Jump to content

Sexy Hurinin Başarısı

Recommended Posts

Ne güzel yazmışsın saygıyı sana duyarım diye

Peki buna rağmen bu dine inanlarada sırf inandıkları için yapılan tonlarca hakaret buhar olup uçtumu?

Ben sana buraya sürüyle getiririm ama hazır kılıfı, buna inanan insan en az inandığı değerin şerefsizliği kadar şerefsizdir diyenlere ne edeceksin, kapı arkasında tek ayak üstü cezası mı vereceksin.

İnsan olmayı öğrendiğimiz gün tartışmayı da öğreneceğiz diyorum.

arat sana söyleyecek sözüm yok, bildiğin gibi davran ama benle konuşurken özellikle benim iletilerime birşey yazarken dikkat etmeni rica edeceğim, zira tarzının aynısı ile karşılaşma ihtimalin çok çok yüksek....

Selametle...

İnandığı doğrular üzerine katletmiş lafına nasıl saygı duyuyorsunuz ?

Hitler de kendi inandığı doğrular üzerine katletti şimdi bunu da haklı mı bulalım ?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sanırım, SexyHuri(ayrıca çok sempatik bir nick) nickli arkadaştan ve benzer görüşten çok arkadaş var..Hepsine de misyoner derseniz siteniz hristiyan dolmuş demektir..Buna sevinsem mi bilemiyorum.Bir kişi hakkında önyargı sahibi olmak istemiyorum ama Misyonerlik kutsallara hakaret etmek değildir.Bu konuda bir hassasiyetim var kusura bakmayınız.

Sitelerde Paylaş
İnandığı doğrular üzerine katletmiş lafına nasıl saygı duyuyorsunuz ?

Hitler de kendi inandığı doğrular üzerine katletti şimdi bunu da haklı mı bulalım ?

Ya bak ne güzel diyorsun, niye hitlere saygı duyalım ya da niye haklı bulalım?

Ama Muhammed peygamber bunları yaptı diye rivayet edilen şeylerin tersi rivayetlerde var hadis külliyatında, o zaman doğrunun kıstası ne olacak hiç bunu düşünmüyor musun?

Ve bu hadisler denen şeye bu yüzden inanmayın ve inanmıyoruz diyoruz, bütün mesele budur.

Geçmişte kilisenin yaptığı katliam nasıl bugün hristiyan alemine mal edilemezse, bir takım soysuzların da peygamberi karalamak ya da kendi çıkarları doğrultusunda ürettiği hadislerde dinin kaynağı ve göstergesi olamaz diyoruz. Lütfen bunları iyi anlayalım olur mu..

Sitelerde Paylaş
Sanırım, SexyHuri(ayrıca çok sempatik bir nick) nickli arkadaştan ve benzer görüşten çok arkadaş var..Hepsine de misyoner derseniz siteniz hristiyan dolmuş demektir..Buna sevinsem mi bilemiyorum.Bir kişi hakkında önyargı sahibi olmak istemiyorum ama Misyonerlik kutsallara hakaret etmek değildir.Bu konuda bir hassasiyetim var kusura bakmayınız.

NE HRİSTİYANLIĞI BE!!! :angry:

Sitelerde Paylaş

Sexi Huri ne kadar eleştirilirse eleştirilsin çok okunan birisi. Tabii hiç kimse durduk yere bu kadar çok okunmaz. Ortada ciddi bir şeyler olması lazım. Sexi Huri nin söyledikleri öyle bir antitez ki, kolay kolay kimsenin cesaret edebileceği bir şey değil. İnsan dünyanın neresinde yaşıyor olursa olsun, bunları söylemek cesaret ister. Çünkü dünya artık küçük bir yer, eskisi gibi değil.

Ben Sexi Huri nin kaç tane koruma ile yaşadığını ve evinin nasıl bir sistemle korunduğunu merak ediyorum. :) Bu işe kalkışmadan önce bir yerlerden bir güvence alıp almadığınıda. :)

Söylediklerinin değeri, söylediklerinin başka yerde pek olmamasından dolayı daha da artıyor. Çünkü tez heryerde, bu sebeple beyin yıkama işini iyi yapmış yüzyıllarca. Peki antitez, işte o çok değerli oluyor.

