Jump to content

İslam'i yipratmak

Recommended Posts

Herkes bildiği gibi yaşasın..

Herkes istediği şeye inansın veya inanmasın..

islam in degil, laikligin kosuludur bu. islam izin vermez bu liberallige, acik giyinen kadinin ne oldugu bellidir fln der islam, geregini yapmaktan kacinmayin der

incil ve tevrat(hatta zebur da) okumadim ama islamiyet kadar agresiflige tesvik edici olduklarını sanmıyorum. benden iyi bilenler vardir

islam gibi inancsizlara siddet egilimine sahip dinin egemen oldugu toplumlarda galileo misali ortaya cıkmanin sonuclari bellidir. bizim ihtiyacimiz olan bence 16. yy reformunda oldugu gibi, once islam toplumuna kendi yaptirimlarinin cokmuslugunu tattirmak, baska deyisle birbirine kirdirmak. malesef koklu degisimler her zaman kanlı gecmis. islam gibi nefreti doruga ulasmis inancin, bize degil, kendi kendisine patlamasi saglanmalı. nasıl olacagi hakkında ise, henuz hicbir fikrim yok :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • İleti 46
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ateistlerin azaldığını sanmıyorum.

Sayıları artıyor ama, bundan diğer ateistler değil, Müslüman'lar sorumlu.

Daha doğrusu bazı Müslüman'lar sonunda İslam'daki saçmalıkları anlamaya başlıyor ve korkularını yenerek İslam'dan uzaklaşıyor..

Bu bir gerçek..

Müslüman'ları aşağılayarak onları ateist yapamayız.

Bu şekilde kimseyi ateist yapmak istemeyiz.

Ama malesef tartışmalar eninde sonunda bu mecraya dökülüyor..

Bu da kaçınılmaz..

Bazı Müslüman'ları daha fanatik yapıyoruz belki ama, hiç bir ateisti Müslüman yapmıyoruz..

Tutumu tarafsız olanların bir kısmını İslam'a itiyor olabiliriz.

Ama çoğu ya ateist olacaktır, ya da tarafsız kalmaya devam edecektir.

HACI

Sitelerde Paylaş

Bu arada eklemeyi unutmuşum..

İslam'ın en büyük düşmanı ateizm değildir.

Kendisi ve Müslüman'lardır..

İslam'daki sapkınlıklar bir zaman gelecek artık tolere edilemeyecek bir düzeye çıkacaklardır.

O zamanlar Müslüman'lar kitleler halinde İslam'dan uzaklaşacaklar veya daha ılıman bir tutum sergileyeceklerdir.

O zamanın kısa zamanda gelmesi umuduyla..

HACI

Sitelerde Paylaş
dinsavar:ateistler kaz sürüsü gibi azalıyorsunuz bu son çırpınışlarınız

Ateistlik bir grup aidiyeti değildir. Dinlerdeki "din kardeşliği" gibi ortak bir nokta oluşturmaz. Dolayısıyla bir başka ateistin düşüncelerinden vazgeçmesini kimse önemsemez.

Sitelerde Paylaş
"bizim ateistlerin" derken, bu forumdakileri kastetmedim. ulkede ki ateistlerden ve anti-islamcilardan bahsediyorum. senin neden bu kadar zoruna gitti anlamadim. ben yontemin yanlis oldugunu soyledim. yapilmamasi gerekeni..

basarili olabilecek bir metod izlemek lazim. galileo'nun yaptigi gibi. aziz nesin'in ne ateistlere, ne turk halkina, ne de insanliga 1 gram faydasi olmamistir.

Katılıyorum Orphaned.İnsanları aşağılayarak dinlerinin yanlış olduğunu anlatmaya çalışanların aslında derdi o kişiye "dininin yanlış olduğunu anlatmak " değil. Sadece düşmanlık ve ego tatmini.Kendini ondan üstün hissederek ve onu aşağılayarak egosunu tatmin ediyor.İnan bu türde bir ateistin aşağılamalarıyla birisi dininden çıkarsa mezkür ateistin hoşuna gitmez,sevinmez.Kendisinin inandığı doğruya onuda inandırdığında "sonunda doğruyu buldu" deyip onun adına sevinmez sadece "tühh aşağılayacağım kendimi üstün hissedeceğim kişi sayısı azaldı" der.Bunu belki bu şekilde aklından geçirmez ama durum budur.

Bu sadece forum için geçerli değil senin de dedğin gibi. Aydınlar,anti-islamcı tanınmış kişiler için de geçerli.Yobaz karşıtı olduğunu sanan aydıncıklar özellikle bu aydıncıkların gazeteci ve yazar olanları durum değerlendirirken sürekli halkın cahilliğine ve aptallığına vurgu yaparlar,onları aşağılar yerden yere vururlar.Daha çok aşağıladıkça daha çok uyandıracaklarını sanarlar uykuda dedikleri insanları.Dışlarlar,o insanlara uzaylı muamelesi yaparlar,irana arabistana yollarlar.Halbuki sürekli kaybetmelerinin nedeni de budur,insanları kazanmaya çalışmak yerine sürekli dışlayıp iyice kaybederler.

Sitelerde Paylaş
hacı sizin bu hareketleriniz beni dahada fanatikleştiriyo ve ateistlere ve ateizme olan düşmanlığımı ve kinimi artırıyor.siz naparsanız yapın islamı yok edemiceksiniz.

Dikkat edersen ben de aynı şeyleri söylüyorum zaten.

