Jump to content

Bir İnsanın Adı Hem Mustafa Hem Kemal Olamaz

Recommended Posts

• İleti 268
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Al birini vur ötekine. Aman ne içi dolu bilimsel felsefi bir tez bu böyle. Konuyu açan necidir inancı var mıdır yok mudur bilmiyorum, bu siteye takılıyor olduğuna göre zekidir sanırım bir çok kişiye görede. Ama bu konuyu bu sitedeki üyeleri baz alarak düşününce bir müslümanın açması beklenirdi.

Recep Tayyıp , hem Recep hem Tayyip bak nasılda ortada ..çift isimli olmak ..Aman Tanrım ! yokum sen gibi.

Sitelerde Paylaş

Demeter, sessizyolcu ve obs,

İkinizin söyledikleri söylendi, birinizin yaptığı espri de yapıldı. Cahil olduğunuz kadar ilgisizsiniz de! İnsan bir okur değil mi 10 sayfa bu adamlar konuşmuş ama ne konuşmuş diye, hiç, kime anlatıyorum ben...

tarihinde Trajito tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Butun iletileri okudum. Tam bir enerji kaybi.

Trajito ve Rexino'nun cok daha yararli seyler yazabilecegini dusunuyorum.

Tarjito,

haklisin bir insanin adi hem Mustafa hem Kemal olamaz ama..

bir insanin adi "Mustafa Kemal" olabilir.

bir insanin adlari Mustafa, Kemal, Orhun vs de olabilir.

Bir suru arkadasimiz sana bu cevabi zaten vermisler. Bunlari acik acik ve aninda dogrulamani beklerdim.

Basit bir mantik kuralini kelime oyunlari ile kamufle ederek, aciklama getirmeyerek, derin ve kimsenin anlayamayacagi bir seyler soyluyormus gibi bir izlenim yaratmissin.

Zamanini bosa harcamissin sanki..

Sitelerde Paylaş
Ha bir de Rexino var tabi, onu unutmuşum. İkinizin imla kurallarına uyuşunuz, isme seslendikten sonra konuya girmeniz, ünlemleriniz ne kadar da benziyor; aynı kişi olmayasınız. Gerçi senin savunduğun da buydu değil mi: Bir kişinin iki ismi olamaz. Neden olmasın, ya konuyu açan arkadaşımızın hem "Trajito" hem de "Rexino" diye iki ismi varsa?

Forum yoneticileri bunu teyit edebilir mi???????

Trajito 9 sayfa olmuş,başkasına olan hıncını 9 sayfa boyunca ne dediğini anlamaya çalışan insanlardan çıkarıyorsun.Keşke konuda ciddi olacak kadar mantıksız bir insan olsaydında bu kadar insanla dalga geçmiyor olsaydın

Konu ile diger baslikta tartisilan konunun bir alakasi olsa bari !!!

Sitelerde Paylaş

göbaam çatlayarak okudum.. Trajito, Bakmak lâzım, görmek için... di mi:)

duyuru: kesinlikle rexino ve trajito aynı kişi değiller.. hatta ekleme yapim....ReductioTR de bu ikisinden bağımsızdır..:)

keaahhh keah

tarihinde KARUN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aliiii aliiii sen öldün de kurtuldun ben ne derde tutuldum. Hoca değildim sarığı yolda buldum.

Trajito rexino değil ise zalim de değildir. Ama bu başlık ve trajito üslubu tam bir zalim tarzıdır. Hiçbirşey demeden saga sola sallamak. İşte muhoizm.

Not: Bu arada ben de hacı oldum! Şimdi turlarıma başlayacağım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...