Jump to content

Evrimci Müslimanlar

Recommended Posts

• İleti 68
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Olsa ne olacak..olmasa ne olacak.. neden ilgilendiğini anlamadım.

Şundan ilgineyorum...

senin gibi avatarına darvine hakaret etmek için çizilmiş bir remi koyan evrimi büyük bir hıçla yalanlamaya çalışan bir yine KIVIRACAK mı?..

Sonradan bulunduktan sonra ''bak kuranda var zaten'' diyecekmi?

Varda bu güne kadar neden karşı çıktınız?

Sitelerde Paylaş

evrim teorisiyle yaradılış safsatasını karşılaştırmak Nuel Babanın kızağıyla boing'i karşılaştırmak gibi bişeydir.

Şimdi kafası basmayanlar "taşı atıyorum düşüyo goocaa ucak nası ucuyo olur mu öyle şey." tadında yazılar yazdıklarında çok komik geliyo.

He çocum sizi yapışkan balçıktan yaptılar, maymundan falan gelmediniz, gökten indiniz, ayrıca da nuel babanın kızağında kadran 320 gösteriyo, boinge basar. Hadi uslu uslu oynayın...

Sitelerde Paylaş
Şundan ilgineyorum...

senin gibi avatarına darvine hakaret etmek için çizilmiş bir remi koyan evrimi büyük bir hıçla yalanlamaya çalışan bir yine KIVIRACAK mı?..

Sonradan bulunduktan sonra ''bak kuranda var zaten'' diyecekmi?

Varda bu güne kadar neden karşı çıktınız?

ben evrime karşı değilim ki. Sadece bilinçsiz olarak nitelendirilen evrime karşıyım.

Sitelerde Paylaş
ben evrime karşı değilim ki. Sadece bilinçsiz olarak nitelendirilen evrime karşıyım.

KIvırın kıvırın...

Benim başlığı açarken beklediğm şeyde buydu zaten...Kendinizle, biririnizle bile çelişiyosunuz..(kişiye göre islam) :blink:

Yakında inkar edecek çareniz kalmadığında çıkıp ''bakınn kuran bunu bize 1400 sene öncesinden müjdelemiş'' diyeceksiniz %100 eminim.

Tabi bizde yine ''madem 1400 sene öncesinden biliniyomuş siz neden yeni buldunuz bu güne kadar evrimin gelişimine takoz olup durdunuz?'' diyecez ve kıvırtmalar birbirini izleyecek...

Sitelerde Paylaş
O zaman bir gun olsun "bir musluman olarak" su forumda evrime saldiran muslumanlara bir iki laf etsen iyi olur.

Bu forum yeri değil. Başka forumlarda tabi ki laf ettim. Ama cahil cahil adnan makaleleri attıp kulaklarını tıkayınca yapacak bişiyim kalmadı.

Sitelerde Paylaş
KIvırın kıvırın...

Benim başlığı açarken beklediğm şeyde buydu zaten...Kendinizle, biririnizle bile çelişiyosunuz..(kişiye göre islam) :blink:

Yakında inkar edecek çareniz kalmadığında çıkıp ''bakınn kuran bunu bize 1400 sene öncesinden müjdelemiş'' diyeceksiniz %100 eminim.

Tabi bizde yine ''madem 1400 sene öncesinden biliniyomuş siz neden yeni buldunuz bu güne kadar evrimin gelişimine takoz olup durdunuz?'' diyecez ve kıvırtmalar birbirini izleyecek...

1400 sene öncesinde biliniyor demedim. Kuran şu şu var demez zaten. Verdiği örneklemeler ve anlatım tarzı ile düşünenlere işaretler verir.

Avatarımı insanlar gıcık kaptıkca daha da çok beğenmeye başlıyorum. Siteden ayrıldıktan sonrada senin bana gıcık kaptığını belirten mesajların çok hoşuma gitti ve tekrardan üye olmama vesile oldu. Saolasın.

Sitelerde Paylaş

antiateist

hoşgeldim ama

değiştim geldim.

artık Kurana inanmıyorum !

yoruldum !

Allahada inanmıyorum !

rahatladım

böylesi daha güzel

tavsiye ederim.

bu tabiki şakadır !

ulu önder Nartkan Allahsız yaşayamaz

: )

tarihinde terliksi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...