Jump to content

Bir İnsanın Adı Hem Mustafa Hem Kemal Olamaz

Recommended Posts

• 10 years later...
  • İleti 268
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iste böyleee,

Mehmet Akif Ersoy adi nasil konmussa Mustafa Kemal Atatürkde öyle konmustur.

Baska nedenleride olabilir.

Dikkar ederseniz yazarlarin cogunun iki adi vardir.

Araplarda bu dahada uzar.Osmanlidada öyleydi.

Dedeniz

Sitelerde Paylaş
On 31.01.2008 at 22:26, Trajito yazdı:

antiarap,

Ben mantıksal olarak gösterdim bir insanın adının hem Mustafa hem Kemal olamayacağını ? Atatürk'ün insan olmadığını söylüyorsan ayrı. Sen hâlâ Mustafa Kemal'in yaşamış olduğunu iddia edebilirsin, o zaman akıl ve mantıktan vazgeçmiş olursun. Evet, Atatürk'ün yaşayıp yaşamadığı konusunda iki ihtimal vardır: Ya Atatürk'ün yaşamamış olduğunu kabul edersiniz ki bilimsel olan budur, ya da akıl ve mantıktan yani bilimsellikten vazgeçeceksiniz.

Sadece peygamberlerin mi yaşamadığı iddia edilebilirmiş? Anlama özürlü müsün sen, bilimsel kanıt gösteriyorum sana! Aksini ispat edebiliyorsan et.

birsürü fotoğrafı videosu var,yazdığı nutuk var onu anlatan birsürü tarihci var al sana mantıksal kanıt sen nasıl bir kanıt arıyon  daha,ayrıca kemal ismini sonradan öğretmeni vermiş, Ataürkün birgün varolduğunu kanıtlamaya girişeceğim kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi...

Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, outsider yazdı:

Hahaha artık böyle başlıklar açacağımı zannetmiyorum!

https://tr.wikipedia.org/wiki/Theseus'un_gemisi

Eski yunanda yaşasaydın adın tarihe geçerdi.İnternet çağında adın silinip gidecek. 

Ateistforum arşivleri silinmediği sürece adın kalacak. :)

tarihinde mirasyedi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...