Jump to content

ÇELİŞKİM

Recommended Posts

BANA FORUMDA OZGURCE KONUSABILCEGIMI HACI NN YAZILARI BELİRTMİŞTİ VE OHHH DEDIM SANALDA OLSA BENI ONEMSIYEN (DUSUNCE BAGLAMINDA) BIR YER VAR DEDIM HALADA DIYCEM INATLA AMA ONCE FORUMDAKI ATEISTLERIN KIM OLDUGUNU VE NE KADAR ONEMSENIYORUZ BILMEK ISTERIM HER DUSUNCE ARKADASIM GIBIIIIIIIII
Sitelerde Paylaş
haci

Üye Profili

Arkadaşım Olarak Ekle

Mesaj Gönder

Başlıklarını Bul

Mesajlarını Bul

mesaj Sep 24 2008, 12:29 PM

İleti #11

Advanced Member

Grup: Root Admin

Üye No: 6

QUOTE(ReaL @ Sep 24 2008, 08:00 AM) *

bu paraların zekatı veilecekmi....1/40 nı fakire yada devlete bağış yapın............biggrin.gif

saygılar

Seni hazinadar yapalım..

Paraları kolaylıkla iç edersin..

Kimle paylaşırsın acaba..

Muhammed'in yaptığ gibi Allah'a yüzde 20 mi verirsin.

Yüzde 20'lerle yetinmiyor Müslüman sahtakarlar artık.

Allah'ın hakkını da yiyorlar..

Yüzde 100'den az onlara yetmiyor..

HACI BU YAZIYI BAGIS SAYFASINDA YAZMIŞ .BENI DUSUNDUREN SU: ALLAHIN HAKKINIDA YIYORLAR YAZMIŞ KENDİSİ

BİR ATEİST ALLAHIN HAKKINI NASIL DUSUNUR ALLAH YOK OLMUYAN BIRSEYIN HAKKI NASIL YENIR BUNU ANLIYAMADIM ORTADA BIR CELISKI VAR BUNU ACIKLAYABILIRMISINIZ RICA ETSEM

Yukarıdaki yazınızı okudum, okudum, bir daha okudum ama, hala nasıl bu sonuca ulaşabildiniz anlayamadım...

Bir çelişki olduğu sonucu çıkarmak....

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
muho bacak kadar çocukları becermekten zevk alıyor..

ben de sapık deyince hakaret etmiş oluyorum..

kurandaki hakaretleri kimden düzeltmesini bekliycez?

allahtan heralde...ama yapamıyoruz..böylelikle müslolar temize çıkıyoo

"ben demiyorum,kuran diyooo" şeklinde..hadi be..

Hakaret düşmanlık ve yabancılaşmayı getirir. İnanılan şeylere saygı duymamız gerekmiyor tabii. Saygı duysak inanırdık. Saygı duyduğumuz şey "inanma veya inanmama hakkıdır" . İnanmadığımız şeyleri de küfretmeden tartışabilmeliyiz. O zaman karşıdan da saygı talep etme hakkımız olur. Ha diyeceksinki karşımdaki lumpen yobaz alnına zülfikar dövmesi yaptırmış elinde satırla geliyor. Eh ona zaten yapacak birşey yok. Ama burası bir tartışma platformu.

Sitelerde Paylaş
Madem saygı duymak durumunda değilsin öyleyse git gerçek hayatta yap artisliğini.

Laf söylüyor bal kabakları.

Sizin artisliğiniz baydı ama,arada bir içerikli birşeyler yazın da görelim.Gerçek hayatta saygı duyduğumu kim söyledi bu arada? Beni bilen bilir ne küfür ne de hakaret ederim,ama kanıtlı,temelli eleştirileri bile kutsalına hakaret kabul ediyor teistler.Beni açıkçası ilgilendirmez,9 yaşındaki bir kız çocuğuyla ilişkiye girene sübyancı sapık derim,masum insanları öldürenlere katliamcı derim,arap putu allah a da uydurma derim.

tarihinde Astur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ateistforum sadece Ateist'lerin bir araya gelip konuşmaları için kurulmadı. Zaten böyle bir forumun da kimseye yararı olmazdı.

