Jump to content

DNA'lara gore Italyanlar Turk..

Recommended Posts

• İleti 50
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

orphaned ben irkci degil Turkcuyum :)

diger milletlere hakaret etmem..ama kendi milletimin bazi yonlerini diger milletlerden ustun gorur ve bunu savunurum..ingilizi italyani almani..bize zarari olmadikca neden onlara kin gudeyim..

ne demis atalarimiz..bana dokunmayan yilan bin yil yasasin..:)

:blink: Türkçü ne demek ya?? :D:D:D Türçü* süsü verilmiş ırkçı deniyor bizim orda buna!

Sitelerde Paylaş

Evvettt

Zaten ,Italyan arkadasim bana bir gün dediydiki,bak senin tipinle benim tipimin arasinda fark varmi,yok dedim.Ozaman yaben Türk kökenliyim,yada sen Italyan kökenli.

Italyada olan bir depremde ,kadinlar ölüleri icin saclarini yolup gögüslerini yumrukluyorlardi,aglayip bagirmaktan,ortaligi velveleye veiyorlerdi.Ayni bizim Anadolu insani gibi.Halbuki Avrupanin pek cok ülkesinde ölüleri icin böyle feryadu figan eden insanlar bulamazsiniz pek.

Üstelikte genleride Türk geniymis.

Ben Italyan Alman futbol macinda Almanlari tuttumda,Italyan arkadaslar kizdiydilardi bana.Niye Almanlari tutuyorsun diye.Demekki mübarek kanimiz cekiyo be:-)))))))))

Arhantina diye bir italyan giz,benim icin alev alev yaniyordu.Demekki KAN cektiginden olcek:-))))))).Bir isvicreli arkadasda bana öyle dediydi,tip bilimcileri,tarihcilerle,arkeologlara inanirsaniz ,yakinda dünyanin yarisinin Türk oldugunu göreceksiniz.

Irkimin ,TARLASIDA,TOHUMUDA guvvatli,tasa vursan deler,

Cakil eksen biter,dayan ATILLA dayan,uyan ANTONYO uyan :-))))))))

Gecenlerde Vezüv yanar daginin patlamasinin ardindan 6 ay gectikten sonra sovuyan lavlarda minnacik bir meneksenin actigini gösterdi televizyonlar, tipki bu cicek,minyon yapili koca memeli Italyan yani Türk hanimlarina benziyordu.Bu kardes kadinlarda o menekse gibi,kurak yerlerde serilip serpiliyorlar.

Hastane bahcesinde 3 iri yari Alman kadinla birde dedigim gibi minyon yapili bir italyan kadinla oturuyordum.

Dedimki Antoniyetta,sen minyon yapili ama cok cekicisin,

Dediki,Türklerle italyan kadinlari süzülmüs bal gibidir,bunlarin posasi yoktur,Alman kadinlarini göstererek,bunlar neye yarar,bunlarin tümü POSA.Alman kadinlar bozuldu ama karsilik vermediler.

Demek Italyanlari kardesleri Türklere itan bir güc varmis:-))))))).

Yalniz Türklere benzemeyen taraflari,elleri kollari fazla uzun.

Komsularindanmi ögrendiler bu el uzunlugunu acaba? :-))))

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
http://www.haberler.com/dna-testleri-etrus...teriyor-haberi/

evet..

Turk dusmanlari simdi kivirin bakalim.. :)

Italyanlar ve Kizilderililer Turk'tur..

kabul etsenizde..etmesenizde..:)

Obs,

Ne yazıldığını doğru okuyalım. Herodot, Etrüsklerin köken olarak Lidya'lı yani Anadolu'lu olduklarını söylüyor. Genetik araştırmalar da bunun doğru olabileceğini, Etrüsk mezarlarından çıkarılan DNA analizinde rastlanan yüksek oranda G haplogrubunun (Y kromozomu) Anadolu'da yaşamış Lidya'lıların mezarlarından çıkarılan DNA analizlerindeki sonuçlarla uyum sağladığını söylüyor. Öte yandan, Lidya'lıların Türk oldukları ise senin verdiğin linkteki yazıyı yazanın uydurması. Etrüskler MÖ 17. yüzyılda İtalya'da yaşadıklarına, Türkler de Anadolu'ya bundan 2700 yıl sonra geldiklerine göre, Lidyalılar Türk olmadıkları gibi, Etrüskler de değil.

