Jump to content

BİRİ BUNU AÇIKLASIN

Recommended Posts

• İleti 71
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu forumda gördüğüm en öküz adam sensin

Müslümanlarda senden zeki hristiyanlarda

benim de şu ana kadar görmüş olduğum en kişiliksiz forum üyesisin.

moda yağcılık olsun diye konunun gelişine bile bakmadan yazıyorsun.

kişiliksiz şahsiyet.

Sitelerde Paylaş
sansar ben fazla kültür olayına girmedim.

eğer bunu merak eden varsa Emel Ersin'in Muhteşem kitabı " Türk Kozmolojisi" ne bakabilir.

Amca kusura bakma ama o bahsettiğin yüce şaksiyet Kızılderili ırkının köse olduğunu öğrenince savından vazgeçnmiştir

Ayrıca 'Türk' kelimesi ırk değil toplum ismidir resmi olarak 1929 da kabuledilmiştir bakınız T.C. anayasası bölüm 4. madde 6.

sen millattan öncesinden bu tarafa doğru gelirken ırkçılığı bitaraflarda bırakmayı unutma çünkü ona yakışan yer orada kaldı.

Sitelerde Paylaş
bırak bu boş alıntılar yapmayı ve konuyu karalama çalışmalarını.evrim konusuna bering' teki

kuyruk acını kusmaktan vazgeç.ha bana şunuda söyleyebilirsin ; ben bu forumun kurucusuyum

ve seni bu forumda istemiyorum.bunu söyle yeter.sürekli provake etmeye çalışma.ben seni ve tarzını çok iyi biliyorum.net ol yeter.

Akhenaton,

Benim bu forumun kurucusu (ki aslında değilim, sonradan katıldım) olarak böyle bir ayrıcalığım yok. Biz burada tartışırken, diğer üyelerden farklı değiliz. Kimseyi de isteyip istememek gibi bir lüksümüz yok. Kurallarımız belli; yeter ki uyulsun. Hatta bizzat bize küfür edildiğinde, diğer üyelere edilen küfürlerden daha fazla hoşgörülü olmuşuzdur. Aman bunlar kendilerine hassaslar denmesin diye.

Dolayısıyla sana tartışma kurallarına uymanı istemekten başka diyeceğim olamaz. Bir iddiada bulunuyorsun.. Buna yanıt veriliyor. Karalama filan değil, argümanlarla yanıt veriliyor. Yapman gereken, karşı argüman getirmen. Ama sen ne yapıyorsun, yok öğren de gel, şurayı oku, kuyruk acısı vesaire. Ne uyruk acısı? Neyin kuyruğu? Yanlışım varsa gösterirsin, ben de bakarım, ha yanlış biliyormuşum sağol doğrusunu gördüm derim. Sonra bunun üzerinden tartışma devam eder. Bu bir bilmemne yarışı değil ki.. Hepimiz bir şeyler okuyoruz, araştırıyoruz. Doğrunun tekeline sahip değiliz ki. Eksiklerimiz, yanlışlarımız vardır. Bunu ortaya çıkarır, oradan devam ederiz. Ben vahiy aldığımı söylemiyorum.. Bildiklerim, bildiğimi sandıklarımdan ibaret. Yanlışsa, gerekçeleriyle nedenleriyle söylersin. Bu kadar basit. Ama ısrarla argümanlarla yanıt vermiyorsun.. Emek harcayıp yazdıklarıma copy/paste, karalama deyip geçiyorsun. Bak yukarıda 70,000 yıl önce Amerika'da insan varlığından söz ettin.. Soruyorum kim bulmuş, nasıl doğrulanmış diye..

Sitelerde Paylaş
Amca kusura bakma ama o bahsettiğin yüce şaksiyet Kızılderili ırkının köse olduğunu öğrenince savından vazgeçnmiştir

Ayrıca 'Türk' kelimesi ırk değil toplum ismidir resmi olarak 1929 da kabuledilmiştir bakınız T.C. anayasası bölüm 4. madde 6.

sen millattan öncesinden bu tarafa doğru gelirken ırkçılığı bitaraflarda bırakmayı unutma çünkü ona yakışan yer orada kaldı.

sayın arkadasım öncelikle satır kopyalayıp yazı yazmışsın ama orda bahsedilen konu

kızılderililerin ırk olduğunu ispatlama çabası değil yazının tamamını okursan bu yöndeki

cümlemi görürsün.Türk kelimesinin kökenine girmeyelim şimdi konu çok uzar.1929

ana yasası beni bağlamaz bu konuda, ama sen ısrarcıysan forum açarsın bizde okuruz.

