Jump to content

TİPİK TÜRK KIZLARI

Recommended Posts

1-Tipik türk kızı 1.90 boyunda, manken fiziğinde yakışıklı, kariyeri ve iyi bir eğitimi olan zengin genç erkeklerle evlenmek istediğini söyler. Bu yüzden belli bir yaşa kadar kimseyi beğenmez.Fakat sonunda Şifo Mehmet boyunda, tipsiz, eğitimsiz, beş kuruşsuz tiplerle evlenirler. İşin ilginç yanı, mutlu olduklarını söylerler. Aradan geçen bir kaç yıl sonra çocuk olur ve geçim derdi başlar. Ondan sonra ya kaçarlar ya da zavallı şifoya boşanma davası açarlar.

2-Tipik türk kızı kendini kaf dağının ardında görür. Hepsi kendini Cindy Crawford sanar ve bu havayla sokaklarda dolaşırlar. Her erkeğin onun için deli olduğuna ve ne derse yaptıracağına inanırlar. Onları bu ruh haline sokanlar da zavallı amele türk erkeğidir. Halbuki bir kıza onu önemsemediğinizi hissettirirseniz bu her zaman lehinize işler.

3-Tipik türk kızı malesef aptaldır. Genel kültür düzeyleri sadece pop şarkıcılarının isimleri ve şarkı sözleriyle kısıtlıdır. Ne politika, ne spor, ne bilim hakkında bir kaç cümle bir şey söyleyebilirler. Söyleyemezler çünkü kapasiteleri buna yetmez. Bunun için çaba da harcamazlar zaten.

Buna mukabil türk erkeğini aptal olmakla ve kadınları seks aracı olarak görmekle suçlarlar. Onlara göre erkekler kadınların beynini keşfetmeli. Ulan ne varda neyi keşfedecek erkekler? Cristof Colomb olsa keşfedemez iddia ediyorum.

4-Genel kültürü zehir gibi olan istisna kızlar vardır. Fakat bunlar da ya çirkindir, ya ruh hastasıdır. Kendi içinde sorunlarını aşamamış sürekli dışarıyı suçlayan tiplerdir.

Ben şu ana kadar Einstein ayarında bir kadın duymadım hiç. Hele ki çevremde ” Şu kadın ne akıllı ama” türünden bir şey duyduğumu hatırlamıyorum. Duyduklarım genelde “Şu kadın ne kadar güzel” , “Şu kadın ne kadar uyanık” türünden nitelik içermeyen şeylerdi.

5-Tipik türk kızının gelecek kaygısı yoktur. Belli bir yaşa gelene kadar aileden geleyi parayı çatur çutur yer. Yok dershaneydi, yok kuafördü. Evlendikten sonra da nasıl olsa keriz erkek bana bakar diye düşünür ve meslek sahibi olmak için hiç bir kaygı duymaz. Ayrıca paraları da yoktur. Hayat boyu hiç para biriktirmezler.

Sadece kısa vade de alacakları şeyler için para biriktirirler. Bunun dışında geleceğe yönelik asla para biriktirmezler. Evlendiklerinde getirecekleri tek şey çeyiz denen b.k püsür tabaklardır.

6-Tipik türk kızı niteliksizdir. Hiç bir özelliği yoktur. Ne adam gibi bir işten anlarlar, ne anlamak için çaba gösterirler. Çoğuna sekreter veya muhasebeci olmak yeter.

Şu ana kadar hiç bir bilgisayar programcısı kadın veya elektrik prizini söküp takabilecek bir kadın-kız görmedim. Ellerinden hiç bir iş gelmez yemekten başka. Açıkçası çoğu doğru dürüst yemek bile yapamaz. Mantı yapmayı bilen kaç tane kız var acaba? Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük aşçılarıda erkektir zaten. Tesadüfe bakınız!!

7-Türk kızı espriden anlamaz. Ne gülmeyi bilir ne güldürmeyi. Gider en dandik şeylere kahkayı basar (Yolda giden adamın düşmesi gibi). İnce bir espri yapıldığı zaman hiç bir şey anlamaz. Belden aşağı bir espri yaptığın zaman neredeyse tecavüz etmişsin gibi tepki verir.

Gelelim güldürme olayına. İşte ondan hiç mi hiç anlamazlar. Bu yaşıma geldim hala beni adam gibi güldüren ( ince espri ile ) bir kız çıkmadı. İnsan yarım saat Cem Yılmaz izlese birşeyler kapar yahu.