Üstelik Y kormozomu G haplogrubuna en yüksek oranda Osetlerde (%60 gibi çok yüksek bir oran) ve Gürcülerde (%30 üzerinde) ve diğer Kafkas topluluklarında (%10-%30 arasında) rastlanır. Günümüz Türkiye'sinde bu oran %10, Ermenilerde ise %11 civarındadır. Ayrıca İran ve Peştuni (Afgan)larda %10 ila % 20 sıklığında görülür. Öte yandan Orta ve Güney Avrupa'da sıklığı %5 kadardır. Tek istisna, %15 civarındaki Avusturya Tyrol bölgesi ve %25'e varan Sardunya nüfusudur.

Orta Asya topluluklarında ise, Uygurlarda %2, Özbeklerde %2, Kazaklarda ve Tatarlarda ise %1 kadar sıklıklarda bulunur.

Türkiye Türklerinde Y kromozomu haplogrupları ve diğer bazı topluluklarla karşılaştırmaları:

% 25 civarında J (Arap %45, Gürcü %25, İtalyan %20, İran %15, Kırgız, Kazak, Uygur, Özbek, Tatar %5)

% 20 civarında I (İskandinav %30, Alman %25, Rus, İtalyan %20, İran %20, Kırgız, Uygur, Özbek %1'altı)

% 20 civarında R1b (İskoç %75, İspanyol %60, Alman, İtalyan %45, Gürcü %20, Uygur %20, Kazak, Tatar, Özbek %5)

% 15 civarında E3b (Fas %70, Etiyopya %60, Arap, İran %20, İtalyan ve İspanyol %15, Özbek %3)

% 10 civarında G (Oset %60, Gürcü %30, İran %10, Uygur, Özbek %2)

% 5 civarında R1a (Altay %50, Rus %45, Kırgız %40, Hint %40, İskandina %25-30, Alman %20, Özbek %20, Tatar %20, Kazak %10,

% 5 ötekiler

Kaynak için:

http://www.scs.uiuc.edu/~mcdonald/WorldHaplogroupsMaps.pdf

Çok merak edenler Kızılderililerin Haplogrup dağılımlarını da bu linkteki haritadan görebilirler.

Sitelerde Paylaş
  • 3 months later...
savasma yetenegi, yonetme ve hukmetme yetenegi, sicakkanliligi, onurlu olmasi.. vs. vs. ozelliklerin diger milletlerden daha fazla olduguna inaniyorum..:)

Ve aşağıdaki özellikler... :lol::lol: ..

napalım biz de böyleyiz işte...Akraba mıyız ne....?????

http://www.infonegocio.com/xeron/bruno/italy.html

tarihinde uğur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
İtalyanlar hristiyan, Türkler ise Müslümandır aynı kökenden olduğumuz iddiası bilimsel değildir.

Ya bi sus sen....Alla alla... :lol::lol:

tarihinde uğur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kardeşim Türk ırkının en üstün ırk olduğu tartışma götürmeyecek kadar ortadadır. Diğer tüm milletler Türklerden türemiştir. Kısa boylu ve çirkin olabiliriz. Bilim ve felsefe tarihine bir katkımız olmamış olabilir. Ama süper milliyetçilik yaparız. Kimse bizi bu konuda geçemez.