Siz içten çökeceksiniz..

Biz sizi deli edeceğiz..

Fanatikleştireceğiz..

Siz fanatik olunca sapıtacaksınız..

Ve etrafa saldıracaksınız..

Sonunda aklı başında Müslüman'lar sizlerin sapkınlığını görecek ve İslam'ın boktan bir din olduğunu anlayarak, İslam'dan uzaklaşak..

Nasıl bir senaryo ama.

keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh keh kehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

HACI

Sitelerde Paylaş
"bizim ateistlerin" derken, bu forumdakileri kastetmedim. ulkede ki ateistlerden ve anti-islamcilardan bahsediyorum. senin neden bu kadar zoruna gitti anlamadim. ben yontemin yanlis oldugunu soyledim. yapilmamasi gerekeni..

basarili olabilecek bir metod izlemek lazim. galileo'nun yaptigi gibi. aziz nesin'in ne ateistlere, ne turk halkina, ne de insanliga 1 gram faydasi olmamistir.

Bu forumlar amacı doğrultusunda mükemmel çalışıyor bence... Amacımız insanlığı aydınlatıp din belasından insanların kurtulmasına çalışmak hepsi bu...

Sitelerde Paylaş

sevgili andromeda

bu tür forumların olmasını destekliyor ve seviniyorum çünkü insanlar ateizmin kötülüklerini öğrenmiş oluyolar.

AHİRETTE SENİ KURTARACAK BİR ESERİN OLMADIĞI TAKTİRDE,FANİ DÜNYADA BIRAKTIĞIN ESERLEREDE KIYMET VERME.

Sitelerde Paylaş

"Ateizm hiç var olmamalıydı" düşüncesi herşeyin özeti zaten

Ancak ne yazık ki dinler insanları baskı altına almaya çalıştıkça ateizmde olacaktır

Evet islama bir hınçla saldırdığımız doğru. Ancak keşke müslimler bize dese ki;

"amaaan ne haliniz varsa görün, ister inanın ister inanmayın"

İşte o zaman belki bu forumda olmazdı

Sonuç olarak; Bende bu kadar saldırgan olmaktan hoşnut değilim ancak,

İslamın zırvalıklarını göstermek için bu kadar çaba harcamamızın sebebi yine islamın bize olan tutumudur.

Yoksa kimsenin inancı beni ilgilendirmez -bana öldürülmesi gereken bir mahluk gözüyle bakmadığı sürece-

Sitelerde Paylaş

rasyonel sen böyle konuştuğun müddetçe kafana sıkan ben olacam gibi gözüküyor:)))))). kardeşim kim seni öldürüyo kim kesiyo iyimisin sen.allah allah ya.islamda haksızca öldürmek yok bunu sokun kafanıza.

nisa 93.Kim bir insanı kasıtlı olarak (taammüden) öldürürse cezası, içinde ebedi kalmak üzere cehennemdir. Allah ona gazaplanmış, onu lanetlemiş ve ona büyük bir azap hazırlamıştır.

umarım anlamışsındır............hem siz saldırdıkça biz müslümanlar boş durmicaz bizde size saldırıcaz ama fiziki olarak değil tabi bu tür tartışmalarla iddalarınıza cevap vericez hatta sizin açıklarınızıda aricazki dünya sizin ne olduğunuzu öğrensin

Sitelerde Paylaş

keza sana bu "öldürme" konusunda diğer başlıkta da cevap verdim, hatta ayet bile verdim.

Bak şimdi benim inanmayan bir insan olmam müslümanlara göre beni öldürme sebebidir.

Eğer sen beni öldürmezsen müslüman olamassın çünkü kuran bunu emreder.

Ben sizin Al-İlah'ınıza inanmayan bir insan olduğum için sizin beni öldümeniz gerektiği kuranda emredilir.

En açık ve basit şekilde izzah ettim işte. İnanmayanları küfürde olanları gaflet içinde olanları öldürme emri kuranda var.

Sitelerde Paylaş
rasyonel sen böyle konuştuğun müddetçe kafana sıkan ben olacam gibi gözüküyor:)))))). kardeşim kim seni öldürüyo kim kesiyo iyimisin sen.allah allah ya.islamda haksızca öldürmek yok bunu sokun kafanıza.

....

Cümlende "haksızca" kelimesi var. İşte iş bu kelimede bitiyor. İslam'ın kırılma noktası. İslamı terör dini yapan bu kelime, çünkü İslam için öldürmek haklı sayılıyor.

Eğer dininizde, "Ne sebeple olursa olsun, haklı veya haksız, insan öldürmek günahtır. Herhangi bir sebeple, Allah için bile olsa, insan öldüren cehennemliktir" dense idi, sözlerin kabul edilebirdi.

Ama sizin kitabınızda, "Allah için ölün, öldürün" yazar.

Madımak'ı unutmadık. Unutmayacağız. Unutturmayacağız.

.

Sitelerde Paylaş

öldürmüşlersede oh iyi olmuş müşriklere.kudurmuş köpek gibi medineye saldırmasalardı.iy bari şimdi biz pkk lıları öldürüyoz dağlarda bizde günahmı işliyoz seni gibi yobaz seni seni gibi vatan haini seniiiiiiiiiiiii :))))))))

AHİRETTE SENİ KURTARACAK BİR ESERİN OLMADIĞI TAKTİRDE,FANİ DÜNYADA BIRAKTIĞIN ESERLEREDE KIYMET VERME.................

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...