8-Tipik türk kızı seksten hep kaçar. Oysa ki bu konu hakkında herşeyi erkeklerden daha iyi bilirler. Kendi kız arkadaşları arasında adetten tutun erkeklerin bile bilmediği bir çok şeyi konuşurlar. Buna rağmen duygularını ve güdülerini hep bastırır.

9-Tipik türk kızı bilgisayardan anlamaz. Tek kullanabildiği şey chat veya muhasebe programlarıdır. ICQ ve bilimum chat programlarında türk kızının g.tü bir kalkmıştır ki sormayın.

Gören de Bill Gates’le söyleşi yapıyorsun sanır. Çoğu da konuşmaz zaten. Aklı sıra böyle yapınca ulaşılmaz olduğunu düşünür. Oysa ki ICQ’daki “Sadece listemden mesaj al” özelliğinden haberleri yoktur. Olmasına imkan yoktur çünkü bu program onlara epey ağır gelmektedir.

Resim yollarsın, almayı bilmez, yolla dersin “O nasıl oluyor?” der. Yani uzanıp elimle yakalasam çoğunun kafasını monitöre sokardım direk.

10-Tipik türk kızı bilimkurgu, karate ve polisiye filmlerini sevmez. Aşk filmlerine ise bayılır. Titanic gibi filmlerde hüngür hüngür ağlarlar ne hikmetse.. Bunun bir felaket filmi olduğu kısmı ise hiç hatırlanmaz. Çünkü kızın aklı başka yerde..

- Titanik’e gitmişmiydin kız?

- Ayy evet kızz. Çok hüzünlendik.. Hüngür hüngür ağladım inanır mısın? Hele o çocuğun geberdiği sahne varyaaaaaa..

11-Onlar için spor sadece koca g.tleri yağ bağlayınca zayıflamak için bisiklet ve bodyflex’tir. Onunda içine ederler zaten. Yanlış çalışma, aşırı yüklenme ve ağırlıktan dolayı güzelim bisiklet iki haftada hurdalık hale gelir. Ve bun sonunda bir arpa tanesi kadar zayıflamazlar.

Bir çok kadın evlendikten sonra şişmeye başlar. Vücut biçimi bozulur. Sonra da duba gibi olurlar ve “Neden erken ölüyoruz yahu? Avrupa’da adamlar 80-90 yaşına kadar ortalama yaşıyor!” derler. Yahu o kadar kilo ile herhalde çabuk gidersin. Sağlıklı beslenmek denen şey türk kız ve kadınlarında malesef yoktur.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 93
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

halt etmişsin sen.. çok reddeden oldu şu sıra sanırım.. almışın coşkunu kaf dağını aşmış öfken.. komik çocuk..

hahaaha evlat,ben demin pinokyoyla tartışırken aklıma bu tipik türk kızlarının profili geldi,bende paylaşıyım dedim

Sitelerde Paylaş

Yazı alıntı olduğunu belirtsydin başka yerdede görmüştüm

Evet yazılanların çoğu doğru malesed ama birde madalyonun diğer yüzü var tipik türk erkeği birde onu görsek

birtoplumun erkeği neyse kadınıda odur zaten, biz türk erkeklerininde pek matah olduğumuzu düşünmüyorum.

Her koyun kendi bacağından asılırı buradaki kızlar bu yazılanlardan ayrı olabilirler ki şu foruma üye olmaları bile

bence başlı başına ayrıcalıklarının göstergesi

Sitelerde Paylaş

Türk kızları aşırı derecede kendini beğenmiş oluyor.yok teklifti yok bilmem peşinden koş.peşlerinden koşturmaya bayılıyolar.

oysa avrupadaki kızlar tam tersi.bi avrupalı kızı ayarlamanın çok basit olduğu söyleniyor tecrübe sahipleri tarafından.

tarihinde ankebut tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

yahu ne kadar dertli erkek varsa toplaşmışsınız... ilk aşkınızın size olan tavırlarından şikayet eder gibi bir tavrınız var.. güncele gelin.. şimdiki kızlar nasıl? anaannem zamanından ne bahsediyonuz anlamam ki.. allam ya! :D

Sitelerde Paylaş
Türk kızları aşırı derecede kendini beğenmiş oluyor.yok teklifti yok bilmem peşinden koş.peşlerinden koşturmaya bayılıyolar.

oysa avrupadaki kızlar tam tersi.bi avrupalı kızı ayarlamanın çok basit olduğu söyleniyor tecrübe sahipleri tarafından.

kiz ayarlamak dunyanin heryerinde ayni zorluktadir.turkiyede toplumsal baskilar kultur bu isi zorlastirsada firsatini bulan bir genc kizimiz her turlu naneyi rahatlikla yer.