Ben mecbur muyum her önüme konanı gerçek kabul etmeye. Ben mecbur muyum bir dinin peygamberini varlığımın sebebi ve kaynağı görmeye. Kutsal efendimiz Muhammed. Alem onun yüz suyu hürmetine yaratılmışmış. Rasyonel akıla nasılda bir darbe. Muhammedi böyle kabul etmek bir insanı çocuk bırakır, o insan o dar bilinçte hapis kalır, büyüyemez. Büyüyüp bu dünyanın gerçek bir kişisi olamaz. Aralarda bir yerde öylece yaşar gider. Ne büyük bir felakettir bu. Oysa bilincin zincirlerini bu zamanda kırmak gereklidir. Her çeşit beyin yıkamaya, oyuna dur demek gerekir. Önemli olan gerçeği mümkün olduğunca bilmektir. Esas yaşamak o zaman başlıyor çünkü.

Sexi Huri, iyiki varsın ve iyiki sanal dünyada yolum senin gibi birisiyle kesişti ve yazılarını okudum. Bir kaç çelişkiyi bende görüyordum, ama böyle bir açılım yapmam imkansızdı. Eskiden de gerçek bir müslüman değildim. Okuyor bilgileniyordum. Ama şu gerçek var. Hepimiz müslüman bir ülkede, müslüman bir geleneğe doğduk. Hiç bir zaman bu dini çok benimsememiş olsak bile izlerini taşıyor idik beynimizde. İnsan ne zaman ki bu dini antitezi ile birlikte öğrenir, işte o zaman beyni aydınlanır. Çünkü şuuraltı süreç bizim zannettiğimizden farklı çalışır. Orada bir sürü önerme vardır. O önermeler net tanımlı olmazsa ve aralarındaki ilişkiler sağlam olmazsa, kişinin aklı çok bulanık olur. Siz müslüman olmasanız da, İslamın gerçekte ne olduğunu bilmiyorsanız, toplumdaki geleneklere ve söylemlere yerleşmiş motiflerinden etkilenirsiniz. Hatta kişiliklerden bile.

İşte bu sebeple antitezle bilgilenmek çok önemlidir. Şuuraltınızdaki önermeleri ve ilişkilerini doğru düzgün hale getirecek olan budur. Ondan sonra kafanız artık daha nettir.

Sitelerde Paylaş
Bir süredir takip ettiğim forumda en çok dikkatimi çeken şey, forumdaki müslümanların tümünün Sexy Huriden nefret ettikleri.

Bence bunun altında çok bilgili, zeki,araştırmacı, sivri dilli ve kanıtsız konuşmaması yatıyor, bir de kendi silahlarıyla vuruyor, Kurandan ayetlerle, hadislerle. Sanırım anladıkları dilde konuştuğu için bu kadar sinirleniyorlar.Sizce?

Hayır yanılıyorsun forumda en çok nefret edilmesinin sebebi insanın kutsalına küfrettiği içindir.Annesini bile kutsal hissetmiyorki adam .Burada kendize hakim olmayan bir çok insan anasına küfredebilir .onun umurunda bile değil.

Ben kişisel olarak bu forumdaki ateistlerde en çok haci den nefret ediyorum.

Çünkü sapkın inancçsızlığını gayet insani duygularmış gibi göstermesini becerdiğini sanıyor.

Ama kimsenin gözünden kaçamaz bu şeytani silahı bilsin yeter .!

Sitelerde Paylaş

Neyin kavgası bu yaa..

iki farklı inançtan kişi bir araya geldiği vakit,ne kadar da dikkat etmeye çalışsalar

oturup kalkıp birbirlerinin kutsalına hakaret ederler.Bunun kaçarı yok..

Sitelerde Paylaş
Hayır yanılıyorsun forumda en çok nefret edilmesinin sebebi insanın kutsalına küfrettiği içindir.Annesini bile kutsal hissetmiyorki adam .Burada kendize hakim olmayan bir çok insan anasına küfredebilir .onun umurunda bile değil.

Çünkü sapkın inancçsızlığını gayet insani duygularmış gibi göstermesini becerdiğini sanıyor.

İşte saygısızlık diye buna denir....

Sitelerde Paylaş

Evet haklisin bencede birilerinin kutsalina küfretmek ayni sekilde anneye babaya vs. gibi iste insanin kendisi icin önemli falan olanlarida kapsiyor. (umarim anlamissinizdir.)

Bence inanmak ne kadar insanise inanmamakda okadar insanidir.

Sitelerde Paylaş

Ya simdi ailevi degerleri flan derken, tabikide kimin kendi ailesi nasil oldugu beni ilgilendirmez, ama insanlarin kutsallarina küfür etmek demek istedigim iste ailesine küfür sayiliyor. Inanmaya bilir bi cok insan ama bu küfür ede bilmek gibi bi hakkinizin falan oldugununda göstergesi degildir.