Ateistforum inanır ve inanmazların bir arada tartışmasına imkan veren ilk forumdur. Pek çok kişi bu özelliğinden dolayı forumu izlemekte, cevabını aradığı sorulara cevap bulmaktadır. Ateistforum forum dünyasında benzeri olmayan bir açığı kapatarak önemli misyon yüklenmiştir. Yüklendiği bu misyonda, inanır veya inanmaz her katılımcısını koruyup, demokratik bir ortam sunmaya devam ederek sürdürecektir.

demek forum bızım için kurulmadı buforumu kac teist ayakta tutmak için yardım edicek bakalımm

BU ARADA BIZ ATEISTLERE ONEM VERMIYEN YAZI VE HAREKETLERINIZ IÇIN SIZLERI KINIYORUM

Sitelerde Paylaş
Sizin artisliğiniz baydı ama,arada bir içerikli birşeyler yazın da görelim.Gerçek hayatta saygı duyduğumu kim söyledi bu arada? Beni bilen bilir ne küfür ne de hakaret ederim,ama kanıtlı,temelli eleştirileri bile kutsalına hakaret kabul ediyor teistler.Beni açıkçası ilgilendirmez,9 yaşındaki bir kız çocuğuyla ilişkiye girene sübyancı sapık derim,masum insanları öldürenlere katliamcı derim,arap putu allah a da uydurma derim.

Eeee demiyor musunuz bunları zaten?

"cennet fuhuş yeri", "müslümanlar pezevenk mi" şeklinde bile başlık açılıyor.

bütün başlıklarda muhammedin uçkurunu işliyorsunuz.

daha nasıl bir özgürlük bekliyorsunuz?

burda kimse eleştirmeyin demedi,forumun adı üzerine "ateizm.org" konuşacaksınız tabi.

ama suç işlemeden.

hakaret,küfür etmeden.

Sapık diyebilmen için,Muhammed döneminde 9 yaşındaki kızlarla evlenmenin sapkınlık olması gerekir ki sapık diyebilesin.

Ama yok böyle birşey.

Muhammed'in bu evliliğini o dönem o toplum kaldırabilmiş ise bu ozamanlar sapkınlık,ahlaksızlık olarak görülmüyor demektir.

Bir de "hani Muhammed evrenseldi neden evlendi" şeklinde ultra zeki extra mantıklı şeyler söylüyorsunuz.

Sonra sinirlenince sinirlendi diyorsunuz.

"Kuran da bize küfür ediyor" gibi 10 numara 5 yıldız bir sözünüz daha var.

Sitelerde Paylaş
Sapık diyebilmen için,Muhammed döneminde 9 yaşındaki kızlarla evlenmenin sapkınlık olması gerekir ki sapık diyebilesin.

Ama yok böyle birşey.

Muhammed'in bu evliliğini o dönem o toplum kaldırabilmiş ise bu ozamanlar sapkınlık,ahlaksızlık olarak görülmüyor demektir.

Yanlış anlamadıysam, o dönemlerde 9 yaşında ki Ayşe gibi,kız çocuklarıyla evlilik yaygın ve toplumsal bir kültürdü, diyorsunuz!Buna benzer başka örnekler,o dönemin toplumunda varmıdır,örnek verebilirmisiniz?

Muhammedin bu evliliğini,peygamberliğinden dolayı toplum kaldırmış olmasın sakın?Belki o yüzden, yani Muhammed peygamberliğini ilan etmesinden(ne de olsa büyük bir saygı,inanç,güç ve yöneticilik kazandırmıştır) dolayı küçük bir kızla evlenmesine göz yumulmuştur.Ki bu sav daha inandırıcı gibi duruyor!!

tarihinde drys tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Eeee demiyor musunuz bunları zaten?

"cennet fuhuş yeri", "müslümanlar pezevenk mi" şeklinde bile başlık açılıyor.

bütün başlıklarda muhammedin uçkurunu işliyorsunuz.

daha nasıl bir özgürlük bekliyorsunuz?

burda kimse eleştirmeyin demedi,forumun adı üzerine "ateizm.org" konuşacaksınız tabi.

ama suç işlemeden.

hakaret,küfür etmeden.

