Jump to content

Konu açma, ADMIN onaylı olmalı...!

Recommended Posts

Selamlar forum kullanıcıları,

Forumda belirli kişiler hergün aynı konuyu durmadan defalarca evirip çevip açıyor. Bu konular ciddi ciddi cevap verilecek cinsten değil. Bilimsel terimler kullanarak, yok efendim; "cinler, periler, ostura ostura uçan adamlar" gibi bir takım uyduruk fikirleri evirip çevirip ballandıra ballandıra yazıyorlar.

Başlık açımı, admin onaylı olmalı. Adminler başlığı okumalı ve tartışmaya değer görüyorsa "GÖRÜNÜR" yapmalı başlığı. Bu konu çok önemli. Başka forumlarda bu yöntem çoktandır kullanılır durumda. Bu yöntem sayesinde forumda seviyeli bir tartışma ortamı yaratılabilir.

Beni destekleyenler varmı?!

Sitelerde Paylaş

Uygundur lakin başka bir çözüm yolu zaten adminler tarafından sunulabiliyor.

Aynı konu açılmışsa 'iki konu birleştirilir' ya da diğeri, başlık sahibinin konuya hakim olamamasından

dolayı 'tavan arası'na taşınır.

Tavanarası zaten boş başlıklar için vardır.

Sitelerde Paylaş
Selamlar forum kullanıcıları,

Forumda belirli kişiler hergün aynı konuyu durmadan defalarca evirip çevip açıyor. Bu konular ciddi ciddi cevap verilecek cinsten değil. Bilimsel terimler kullanarak, yok efendim; "cinler, periler, ostura ostura uçan adamlar" gibi bir takım uyduruk fikirleri evirip çevirip ballandıra ballandıra yazıyorlar.

Başlık açımı, admin onaylı olmalı. Adminler başlığı okumalı ve tartışmaya değer görüyorsa "GÖRÜNÜR" yapmalı başlığı. Bu konu çok önemli. Başka forumlarda bu yöntem çoktandır kullanılır durumda. Bu yöntem sayesinde forumda seviyeli bir tartışma ortamı yaratılabilir.

Beni destekleyenler varmı?!

Forum dinamizmine zarar verir böyle bir uygulama bence... Çok gerekirse bir filtrasyon zaten yapıyoruz...
Sitelerde Paylaş
ABDEST bozmak içinde çiçeği burnunda yeni modlardan izin isteyelim..

iş çıksın heriflere..

malum her yazıyı çattıır çattır siliyorlar..nokta..

Buradaki tüm modlar, yeterince bir süre forumlarda var olarak kendini ispat etmiş kişilerdir... "Çiçeği burnunda mod" diye bir olay yoktur...

Sitelerde Paylaş
  • 4 months later...

aslında böyle bir uygulama olabilseydi güzel olurdu.. sanırım benzeri bir talep bilgehanbengiden de gelmişti.. başlık açma konusunda ısrarlı olan epey arkadaşımız var.. bizim önemsemediğimizi bile bile.. neden yaptıkları da belli değil.. ama, evet tavanarası gibi bir yerin bulunması da aslında yeterli gibi.. :blink:

Sitelerde Paylaş

Her sınırlama yeni bir sınırlamanın zeminini hazırlar. Gereksiz başlıklar yeri geldiğinde siliniyor zaten. Bu uygulama, yarın da "şu adamlar felan adamlar çok ileti gönderiyor bunları da mod kontrolüne alalım" demenin yolunu açar. Bir gün bakarsınız tüm üyeler mod kontrolüne girer, hatta Uçurtmayı Vurmasınlar'daki zihniyet gelir, modlar bile birbirlerini kontrol etmek zorund akalır..

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Konu başlıkları yöneticilerin kontrolünden geçsinmiş! Şımarıklık yapmayın arkadaşlar; başka forumlarda bırakın yeni bir konuyu, katılımcı bile yok! Ayrıca müslümanların saçma sapan konular açarak kendilerini rezil etmelerinden haz alıyorum. Neden beni bu zevkten mahrum etmeye çalışıyorsunuz bakim? He? Cık cık cık...

Sitelerde Paylaş
Konu başlıkları yöneticilerin kontrolünden geçsinmiş! Şımarıklık yapmayın arkadaşlar; başka forumlarda bırakın yeni bir konuyu, katılımcı bile yok! Ayrıca müslümanların saçma sapan konular açarak kendilerini rezil etmelerinden haz alıyorum. Neden beni bu zevkten mahrum etmeye çalışıyorsunuz bakim? He? Cık cık cık...

'Freddie ne söylüyorsa tersi bu forumun yararınadır' ilkesini icad etmiş bulunuyorum.

Sitelerde Paylaş
'Freddie ne söylüyorsa tersi bu forumun yararınadır' ilkesini icad etmiş bulunuyorum.

Öyle mi? O zaman şimdi de diyorum ki: ''Deha çok zeki biridir ve forumda uzun süre daha bizlerle birlikte olmalıdır''.

Hadi bu dediğimin tersini yapmaya başlayın şimdi. :D

Sitelerde Paylaş

1.''Deha çok zeki biridir ve forumda uzun süre daha bizlerle birlikte olmalıdır''.

2.Hadi bu dediğimin tersini yapmaya başlayın şimdi

3.'Freddie ne söylüyorsa tersi bu forumun yararınadır'

Sonuç Freddie dediğinin tersini yapmamızı istiyorsa biz tam tersi olan dediğinin düzünü yaparız !!

Sitelerde Paylaş
  • 2 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...