. Herkes aynı olsa neyi tartışacaktık acaba?

Laqrma ikinizin farklı olmanızdan bahsetmiyor.. Hani sen dedin ya, ''Sen sangre değilmiydin'' diye.. O da benle aynı kişi olmadığını anlatmaya çalışmış..

Umarım anlamışsındır şimdi!?

Sitelerde Paylaş
Laqrma ikinizin farklı olmanızdan bahsetmiyor.. Hani sen dedin ya, ''Sen sangre değilmiydin'' diye.. O da benle aynı kişi olmadığını anlatmaya çalışmış..

Umarım anlamışsındır şimdi!?

Eeee ne olmuş? Of bana ne sizin karışık işinizden? Anladım şimdi ne değişti yani?

Sitelerde Paylaş

Bağlantı forumdaki en sakin, en mülayim insanları bile çileden çıkartabiliyorsun, hakikaten muhteşemsin.

Sitelerde Paylaş
Bağlantı forumdaki en sakin, en mülayim insanları bile çileden çıkartabiliyorsun, hakikaten muhteşemsin.

Ben kimseye küfür etmiyorum. Gerektiği gibi bildirimimi yaptım şimdi mod ve adminlere zaten. Kimsenin haddi aşan hakaret ve küfür hakkı değil. Ne demek çileden çıkartmak? Benim yazılarımdan rahatsız olan gelip benimle tartışmayacak o zaman. Yazdıklarımı mod ve adminler başlıklarda tutuyorsa kalanına laf düşmez. Benimle karşıt fikirde olanlarda gelip edebinle tartışacak. Zaten arada biraz haddi aşmaları hoşgörüyorum. Ama bir yere kadar.

Sitelerde Paylaş
Ben kimseye küfür etmiyorum. Gerektiği gibi bildirimimi yaptım şimdi mod ve adminlere zaten. Kimsenin haddi aşan hakaret ve küfür hakkı değil. Ne demek çileden çıkartmak? Benim yazılarımdan rahatsız olan gelip benimle tartışmayacak o zaman. Yazdıklarımı mod ve adminler başlıklarda tutuyorsa kalanına laf düşmez. Benimle karşıt fikirde olanlarda gelip edebinle tartışacak. Zaten arada biraz haddi aşmaları hoşgörüyorum. Ama bir yere kadar.

Ayrıca baglantı da çok iyi ve kuvvetli yazıyor. Bir kadife kalem de o, ya da kadife klavye. ;)

Sitelerde Paylaş
Ayrıca baglantı da çok iyi ve kuvvetli yazıyor. Bir kadife kalem de o, ya da kadife klavye. ;)

Teşekkürler inevitablen. Burada duyduğum en güzel sözlerden birisi bu oldu.:) Seninde foruma gelmenden bu yana çok değiştiğini görüyorum. Çok daha düzgün yazılar yazıyorsun. Ciddi anlamda düşünüp kafa yorduğun belli.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...