Jump to content

berguzar mod olsun.

Recommended Posts

• İleti 126
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ateist bir siteye muslim mod almayi teklif etmek, bir insanin uretebilecegi en kotu fikirdir. Modlara ve adminlere ozel bolumdeki konusmalar, disari cikmamalidir. Ateist bir siteye alinmis muslim modlari taniyorum. Forumdaki bilgileri baskalari ile paylasiyor, serefsizlik yapiyorlar. Simdi diyebilirsiniz ki her muslim boyle degildir. Haklisinizda. Gayet namuslu muslimler vardir. Fakat herne olursa olsun, ateist siteye muslim mod almak sacmaliktir. Hele ki bu berguzar denen safterik cahil muslimse uzak durulmalidir. Berguzar denen hanim forumda defalarca admin ve modlari elestirmistir, camur atmistir. Bu insanlarin amaclari ideolojilerini uste cikarmak ve zevkten tavan yapmaktir!

Sitelerde Paylaş

Bu müslüman mod bazı ateist/deist yazarlara mani olamaz şekilde sınırlandırılabilir ilk aşamada.

Hanif(yalnız Kuran diyen) mantıkta olan biri SexyHuri'den ciddi anlamda rahatsız olabilir.

tarihinde Yeremya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bence gayet güzel olur.

Hatta hristiyan arkadaşlarda Berguzar gibi kaliteli bir aday çıkarabilirlerse onların adayı da değerlendirilebilir.

Mod yetkileri ile kimse zarar veremez,o kontrol edilebilir.

Ki Berguzar böyle birşey yapacak biri değil.

İşini profesyonelce yapabileceğini düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş

Bence özellikle müslüman moda gerek yok, zaten modlar işlerini yapıyor adam kayırmıyor fark eden birşey olacağını düşünmüyorum. Sonuçta müslüman bir modda olunca aynı şeyleri yapacak, konuların tavanarasına taşınması, hakaretlerin silinmesi vesaire bu işler için özellikle bir müslüman moda gerek olduğunu düşünmüyorum.

Sitelerde Paylaş

Önce üye olup, yazı yazabilirsek mod olmayı da düşünebiliriz :)

Sitelerde Paylaş

İş yapıyorlar tabii...Hakaretler falan havada uçuşunca ne güzeldi değil mi, doğal ortamında bulmuştun bir an kendini. İfade özgürlüğüymüş. Pehh. Şu an "TÜRBANA YASAK İSTEMİYOKK, DEMOGRASİİİ, ÖZGÜRLÜKKK" diyenlerden farkın ne acaba?

Sitelerde Paylaş

neden adaylar sadece hadisleri reddeden ve kuran meallerini çarpıtmaya çalışan reformist müslümanlardan seçilmiş?

bence mask,illegaltm,kenank..vs islam kültürünü daha iyi temsil edebilicek adaylar.yukarıdaki isimler yine kuranı referans alan ama bilinen islamdan daha farklı bir dine inanan kişiler.

özedönüş vardı mesela, islam dinini değiştirmeye çalışmayan ama seviyeli üslüba sahip bir üyeydi.

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...