Sitelerde Paylaş
Bana göre büyük şerefsizliklerden birisi insanları eleştirirken ailevi değerleriyle uğraşmaktır. Huri nin ailesine bakış açısı kimseyi ilgilendirmez, herkes haddini bilsin.

Sexyhurinin en büyük başarısı forumda nefreti körüklemek olmuş.İki tarafta birbirine hakaret savuruyor artık.Yazık olmuş gerçekten.

Sitelerde Paylaş
Ya simdi ailevi degerleri flan derken, tabikide kimin kendi ailesi nasil oldugu beni ilgilendirmez, ama insanlarin kutsallarina küfür etmek demek istedigim iste ailesine küfür sayiliyor. Inanmaya bilir bi cok insan ama bu küfür ede bilmek gibi bi hakkinizin falan oldugununda göstergesi degildir.

Nickimi Cem Yılmazdan esinlenmediğimi söyleyerek söze başlayayım .

Sende islama küfredilen web sitelerini okuma. Dünyada şu an için milyonlarca kişi islama ve muhammede küfür ediyor. Basit bir google araştırması yaparsan mesela "Allah is a piece of shit" yazarsan bir sürü dökümanla karşılaşırsın. Hoşlanmadıgın sitelere girme, hoşlanmadıgın rumuzlarla muhatap olma. Seni zorlayan mı var?

Ayrıca Allah'a ve islama küfür ifade özgürlügüdür. Ben şimdi arkamdani sandalye'ye küfür edebiliyorsam Allah'a da edebilmeliyim .

Çünkü Allah ile sandalye arasında fark yok. Hatta sandalyenin gerçekligi ispatlı ama allahınki değil

Sitelerde Paylaş
Bizim hiç bir hakarette bulunmadığımızı varsayın...

Peki kutsal dediklerinizin bize ettiği küfürleri naapacaksınz?

Daha ne yapacaksınız..O küfürü üzerinize alacak her eylemi gerçekleştiriiyorsunuz..Dolayısıyla kutsallar haklı çıkmış..

tarihinde Yeremya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

mutmain

Bu yazından sonra senin de annene kendine hakim olamayan biri küfretmiştir, eminim . Umrunda oldu mu bunları yazarken. Yoksa kutsalın değil mi annen ?

Sitelerde Paylaş

Hoşgelmişsin pinokyo, geri döndün demek. Neyse, ben zaten seni kastedmedim. Üstteki 2 üyeye lafımı ilettim, herkesin eleştirebileceği konuların sınırı vardır. Kimin umrunda neyin olacağını tartışamazlar.

Normal insanlar sahtekarlara söver.

Ama mesafeli ama mesafesiz, huri bir çok konuda mesafeli ve alaycı yaklaşıyor bence. Ona göre dinler ve kutsallar bir sahtekarlık. Normal bir insanın üstüne gidince vereceği tepkinin aynısı. Huri konu açıp küfür saydırmaz. Onu genelde çoğunluğu müslüman üyeler yapıyor, atılanların isimlerine bakabilirsiniz, konusu var.

Sözde kutsallar sadece müslümanlara ait, kimse hz. muhammed e efendimiz demek zorunda değil, sahtekar diyemez diye bir şeyde yoktur. Burada sahtekar bir küfür değildir... Politik görüşlerden bir farkı yoktur.. Kimisi sever yüceltir, kimisi yalancı görür gerçekci bulmaz..

tarihinde Lested tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Nickimi Cem Yılmazdan esinlenmediğimi söyleyerek söze başlayayım .

Sende islama küfredilen web sitelerini okuma. Dünyada şu an için milyonlarca kişi islama ve muhammede küfür ediyor. Basit bir google araştırması yaparsan mesela "Allah is a piece of shit" yazarsan bir sürü dökümanla karşılaşırsın. Hoşlanmadıgın sitelere girme, hoşlanmadıgın rumuzlarla muhatap olma. Seni zorlayan mı var?

Ayrıca Allah'a ve islama küfür ifade özgürlügüdür. Ben şimdi arkamdani sandalye'ye küfür edebiliyorsam Allah'a da edebilmeliyim .

Çünkü Allah ile sandalye arasında fark yok. Hatta sandalyenin gerçekligi ispatlı ama allahınki değil

Evet sana göre öyle ola bilir, ben inanmiyorum zaten oyüzden beni pek fazla anla iste sey yapan bisi yok ortada. Ama inanmadigin halde gleipte insanlarin inandiklarina ister gercekligi ispatlanmis olsun ister olmasin küfür edemezsin! Bana göre bi insanin inanclarina küfür demek kisinin kendisine küfür demekten farksizdir!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...