Jump to content

Hristiyanlarla yahudiler

Recommended Posts

sizi uluslarin arasindan çikaracagim ve bütün ülkelerden toplayip bir araya getirecegim ve kendi topraklarinizi verecegim . ve babalariniza verecegim topraklarda sizler yasayacaksiniz”(Ezekiel 36-24)

“Misir irmagindan, Firat irmagina kadar olan bütün topraklari senin zürriyetine verdim” (Tekvin

sizin gibi hayal aleminde yasıyan ruh hastaları yüzünden ,gercek cehennemi yasıyoruz

Sitelerde Paylaş

Asa, bu yazdığın ayetlerin ilk bahsettiğinle hiç ilgisi yok.

Nerede uçaklarla saldırı? Nerede Arap ülkesi?

Bu verdiğin ayetler 2000 yıldır aynı, değişmemiş.

Tevrat'taki Yahudilere vaadedilen topraklar bunlar.

Bunlardan yola çıkıp, "Tevrat değiştirilmiştir" sonucuna varılabiliyorsa eğer,

Birileri de Kur'an'ın değiştirildiğine dair onlarca misal verebilir.

Sitelerde Paylaş

kuzeyden gelen ordu ile başlayan ayetin birde uzun olanı vardı onu bulamadım şu anda onda gökten süzülerek ateş yağdırılacağından bahsediyor bulabilirsem bakıyorum şimdi ama demek istediğim bu ayetlerde ortadoğu halkına karşı öfke kusulması ben bunun doğru olduğundan şüpheliyim demek istedim

Sitelerde Paylaş

Asa;

Tevrat'ın Tanrısı şiddeti sever. Bak ne diyor mesela, birkaç ayet örnek vereyim:

“Sen benim topuzum, cenk silahımsın,

seninle milletleri kıracağım, ülkeleri helak edeceğim... ve seninle erkeği ve kadını kıracağım, ve seninle kocamış adamı ve genci kıracağım; ve seninle genç adamı ve ere varmamış kızı kıracağım; ve seninle çobanı ve sürüsünü kıracağım; ve seninle çiftçiyi ve çiftini kıracağım; ve seninle Valiyi ve kaymakamı kıracağım.” (Yeremya 51/20-23)

"Yakalananın bedeni delik deşik edilecek.

Ele geçen kılıçtan geçirilecek.

YAVRULARI GÖZLERİNİN ÖNÜNDE PARÇALANACAK.

Evleri yağmalanacak,

KADINLARIN IRZINA GEÇİLECEK." (İşaya: 15-16)

[/size]

“Hem yiğidi, hem kızı.

EMZİKTEKİ ÇOCUKLA AK SAÇLI ADAMI,

Dışarıdan kılıç,ve içeriden dehşet telef edecek.

Hasımlarından öç alacağım, Ve benden nefret edenlere ödeyeceğim.” (Tesniye, 32/25)

Sitelerde Paylaş
"sizin gibi hayal aleminde yasıyan ruh hastaları yüzünden ,gercek cehennemi yasıyoruz"

o zaman hayal aleminde yaşama araştır ondan sonra buraya bişeyler yaz

Verdiğin ayetleri aynen kuran yorumcuları gibi yorumlamışsın,işine geldiği gibi.Yorumlarınızla asıl siz hayal aleminde yaşıyor,milyonlarca kişiye cehennemi yaşatıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
sogle bakarsanız

her kutsal kitapda birsonraki din müjdelenir ztn ama bu kitapların değiştirilmiş oldugunu herkes bilir yani yahudilerin hala yahudi kalma sebebi budur bence

Öyle boş konuşmayalım herkes bilir falan..Neresi değiştirilmiş, kim değiştirmiş ?

Kanıt varsa koyun buraya onu konuşalım..İşkembeden sallamakla olmaz bunlar..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...