Ama yok böyle birşey.

Bir de "hani Muhammed evrenseldi neden evlendi" şeklinde ultra zeki extra mantıklı şeyler söylüyorsunuz.

Sonra sinirlenince sinirlendi diyorsunuz.

Diyoruz,ama bizi böyle düşünmeye iten dini kaynakları da ortaya koyarak diyoruz.Allah cennette inci gibi oğlanlar ve göğüsleri tomurcuklanmış kızlar vaat edince sapık olmuyor,bu gerçeği söyleyen bizler hakaret ediyoruz öyle mi? Muhammedin niye dokunulmazlığı olsun? Onun yaptıklarını yapan diğerlerine ne dersek onu diyeceğiz elbette.Gerçekleri söylüyoruz,ne suç işliyoruz ne de küfür ve hakaret ediyoruz.Özgürlük zaten bu forumda yeterince var,ondan yana bir şikayetimiz yok.

Muhammedin sübyancılığını savunmaya çabalayan müslümanlarla aynı vahim hataya düşüyorsun burada.Ahlak değerleri evet zaman yer ve topluma göre değişir.Ama iki önemli nokta var.Birincisi Muhammedin müslümanlar tarafından tüm zaman ve insanlara gönderilen peygamber ve örnek insan olarak sunulması.Bir ikincisi 50 küsur yaşında bir adamın 9 yaşındaki bir kız çocuğuyle cinsel ilişkiye girmesinin zararlarını bugün TIP ve PSİKOLOJİ bilimleri sayesinde biliyoruz.Olay sadece dinamik ahlak meselesi değil yani.

Yazmadan önce birkaç saniye düşünürsen böyle rezil olmayacaksın ama nerede...

Sitelerde Paylaş
demek forum bızım için kurulmadı buforumu kac teist ayakta tutmak için yardım edicek bakalımm

BU ARADA BIZ ATEISTLERE ONEM VERMIYEN YAZI VE HAREKETLERINIZ IÇIN SIZLERI KINIYORUM

Senin forum yönetimiyle bir derdin yok, senin bu forumla bir derdin var. Bağış yapma kardeşim, her bağış yapan forum kurallarını koymaya başlarsa işimiz var. Sen yokken de bu forum ayaktaydı, senin paralarına muhtaç değil bu site. Bu bir gönül bağıdır, istersen bağış yaparsın.

Tavırların hoş değil, kötü bir niyet seziyorum ama henüz niyetini çözmüş değilim. Bir de bağırıp durma, büyük ve kalın yazınca anlamlı yazmış olmuyorsun.

Sitelerde Paylaş
Yanlış anlamadıysam, o dönemlerde 9 yaşında ki Ayşe gibi,kız çocuklarıyla evlilik yaygın ve toplumsal bir kültürdü, diyorsunuz!Buna benzer başka örnekler,o dönemin toplumunda varmıdır,örnek verebilirmisiniz?

Muhammedin bu evliliğini,peygamberliğinden dolayı toplum kaldırmış olmasın sakın?Belki o yüzden, yani Muhammed peygamberliğini ilan etmesinden(ne de olsa büyük bir saygı,inanç,güç ve yöneticilik kazandırmıştır) dolayı küçük bir kızla evlenmesine göz yumulmuştur.Ki bu sav daha inandırıcı gibi duruyor!!

araplar arsında bize göre çocuk yaşta olanlarla evlenmek yaygındı.

ayşenin yaşı hakkında bize bilgi veren buharide olsun müslimde olsun ayşenin muhammedden önce de başkalarıyla nişanlı olduğu anlatılır.

6-7 yaşında nişanlanılan bir kızla evlenecek kişiyi her halde ilk adetinden sonra kimse tutamaz.

üstelik rivayetlerin hiç birinde müşriklerin muhammedi sübyancılıkla itham ettiklerine dair bir bilgi yok.

o toplumda bize göre sübyancılık sayılan şey yadırganmamaktadır.