Sitelerde Paylaş
Akhenaton,

Benim bu forumun kurucusu (ki aslında değilim, sonradan katıldım) olarak böyle bir ayrıcalığım yok. Biz burada tartışırken, diğer üyelerden farklı değiliz. Kimseyi de isteyip istememek gibi bir lüksümüz yok. Kurallarımız belli; yeter ki uyulsun. Hatta bizzat bize küfür edildiğinde, diğer üyelere edilen küfürlerden daha fazla hoşgörülü olmuşuzdur. Aman bunlar kendilerine hassaslar denmesin diye.

Dolayısıyla sana tartışma kurallarına uymanı istemekten başka diyeceğim olamaz. Bir iddiada bulunuyorsun.. Buna yanıt veriliyor. Karalama filan değil, argümanlarla yanıt veriliyor. Yapman gereken, karşı argüman getirmen. Ama sen ne yapıyorsun, yok öğren de gel, şurayı oku, kuyruk acısı vesaire. Ne uyruk acısı? Neyin kuyruğu? Yanlışım varsa gösterirsin, ben de bakarım, ha yanlış biliyormuşum sağol doğrusunu gördüm derim. Sonra bunun üzerinden tartışma devam eder. Bu bir bilmemne yarışı değil ki.. Hepimiz bir şeyler okuyoruz, araştırıyoruz. Doğrunun tekeline sahip değiliz ki. Eksiklerimiz, yanlışlarımız vardır. Bunu ortaya çıkarır, oradan devam ederiz. Ben vahiy aldığımı söylemiyorum.. Bildiklerim, bildiğimi sandıklarımdan ibaret. Yanlışsa, gerekçeleriyle nedenleriyle söylersin. Bu kadar basit. Ama ısrarla argümanlarla yanıt vrmiyorsun.. emek harcayıp yazdıklarıma copy/pste, kralama deyip geçiyorsun. Bak yukarıda 70,000 yıl önce Amerika'da inan varlığından söz ettin.. Soruyorum kim bulmuş, nasıl doğrulanmış diye..

sayın decide ; bilgi kimsenin tekelinde değil ama bana karşı kasıtlı davranışlarda bulunmanız ve yazarken provake edici cümleleriniz beni forum konusundan başka yönlere taşıyor.yazdıklarınıza cevap vermeden çok bana karşı kullandığınız uslupla ilgileniyorum.yoksa her yazdığınız yazının antisi mevcut.yazmış olduğunuz ve getirdiğiniz eleştiri modellerini bizde okuyoruz.ama sizin bana kasıtlı tarzınız dolayısıyla sizinle bir türlü yazışamıyoruz ve bu benden kaynaklanmıyor.bana diyebilirsiniz sen çok küfür ediyorsun, etmişimdir ama asla ilk küfürü ben etmem, yaptığım tüm hakaretler alıntılıdır.ve ben sizde bana karşı bir kasıt görüyorum eğer böyle bir şey aklınızdan geçiyorsa açıkça belirtmeniz yeterli , yazmayız olur biter.amacınız kaynak sorma olsaydı yazardım niye yazmayım.

Sitelerde Paylaş
sayın arkadasım öncelikle satır kopyalayıp yazı yazmışsın ama orda bahsedilen konu

kızılderililerin ırk olduğunu ispatlama çabası değil yazının tamamını okursan bu yöndeki

cümlemi görürsün.Türk kelimesinin kökenine girmeyelim şimdi konu çok uzar.1929

ana yasası beni bağlamaz bu konuda, ama sen ısrarcıysan forum açarsın bizde okuruz.

Hee kusura bakma, hepsini okuyunca farkettim, valla benim de sorum yok sana. Buyur meydan senin. Çal çal oyna. Sen yakında sciontologist falan da öıkarsın. Ben korkarım öylelerinden

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...