Jump to content

bayram

Recommended Posts

Ramazan bayrami, ateistler icin bambaskadir. Ramazan bayrami, aslinda ateistlerin bayramidir.

Nedeni ise cok acik. Ramazan ayi boyunca toplum tarafindan yapilan oruc baskisi bunu ozetler. Ramazan ayinda televizyonu actiginiz her kanalda, dinlerle ilgili konular, yok efendim allah soyle boyle yaratti belgeselleri, bilmemneyden sahur bilmemneyi gibi sacma sapan konularla doludur. Televizyon acilir ve derhal kapatilir. Is yerinde ise durum bundan tamamen farksizdir. Etrafinizda size ustunluk kurmaya calisan, oruc tutmadigin icin dik dik bakan adamlarla doludur. Ayni sekilde bunlarin gozunun icine baka baka "Arab allahını s......" deyip olay mahalinden ayrilinir. Ateistlerin ramazan ayi boyunca cektigi cile, cehennemde derileri degisip degisip yakilan kafirlerin durumundan beterdir.

Iste o yuzden Ramazan bayrami, ateistlerin bayramidir. Tami tamina bir aylik eziyetin sona eris anidir. Artik bundan sonra muslimler yavas yavas inlerine cekileceklerdir. Onbir ay boyunca yatacak, sonra gun isigina cikarcasina tekrardan ramazan ayina dalacaktir. Etrafa gostere gostere oruc tutacak, kizina bile sulanan o pis nefsini terbiye edecektir.

tarihinde Kuran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şeker bayramı mı Ramazan bayramı mı?

Karar verelim :)

Eskiden Şeker denilirdi.

Artık Ramazan deniyor.

Ne acı.

Kimsenin bayramını kutlamıyorum,30 günlük kepazeliğin bitmesinden dolayı sevinçliyim sadece.

Sitelerde Paylaş

Evet bence de inanmayanlara daha çok bayram bu bayram, tv de çıkan bir sürü din programını görüp zap yapmaktan kurtuldum. Oruç tutuyor muyum tutmuyor muyum belli olmasın diye geçiştirmeler yapmaktan kurtuldum. Çünkü bazı kimselere "ne orucu, birde oruç mu tutacağız?" denmiyor kolay kolay.

Evet inanmayanların bayramı kutlu olsun.

Tabii inananların bayramını da kutlarım. Nasıl olacaksa uyanmalarına sebep olsun dilerim. :)

Sitelerde Paylaş

çarşıda acaba kim saldıracak birşey yerken veya içerken kaygısından kurtuldum ya

ramazan da " siz oruçlusunuz" diyerekten adamları kollanmasından kayırmasından kurtuldum

mutluyum sonuçta bu da benim bayramım inanmayan olarak. çünkü et ile kemik gibi gelenek haline geldi bu.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...