Jump to content

Uçan Spagetti Canavarı mücizesi

Recommended Posts

Doğru yolu hepinizin bulacağını umuyorum arkadaşlarım,USC'na kanıtlar sınırsız,sanki herşey O'nu işaret ediyor.Ben zaten çatala saramadığım tanrıya tanrı demem.

Sitelerde Paylaş
1. Şüphesiz biz, Uçan makarna canavarının suretini proteinlere çizdik. Bunları gören kafirler dedikler ki; "Allah kavramının bunla alakası nedir?" dediler. Onlar kutsal makarna canavarının suretini evrende görmeye dayanamazlar. Onlara en büyük delillerimizi de göstersek, "Şüphesiz bu büyüdür, bunun Allah kavramı ile ilgisi yok" diyeceklerdir. İşte bunlar fasıkların ta kendileridir. Kutsal makarna canavarı bunları lanet etsin. Gün gelecek delillerimize inanmayanları biz ateşe sokacağız. Onların derisi pişip döküldükçe, yenileri ile değiştireceğiz. İşte biz böyle örnekler veririrz. Aklı çalışan insanlar için birer ibret vardır.
Sitelerde Paylaş
Komik :lol: insanların allah kavramı ile spagettiyi benzetmesi cidden trajikomik

hakkaten kıytırık arap putu ile USC nasıl karşılaştırılabilir? yediğim her tabak makarna O'na işaret ediyor,inkar inkar nereye kadar.

Sitelerde Paylaş
  • 5 years later...

Şaka bir yana da, ben normal tanrıyı yığma uykuluk şeklinde hayal etmişimdir hep. Sütlüce'de ünlü olan, ızgarası yapılan uykuluktan bahsediyorum. Şekilsiz, yağlı, yığma beyaz et. Tanrı böyle birşey olmalı. Biraz sevimli gibi ama huysuz ve sinirli. Sinirlenince etlerde dalgalanma olup alttan duman çıkıyordur. Mainstrem dinlerin tanrıyı birşeye benzetememelerinin sebebi bu.

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Yapmazsanız çok mutlu olurum un 4.kuralı(ayeti):

4. Eğer sizin ve karşınızdakinin yasal yaş sınırı ve

ruhsal olgunluğa ulaşması koşuluyla sizi inciten, veya

arkadaşınızın gönlünün ve iradesinin razı olmadığı

ilişkilere girmezseniz çok memnun olurum. İtirazı

olanlara ise şunu söyleyebilirim: gidin kendinizi s****!

(özgün metindeki gibi sansürlenmiştir). Eğer bu cevaptan

hoşlanmazlarsa gidip televizyonlarını kapatsınlar,

yürüyüşe falan çıksınlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...