Jump to content

Sexy Hurinin Başarısı

Recommended Posts

• İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

isterse puta tapsin önemli degilki önemli olan muhammedi ciddiye almamis yani amcasindan daha iyimi bilecegiz?

SAYGILAR

Peygamberlerin ciddiye alınmaması ortak tepkidir.Yeni fikir tepki alır bundan daha doğal birşey yok.Kutsap kitabımız İncil ve Tevratta inkarcı pislikler için engerek soyu der..Demek ki bu hakareti hakedecek eylemler var ortada.

Ben kutsal metinlerin yaptığı hakaretleri yerinde buluyorum.Üzerine alacak eylemi yapanda hakareti haketmiştir.Siz hakareti kendi üzerinize çekiyorsanız bu sizin sorununuz.

Sitelerde Paylaş
Ya bak ne güzel diyorsun, niye hitlere saygı duyalım ya da niye haklı bulalım?

Ama Muhammed peygamber bunları yaptı diye rivayet edilen şeylerin tersi rivayetlerde var hadis külliyatında, o zaman doğrunun kıstası ne olacak hiç bunu düşünmüyor musun?

Ve bu hadisler denen şeye bu yüzden inanmayın ve inanmıyoruz diyoruz, bütün mesele budur.

Geçmişte kilisenin yaptığı katliam nasıl bugün hristiyan alemine mal edilemezse, bir takım soysuzların da peygamberi karalamak ya da kendi çıkarları doğrultusunda ürettiği hadislerde dinin kaynağı ve göstergesi olamaz diyoruz. Lütfen bunları iyi anlayalım olur mu..

Hadisler konusunu ve tersliğini bilmem ancak siz de İslam'ı yaymak için savaş yapıldığını biliyorsunuzdur, bunu ilköğretim öğrencisi bile İslam tarihini okuduğunda bilir. Şimdi ben tarihi referans almam konusua geleceksek Kuran da tarihi bir kitaptır. Bu şekilde akla ve mantığa dayanarak savaş yapıldığını Dünya kabul etmiş.

Geçmişte kilisenin yaptığı katliam o kişileri bağlar ancak inancın savunucularının aynı şeyleri tekrar etmeyeceğini de ortaya koymaz. Sonuçta bu insanlar potansiyel tehlike olarak görülür. Siz birini öldürüp hapse girersiniz, cezanızı çekip çıkarsınız ancak sabıkalı olursunuz bu da bunun gibi birşey. Dolayısıyla bu şekilde algılanmasında anormal karşılamayın. Siz gönlünüze göre olsun, gönlünüze uyan şey mantılı ve doğru uymayan şey sahte olsun istiyorsunuz bunu da akla ve mantığa dayanarak yargıya vardığınızı söylüyorsunuz ama inanç öyle değildir, inanç rasyonel değildir, objektif değildir çok zaman...

Sitelerde Paylaş
Peygamberlerin ciddiye alınmaması ortak tepkidir.Yeni fikir tepki alır bundan daha doğal birşey yok.Kutsap kitabımız İncil ve Tevratta inkarcı pislikler için engerek soyu der..Demek ki bu hakareti hakedecek eylemler var ortada.

Ben kutsal metinlerin yaptığı hakaretleri yerinde buluyorum.Üzerine alacak eylemi yapanda hakareti haketmiştir.Siz hakareti kendi üzerinize çekiyorsanız bu sizin sorununuz.

İsa varlığı bile meçhul,varolduğunu kabul etsek bile babası belli olmayan bir ..çtir.

Sitelerde Paylaş
İsa varlığı bile meçhul,varolduğunu kabul etsek bile babası belli olmayan bir ..çtir.

Bu mantıkla her geçmiş karakteri meçhul kılabilirsiniz. :rolleyes:

Mesela ben de sizinle ilgili şöyle bir masal uydurabilirim büyükbabaneniz genelevde çalışıyordu.Dolayısıyla siz de bir o.. ç... oluyorsunuz..Tabi bu bir masal alınmayın :lol:

Piç neye deniyor biliyor musunuz?

Sitelerde Paylaş

Isaya gelirsekte durum ayni. Bir cok mucize göstereceksin ama askerler seni yinede carmiha gerecek. Bence bu isanin sisirildigi gibi olmadigini kanitlar. Kendini carmiha geren askerlerin yerine koy düsün. Ben olsam herkesin bildigi duydugu mucizeleri yapan bir kisiyi öldüremezdim. Bu askerler halktan cokmu uzakta yasiyorlarmiski onun mucizelerinden bir haberler? Isa üzerine bir cok film izledim bal gibi bildikleri anlatilmis.Hepsi bence hikayeden ibaret..Ben böyle düsünüyorum. Da Vinci Sifresi adli filmi izle ayrintilar uydurma degil.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
Ne dedim?