Konuyla alakalı bu linke de bakın:

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtop...mp;#entry111144

Sitelerde Paylaş
Bilim adamlarının son araştırmasına göre dünyanın ilk milleti Turklerdi ve ilk konuşulan dil Türkçeydi. Diğer milletler ve diller daha sonra Turklerden türediler, ama saf ve asil kalanlar sadece Türkler özellikle Turkiyede yaşayanlar oldu. Anadolu Türkleri her ne kadar Orta Asyadaki insanlara benzemeseler de ırk ve kan olarak onlardan daha fazla Türk oldukları ortaya çıktı.

Bu arada daha büyük Yunan filozofu Aristoteles aslında bir Türk olduğu ortaya çıktı. Tarihçiler zaten böyle büyük bir dehanın sadece saf asil ırk Türklerden çıkabileceğini, Yunanlılar gibi dandik bir ırkdan çıkmasının garip bir durum olduğunu öteden beri söylüyorlardı.

Son yapılan araştırmalara göre Mısır piramitlerini aslında Türkler tarafından inşa edildiği meydana çıktı. Eski Türklerin ayrıca binlerce yıl önce aya da ayak bastıkları son yapılan araştırmalarla kanıtlandı.

Büyük fizikçi ve matematikçi Newton'un aslında Türk olup adının da Nedim olduğu ortaya çıktı. Türev ve integralin binlerce yıl önce Turkler tarafından zaten bilindiği, hatta pis Yahudi Einstein'ın relativite teorisinin detaylarını Orta Asya'da tatil yaparken bulduğu eski bir Turk kitabesinden çaldığı tespit edildi.

:lol::lol: İyi çalışma tebrik ederiz kardeşim...Bunları yazarken orgazmın doruklarına da ulaşmışsındır sen... :P ...Umarım üzerine bulaşmamışdır...Yani bulaşmışsa pislik bir şekilde dolaşma...

Sitelerde Paylaş

Araştırmaya göre İtalyanlar türk değil, Türkler İtalyandır :huh:

Dolayısıyla özbekler kendilerini özbek,azeriler azeri,türkmenler türkmen,kazaklar kazak,tatarlar tatar,tacikler tacik,moğollar moğol zannetselerde aslında hepsi İTALYANdır.Kendileri yanılıyorlar aslında hepsi italyan...

Ayrıca finler,macarlar,bulgarlar türklerle akraba olduğuna göre onlarda İTALYANdır.

Bu arada kızılderililer,mayalar,inkalar,aztekler zaten İTALYANdır.

Kürtler hepten İtalyandır.

(Bu yazı temel türklük mantığının, sıradan bir italyan vatandaşının frontal lobuna uyarlanmasıdır)

Sitelerde Paylaş
Araştırmaya göre İtalyanlar türk değil, Türkler İtalyandır :huh:

Dolayısıyla özbekler kendilerini özbek,azeriler azeri,türkmenler türkmen,kazaklar kazak,tatarlar tatar,tacikler tacik,moğollar moğol zannetselerde aslında hepsi İTALYANdır.Kendileri yanılıyorlar aslında hepsi italyan...

Ayrıca finler,macarlar,bulgarlar türklerle akraba olduğuna göre onlarda İTALYANdır.

Bu arada kızılderililer,mayalar,inkalar,aztekler zaten İTALYANdır.

Kürtler hepten İtalyandır.

(Bu yazı temel türklük mantığının, sıradan bir italyan vatandaşının frontal lobuna uyarlanmasıdır)

Hydaaa... :lol::lol:;)

Sitelerde Paylaş

Bu arastirma Italyanlar Turk demek degildir!

Italyanlar'da Anadolulu geni vardir demektir

YALNIZ! Bahsi gecen insanlar Anadolu'dan Italya'ya goc ettiklerinde daha Anadolu'da Turk YOKTU!!

Ortak genlerin cikmasi Anadoluya gelen Turkler'in Anadolulularla (Italya'ya gocenlerin akrabalariyla) karismis olmalari yuzundendir..

tarihinde Obi-wan Gyatso tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...