Jump to content

kendinizi nasıl tanımlıyorsunuz

hangisisiniz?  

76 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 66
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Musevilerin belli bir millete has olduğu, dışardan elaman almadıkları doğru mu? hep merak etmişimdir

museviliği size kör cahil aklıylamı yönlendiriyorlar yok öle bişe.Ayrıca islamdanda şikayetciyim herşeyimizi manevi kültürümüzü çaldı şerefsizler kitabımıza özenip allah gönderdi demişlerdir şerefsiz muhameed

Sitelerde Paylaş

kendimi ateist sanıyordum..

dini ve bu işleri iyi bilen biri ile 2 - 3 saat yararlı bir sohbetim oldu..hemde çok yararlı bir sohbet..ben en fazlayani agnostik olabilirmişim..

ilan ediyorum ateistlikten ( orgenarallikten ) agnostikliğe terfi ediyorum.. ( korgenarelliğe )

bu bir anti terfi.. ama olsun..nokta..

Sitelerde Paylaş
museviliği size kör cahil aklıylamı yönlendiriyorlar yok öle bişe.Ayrıca islamdanda şikayetciyim herşeyimizi manevi kültürümüzü çaldı şerefsizler kitabımıza özenip allah gönderdi demişlerdir şerefsiz muhameed

dünyanın ekonomisi elinizde diyorlar doğru mu?

Sitelerde Paylaş
Musevilerin belli bir millete has olduğu, dışardan elaman almadıkları doğru mu? hep merak etmişimdir

xzer sen kendini nereye koyuyorsun?

önceden bu sitede hangi nickleri kullandığını da belirtebilir misin? ;)

Sitelerde Paylaş
xzer sen kendini nereye koyuyorsun?

önceden bu sitede hangi nickleri kullandığını da belirtebilir misin? ;)

deist agnostik karışık..

ilk nick tcbh077, OHM, faraday, cem81, newton, max planck

Sitelerde Paylaş
Hiç'' tanrıdan özgür iradeyi bilerek istedik'' diyen agnostik deist görmemiştim :D

tanrı var, özgür irade de var diyen birinin başka ne demesini bekliyorsun..

ayrıca son yaptığımız tatışmada(özgür irade) kaçamak yanıtlar verip gitmseydin bunu sana gösteriyordum..

Sitelerde Paylaş

ayrıca son yaptığımız tatışmada(özgür irade) kaçamak yanıtlar verip gitmseydin bunu sana gösteriyordum..

Eeeee nasıl agnostik deist oluyorsun... cennet ve cehennemede var dediğini hatırlıyorum :D

senin özgür irade anlayışın istediğin zaman zıçmak :D bunu bende kanıtlıyorum

tarihinde TylerDurdenn tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Eeeee nasıl agnostik deist oluyorsun... cennet ve cehennemede var dediğini hatırlıyorum :D

şu an kabızım..daha sonra gel göstereyim(hop hop yanlış anlama..kanıtlarımı göstereyim demek istiyorum)

Sitelerde Paylaş

şu an kabızım..daha sonra gel göstereyim(hop hop yanlış anlama..kanıtlarımı göstereyim demek istiyorum)

Kim kaçamak yanıtlar verip ,agnostik deistlikle ''tanrı cennet cehennem özgür irade var'' çelişkisinden kaçıyormuş :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...