Sorunların var, fazla üzerine gidince manyak salak gerizekalı ne varsa girişiyorsun.

Şimdi böyle bir insanın küfür edeni ( ki ortada küfür yok, hurinin ettiği küfürü gösterin bizde görelim, sahtekar ve yalancıyı küfürden sayıyorsanız sizi adamdan saymıyorum, ben hala görmedim küfürü.. ) aşağılaması çok komik.

Evet aynen dediklerine katiliyorum cok sorunluyum :lol: :lol: Su iletini yazarkende eminim aynaya bakmissindir. :P

bisi daha seninle bidaha muhattap olmak istemiyorum oyüzdende benim yazdigim iletilere yada ilerde eger konu falan acarsam mümkünse cevap yazma...

Sitelerde Paylaş
Bu mantıkla her geçmiş karakteri meçhul kılabilirsiniz. :rolleyes:

Mesela ben de sizinle ilgili şöyle bir masal uydurabilirim büyükbabaneniz genelevde çalışıyordu.Dolayısıyla siz de bir o.. ç... oluyorsunuz..Tabi bu bir masal alınmayın :lol:

Piç neye deniyor biliyor musunuz?

Bak gördün mü hemen atladın..Ben senin kişiliğine hakaret etmedim ama sen ediyorsun..

Cevap:İSAYA

Sitelerde Paylaş
Isaya gelirsekte durum ayni. Bir cok mucize göstereceksin ama askerler seni yinede carmiha gerecek. Bence bu isanin sisirildigi gibi olmadigini kanitlar. Kendini carmiha geren askerlerin yerine koy düsün. Ben olsam herkesin bildigi duydugu mucizeleri yapan bir kisiyi öldüremezdim. Bu askerler halktan cokmu uzakta yasiyorlarmiski onun mucizelerinden bir haberler? Isa üzerine bir cok film izledim bal gibi bildikleri anlatilmis.Hepsi bence hikayeden ibaret..Ben böyle düsünüyorum. Da Vinci Sifresi adli filmi izle ayrintilar uydurma degil.

SAYGILAR

Kutsal metinleri kabullenmez ve inanç ekseninden koparsanız her türlü senaryoyu üretebilirsiniz..Siz inanmanız gereken doğruya değil işinize gelen masala iman etmiş oluyorsunuz haliyle.

Hayali bir adam olacak ve bunu ardına düşen 2 milyara yakın insan olacak :lol:

Sitelerde Paylaş
Bak gördün mü hemen atladın..Ben senin kişiliğine hakaret etmedim ama sen ediyorsun..

Cevap:İSAYA

Kutsalım benim kişiliğimin bir parçası ve inancım...Bende sizin kişiliğinizin parçası olan babaneniz hakkında masal uydurdum.

Piç babası belirsiz çocuklara deniliyordu..İsa'nın babası Kutsal metinlerde açıklanmıştır.Bu açıklama sizin İsa'ya piç demenizi gerçek kılmaz.Piç demeniz için Meryem'in birçok kişiyle yatıp babası belli olmayacak durumda göstermeniz gerekiyor.Gerçek Kutsal metinlerin söylediği gibidir.

tarihinde Yeremya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Kutsalım benim kişiliğimin bir parçası ve inancım...Bende sizin kişiliğinizin parçası olan babaneniz hakkında masal uydurdum.

Piç babası belirsiz çocuklara deniliyordu..İsa'nın babası Kutsal metinlerde açıklanmıştır.Bu açıklama sizini İsa'ya piç demenizi gerçek kılmaz.Gerçek Kutsal metinlerin söylediği gibidir.

SİZİN KUTSALINIZIN BİZE YAKIŞTIRDIKLARI NE OLACAK?

İstediğin gibi küfür etmeye devam et "bana"

Gerçekler acıtır.. :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
Kutsal metinleri kabullenmez ve inanç ekseninden koparsanız her türlü senaryoyu üretebilirsiniz..Siz inanmanız gereken doğruya değil işinize gelen masala iman etmiş oluyorsunuz haliyle.

Hayali bir adam olacak ve bunu ardına düşen 2 milyara yakın insan olacak :lol:

Hayali olmasi sart degil abartilida olabilir. Hem sayilar bir sey kanitlamaz. 3 milyar sigara iciyor söyle o zaman sigara icmek iyimi ?

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar

Bütün açılan başlıklar belirli kişiler tarafından amacından saptırılıyor. Konumuz hristiyanlık değil, konumuz küfür değil. İlgilenen o konuları açar.

