Jump to content

Bir İnsanın Adı Hem Mustafa Hem Kemal Olamaz

Recommended Posts

• İleti 268
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

altunah,

Bir insan hem Mustafa hem Kemal olamaz, bunu kabul ettik. O hâlde Mustafa Kemal ya yoktur ya da insan değildir.

dengizik,

Ben derin düşünmüyorum. Gerçekler çok yalın ve basittir. Apaçık ve kocaman olan çelişkiden bahsediyorum. Derin düşündüğünü zannedip bıdı bıdı edenler felsefeci geçinen kardeşlerimiz.

1Ateist,

O kadar gösterdim işte, daha ne kanıt yok diyorsun?! Madem kanıt yok, sen aksini ispatla da görelim.

tarihinde Trajito tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Degerli arkadaslar,

"Tanri yaratilmis olabilir" fikrini israrla savunan Trajito'yu fazla ciddiye almaniza gerek yok.

Yeni basligi da

"Yengem fazla kilolarini zayiflayarak alir" olacakmis.

Benim yeni teorim de sudur

"Bir adam hep gerizekali hem dangalak olabilir mi"

Sitelerde Paylaş

"Bir adam hem gerizekali hem dangalak olabilir mi"

Adam geri zekali ise nasil dangalaklik yapacak

O halde adam yesildir

Adam geri zekali oldugunu ogrenince dangalakliktan vazgececek ama bu sefer de dangalakligini anladigi icin geri zekali oldugu fikri curuyecek

O halde bu adam vardir ve onu herkes tanir

tarihinde seza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

mamuli'nin tezine katılmamak elde değil. Herkesin adı Ali'dir. Başka bir şey olamaz. Kanıtı yukarıda.

Ve sayın seyirciler, seza'nın düştüğü tirajikomik duruma bakın! Ahahaha, ne kadar da tirajikomik değil mi?! "Bir adam hem geri zekâlı hem dangalak olabilir mi?" demiş. Duydunuz mu ne demiş?

Benim yeni teorim de sudur

"Bir adam hep gerizekali hem dangalak olabilir mi"

Gerçekten çok tirajikomik!

Neyse, tamam seza, bu konuyla alâkası olmadığı hâlde alıntıları bir bir sıraladığın başlıktaki kanıtlarının kanıt olmadığını anlayınca durumu kurtarmaya çalışıyorsun ama çok tirajikomiksin bence! Ahaha, tirajiko...

tarihinde Trajito tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
mamuli'nin tezine katılmamak elde değil. Herkesin adı Ali'dir. Başka bir şey olamaz. Kanıtı yukarıda.

Ve sayın seyirciler, seza'nın düştüğü tirajikomik duruma bakın! Ahahaha, ne kadar da tirajikomik değil mi?! "Bir adam hem geri zekâlı hem dangalak olabilir mi?" demiş. Duydunuz mu ne demiş?

Gerçekten çok tirajikomik!

Neyse, tamam seza, bu konuyla alâkası olmadığı hâlde alıntıları bir bir sıraladığın başlıktaki kanıtlarının kanıt olmadığını anlayınca durumu kurtarmaya çalışıyorsun ama çok tirajikomiksin bence! Ahaha, tirajiko...

Seza, senin yaptığın açıklamanın örneklemesini yapmış; ona trajikomik derken aslında kendine demiş oldun Trajito..Tıpkı Sahmaran'ın senin yönteminle senin tezini çürütmesi gibi. Gerçekten çok saçma bir konu..

Sitelerde Paylaş

yuzsuzluk nasil bir duygu Trajito,

ya kivirmak bir saga bir sola

bir saga bir sola

ornek

ezeli bilgi yaratilmistir.... yaratilmamista olabilir

Aklin sira maytap geciyordun degil mi????

Engin felsefen seni Tanri nin yaratilmis olabilecegine goturdu

yeni sorunsalimiz su

Hem Tanri hem yaratilmis olunabilir mi?????

Sitelerde Paylaş
seza,

Başka başlıklardan alıntı yapıp konuyu bulandırma. O başlıkları yerinde tartış. Buradaki konumuz belli.

herakles,

E tebrikler! Daha yeni anlamışsın benim baştan beri söylediğim şeyi. Jetonun köşeli herhâlde. Şimdi soruma cevap ver: Bir insanın adı nasıl hem Mustafa hem de Kemal olabilir? Olamaz, çünkü olursa kendisiyle çelişir. Kendisiyle çelişen bir şey var olamaz. O hâlde Atatürk yoktur.

seza,

Ne diyorsun sen? Bunların Mustafa Kemal'le ne ilgisi var? Yüce Atatürk'e dil mi uzatıyorsun sen yoksa? Edebini takın. Sevmiyor olabilirsin ama saygı duymak zorundasın, o olmasaydı şimdi İngilizlerin kölesi olurduk.

Hani Atatürk yoktu?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...