Jump to content

HURİ'ye cevap;

Recommended Posts

Gavs, tamam arkadaşım sen müslüman olsanda bazı konulardaki iyi niyetine inandım. Ve sana ciddi bir soru sordum. Lütfen onun cevabını gerçekten objektif bir şekilde rica ediyorum.

Nur suresi, 2. ayet..

Herşeyi bir kenara bırak gerçekden dürüst ol. Sana değer veriyorum ve soru soruyorum. Bak,

Zina eden kadın ve zina eden erkekten her birine yüzer değnek vurulmasını emreden bir hadis olsa kabul eder miydin!?

Bak objektif bir cevap istiyorum soruma. 21. yüzyılda hoşgörü ve sevgisiyle andırılmaya çalışılan bir din nasıl değnek vurun der yahu! Değnek ya?

tarihinde Lested tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Lested elbette soruna cevap veririm... sen samimi olduktan sonra..

ama anlamadığım neden bunu buraya şıkıştırmaya çalışıyorsun... diyelimki ben bu soruna tatmin edici bir cevap veremedim..

bu hurinin fatmanın yaşıyla ilgili yorumunda haklı olduğunu mu gösterecek...

ben burda objektif olmaya çalıştım... bunun alt yapısını sundum ve sizdende bu konuda yargısız infaz yapmak yerine objektif olmanızı istedim..

soruna gelince... gerçekten sorunu üzerine düşünülmesi gereken bir soru olarak gördüm..... şuan yeteri kadar zamanım yok birazdan yatacam... üstelik sorun beni gerçekten düşündürtü.. üzerine akıl salim şekilde biraz düşünmem gerek,,, ezbere bir cevap vermek istemiyorum...... yarın başka bir konu başlığı adı altında bu sorunu tartışmaya açalım... oraya düşüncelerimi yazarım..

şimdilik sağlıcakla iyi geceler.......

Sitelerde Paylaş

Gavs, bu sorunun seni düşündüreceğini biliyorum. Huri nin yalanlandığı bir çok hadis örneğiyle benzer nitelik taşır bu kuran ayeti.

Açık konuşayım, bazı konuları düşünmen beni onurlandırdı. Körü körüne bir müslüman olacağına, mantığınla yargılayabilen bir müslüman olmaya çalış.. Acı bir gerçek; Çalışırsan müslüman kalabilecek misiniz?

Eğer bitirebilirsem ben yarın bambaşka bir konu açacağım, seni orayada bekleyeceğim.

İyi geceler..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...