üstelik cüveyriyenin(yada safiyyenin) de 13 yaşında dul kaldığı da rivayetlerde vardır.

biraz hadis kitapları karıştırıldığında kızların ilk adetleriyle birlikte seks objesi olarak görülebildikleri açıkça anlaşılmaktadır.

sevgiler...

Sitelerde Paylaş

ayşenin yaşı hakkında bize bilgi veren buharide olsun müslimde olsun ayşenin muhammedden önce de başkalarıyla nişanlı olduğu anlatılır.

6-7 yaşında nişanlanılan bir kızla evlenecek kişiyi her halde ilk adetinden sonra kimse tutamaz.

üstelik rivayetlerin hiç birinde müşriklerin muhammedi sübyancılıkla itham ettiklerine dair bir bilgi yok.

üstelik cüveyriyenin(yada safiyyenin) de 13 yaşında dul kaldığı da rivayetlerde vardır.

biraz hadis kitapları karıştırıldığında kızların ilk adetleriyle birlikte seks objesi olarak görülebildikleri açıkça anlaşılmaktadır.

sevgiler...

Murtedd açıklamış ama drys'nin yazısında söyledi "peygamber olduğu için toplum kaldırmış sapıklığını" lafına birşey söyleyeceğim.

drys;

Bir kere peygamber olarak kendini kabul ettirebilmesi için toplumun değerlerine-ahlakına hitap edebilmesi gerekir.

Bugün bile bazı bölgelerde hala çocuk yaşta kızlar evleniyorken o dönem böyle birşey olmadığını iddia etmek saçmalamaktır.Ve malesef hep yapıyorsunuz siz bunu.

Sitelerde Paylaş

ateistforum bağışlarla ayakta duran bi forum değil.böyle birşey olduğunu farzedersek yardım etmek öncelikle ateistlere düşen bi görev

küfür dedikleride hayvan eşşek vs.yeri gelince hayvan haklarını koruyolar ama :o

tarihinde AntiKafir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sevgiler...

Murtedd açıklamış ama drys'nin yazısında söyledi "peygamber olduğu için toplum kaldırmış sapıklığını" lafına birşey söyleyeceğim.

drys;

Bir kere peygamber olarak kendini kabul ettirebilmesi için toplumun değerlerine-ahlakına hitap edebilmesi gerekir.

Bugün bile bazı bölgelerde hala çocuk yaşta kızlar evleniyorken o dönem böyle birşey olmadığını iddia etmek saçmalamaktır.Ve malesef hep yapıyorsunuz siz bunu.

Verdiğiniz bilgiler için öncelikle teşekkür ederim.Bir yanılgımı düzeltmeme yardımcı oldunuz.Her şeyden önce ben sabit fikirli yobaz bir insan değilim.Ve bu açıklamadan sonra,Muhammed'in 9 yaşındaki bir kızla evlenmesi üzerine,onun sapık biri olduğu yönünde ki düşüncelerimi değiştiriyorum arkadaşlar!!
Sitelerde Paylaş
muho bacak kadar çocukları becermekten zevk alıyor..

ben de sapık deyince hakaret etmiş oluyorum..

kurandaki hakaretleri kimden düzeltmesini bekliycez?

allahtan heralde...ama yapamıyoruz..böylelikle müslolar temize çıkıyoo

"ben demiyorum,kuran diyooo" şeklinde..hadi be..

arat laflarına dikkat et tartısmak istedigin bir konu varsa benimle hodri meydana gel tartısalım

Sitelerde Paylaş
Verdiğiniz bilgiler için öncelikle teşekkür ederim.Bir yanılgımı düzeltmeme yardımcı oldunuz.Her şeyden önce ben sabit fikirli yobaz bir insan değilim.Ve bu açıklamadan sonra,Muhammed'in 9 yaşındaki bir kızla evlenmesi üzerine,onun sapık biri olduğu yönünde ki düşüncelerimi değiştiriyorum arkadaşlar!!

Öyleyse,bende eğiliyorum önünüzde saygıyla.

tarihinde Macc tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...