Jump to content

msn chat grubu

Recommended Posts

mgroup64741@hotmail.com gurubu da var bunu da ekleyebilir istreyenler.

Faşist İslamcılarla karşılaşabilirsniz sinirlerinizi bozabilirler. Özellikle ''abdullah'', ''sadi'', ''hakan'' nikli üyeler sizin dişinize göre. Ateistleri kutsal dinlere inanmıyor diye her kötülüğü yapan pislik olarak gören de var , ateist dedin mi aklıma karaktersizlik gelir diyen de özellikle bu üç üye onlardan.

Biz bayağı sıkı tartıştık arkadaşlarla siz de alın adresi ekleyin, ekledikten sonra titreştirin pencereyi size bir teklif gelecek teklifi ''kabul et'' e tıklayarak sohbete dalın penceredeki üyelerle... <_<

Ayrıca grub Edip Yüksel'in grubudur Cumartesileri o da varmış diyorlar. Ben bir saat gdayanabildim bu gruba o zaman Edip yoktu belki siz bir kaç gün dayanabilir Edip'e denk gelebilirsiniz hani foruma geldiydi ya sormak istediğinizi ona orada sorarsınız belki 19 culuk :lol:

Sitelerde Paylaş
mgroup64741@hotmail.com gurubu da var bunu da ekleyebilir istreyenler.

Faşist İslamcılarla karşılaşabilirsniz sinirlerinizi bozabilirler. Özellikle ''abdullah'', ''sadi'', ''hakan'' nikli üyeler sizin dişinize göre. Ateistleri kutsal dinlere inanmıyor diye her kötülüğü yapan pislik olarak gören de var , ateist dedin mi aklıma karaktersizlik gelir diyen de özellikle bu üç üye onlardan.

Sevgili barısrock, öncelikle yanıt verme durumunda olmayan insanların isimlerini / nicklerini buraya taşımamız ne derece doğru. Saydığın isimlerden ikisini tanıyorum. Sadi diye tanıttığın arkadaşın, söylediğiniz gibi bir ateist düşmanlığı ve önyargısı yok.

Grubu Edip Yüksel'e maletmişsiniz ama bunun da gerçekle alakası yok.

Ayrıca burada faşist ateistlerle karşılaşıyoruz faşist islamcılarla karşılaşmak o kadar yadırganmamalı. Yadırganması gereken ateist olup da faşist bir düşünceye sahip olunmasıdır.

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

valla yillardir soyluyorum, bu foruma ait bir sohbet odasi olmali diye, mesela bakin Turan Dursun sitesinin kendisine ait sohbet odasi var. Gerce ilk zamanlarda bu forumda oyle bir sey yapilmis ama sonra emniyet nedenleri ile kapatilmis, daha sonra bir kac arkadas kendi cabalari ile baska adreslerde odalar acti, gercekten guzel oluyor ya, birbirine sinirlenen , yada sohbet etmek isteyen oraya gidiyordu. Sonra onlarda kapandi :(

bu MSN falan pek iyi degil bence.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...