Ortada gerçekten bir başarı var, Sexy Huri arkadaşımızın yazıları müslüman kesimi rahatsız ediyor. Çünkü onda Turan Dursun , İlhan Arsel tarzı var. İslamiyeti çok iyi biliyor ve bilimadamı çalışkanlığı ve metodolojisiyle konular açıyor. Müslümanlar dini çok iyi bilen ateistlerden fazla rahatsız oluyorlar. Bence temelde yatan neden bu.

Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar

Bütün açılan başlıklar belirli kişiler tarafından amacından saptırılıyor. Konumuz hristiyanlık değil, konumuz küfür değil. İlgilenen o konuları açar.

Ortada gerçekten bir başarı var, Sexy Huri arkadaşımızın yazıları müslüman kesimi rahatsız ediyor. Çünkü onda Turan Dursun , İlhan Arsel tarzı var. İslamiyeti çok iyi biliyor ve bilimadamı çalışkanlığı ve metodolojisiyle konular açıyor. Müslümanlar dini çok iyi bilen ateistlerden fazla rahatsız oluyorlar. Bence temelde yatan neden bu.

Haklısın..

Sitelerde Paylaş
Hayali olmasi sart degil abartilida olabilir. Hem sayilar bir sey kanitlamaz. 3 milyar sigara iciyor söyle o zaman sigara icmek iyimi ?

SAYGILAR

Sigaranın içildiği bir gerçek:)

Siz benzer mantıkla Muhammed'in de olmadığını iddia edebilirsiniz.Hatta bırakın Muhammed'i yakın tarihteki birçok şahsı yok sayabilirsiniz.Siz inançları türlü spekülasyonlarla yok saymak gayretindesiniz.Spekülasyonlarınızı hakaretlerle süsleyince haklı olmuyorsunuz gülünç oluyorsunuz. :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
SİZİN KUTSALINIZIN BİZE YAKIŞTIRDIKLARI NE OLACAK?

İstediğin gibi küfür etmeye devam et "bana"

Gerçekler acıtır.. :rolleyes:

Sizin İsa'ya Piç deyişiniz ne kadar masalsa Benim Size O.. Ç... deyişim o kadar masaldır..

Yok gerçekse siz bilirsiniz kendinize O.. ç.. DEMEYE meraklıysanız...

İşte böyle üzerinize çekiyorsunuz..

Sitelerde Paylaş
Sigaranın içildiği bir gerçek:)

Siz benzer mantıkla Muhammed'in de olmadığını iddia edebilirsiniz.Hatta bırakın Muhammed'i yakın tarihteki birçok şahsı yok sayabilirsiniz.Siz inançları türlü spekülasyonlarla yok saymak gayretindesiniz.Spekülasyonlarınızı hakaretlerle süsleyince haklı olmuyorsunuz gülünç oluyorsunuz. :rolleyes:

Neyse o kadar cok savunmak istiyorsan ac baslik tartisin. Ben ayrica hakaret etmeden yazarim. Herkeside ayni kefeye koyma.

Basligin konusu Sexy Hurinin Basarisi.

Yazar dediki ;

Bir süredir takip ettiğim forumda en çok dikkatimi çeken şey, forumdaki müslümanların tümünün Sexy Huriden nefret ettikleri.

Bence bunun altında çok bilgili, zeki,araştırmacı, sivri dilli ve kanıtsız konuşmaması yatıyor, bir de kendi silahlarıyla vuruyor, Kurandan ayetlerle, hadislerle. Sanırım anladıkları dilde konuştuğu için bu kadar sinirleniyorlar.Sizce?

Sitelerde Paylaş
Neyse o kadar cok savunmak istiyorsan ac baslik tartisin. Ben ayrica hakaret etmeden yazarim. Herkeside ayni kefeye koyma.

Benim bir kefem yok koyacak fakat.Sexyhuri ve benzerlerinin bu kadar çaresiz ve hakarete maruz kalışı sizi neden rahatsız ediyor..Bırakın hakareti nefreti üzerine çekenler kendi çektiği silahla vurulsun.

Basligin konusu Sexy Hurinin Basarisi.

Yazar dediki ;

Bir süredir takip ettiğim forumda en çok dikkatimi çeken şey, forumdaki müslümanların tümünün Sexy Huriden nefret ettikleri.

Bence bunun altında çok bilgili, zeki,araştırmacı, sivri dilli ve kanıtsız konuşmaması yatıyor, bir de kendi silahlarıyla vuruyor, Kurandan ayetlerle, hadislerle. Sanırım anladıkları dilde konuştuğu için bu kadar sinirleniyorlar.Sizce?

Bende yazara cevap olarak diyorumki Kutsallarla alay edilmesin..Edilirse size yapılan hakaretleri de normal karşılayın.

tarihinde Yeremya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...