avrupadan tek farki aslinda kizlarimizin firsat verilmemesi!!!

orda iclerinden geleni yapabiliyorken ulkemizde nasil bulusayim, evden nasil disari cikayim, yada isten ciktiktan sonra bulusabilmek icin anneme babama abime ne yalan uydurayim gibi zorluklar mevcut.gece bi yerlere gitmek ise imkansizinda otesi.

kadinlarin bu durumda olusu erkekleri dahada abaza kiliyor erkekler abaza oldukca kadinlara hakettiginden daha fazla deger gosteriyor(hedefi elde edene kadar yalandan)hakettiginen fazla deger goren hatun kismi asiri devirden isinma yapiyor bi tarafi kalkiyor.

sokaklarda her kiz sanki bir manken sanki herkez ona bakiyor salina salina yurumeler saclarini savurmalar manavin onunden bakkala giderken yalandan kahkaha atmalar filan.

sahte degerin sonuda maalesef feci oluyor bu yanlis kadin erkek iliskilerinden dogan beraberlikler hicde istenildigi sonuclari elde edemiyor.

istedigini alan erkek kadina haddinden fazla verdigi degeri intikam duygulariyla haddiden aza indiriyor bu sokla sarsilan yeni evli hatun basliyo yemeye kendini dubaya vermeye dubalastikca degeri dahada dusuyor dustukce dahada dubaya veriyor.

aslinda kizlarin yada erkeklerin bu yanlisliklarda kabahati yok kabahat kulturel "super"kulturumuz bu isin sorumlusu.

Sitelerde Paylaş

Deneyimlerime dayanarak Ataizmin ilettigi o ozellikler listesinin tumune katiliyorum, dogrudur. Tabi bu demek degildirki hepsi oyledir.

Dunya ustunde her tur insanin o andaki kisisel durumunu assagi yukari davranislari ile anlarim, insan bunu belli eder. Ama bizim kizlari yada kadinlari anlamak imkansizdir, hep numara yaparlar. Numaracilar sizi

:rolleyes:

Sitelerde Paylaş
Deneyimlerime dayanarak Ataizmin ilettigi o ozellikler listesinin tumune katiliyorum, dogrudur. Tabi bu demek degildirki hepsi oyledir.

Dunya ustunde her tur insanin o andaki kisisel durumunu assagi yukari davranislari ile anlarim, insan bunu belli eder. Ama bizim kizlari yada kadinlari anlamak imkansizdir, hep numara yaparlar. Numaracilar sizi

sende mi kutsal yaratık :(

Sitelerde Paylaş
Ya cogunlukla oyleler dedim. Hemen uzulme. :rolleyes:

Hem siz bayanlarda erkekleri cok gaddarca tanimliyorsunuz.

siz kadınlar deyip genelleme lütfen.. evde kalmışları ayır kenara.. :D onların feminen duyguları fazla baskın oluyor.. onun dışında benim gibi soft yaklaşan milyonlarca kadın var..

bayan sözü yerine kadın kullanılması taraftarıyım aynı zamanda ya da dişi.. çünkü bay-bayan.. bayan baydan türetilme bir sözcüktür.. biz sizin devamınız değiliz...

eyvah

Sitelerde Paylaş
siz kadınlar deyip genelleme lütfen.. evde kalmışları ayır kenara.. :D onların feminen duyguları fazla baskın oluyor.. onun dışında benim gibi soft yaklaşan milyonlarca kadın var..

bayan sözü yerine kadın kullanılması taraftarıyım aynı zamanda ya da dişi.. çünkü bay-bayan.. bayan baydan türetilme bir sözcüktür.. biz sizin devamınız değiliz...

eyvah

Iyiki soft mus. :lol:

Tabiki degilsiniz, o sadece dinlerde gecerlidir. Bi ara ben bayanlari Allah olarak tanimliyordum, gercketen boyle bi dusuncem vardi. Cocugu doguran onlar, terbiye veren onlar, yediren, giydiren, izdirabini ceken onlar, yani bundan iyi Allahmi olur. Al iste dinlerin Allahlari erkek , ha bire milleti cehenneme kapayip kebap yapmakla mesguller gavatlar.

Sitelerde Paylaş
Iyiki soft mus. :lol:

Tabiki degilsiniz, o sadece dinlerde gecerlidir. Bi ara ben bayanlari Allah olarak tanimliyordum, gercketen boyle bi dusuncem vardi. Cocugu doguran onlar, terbiye veren onlar, yediren, giydiren, izdirabini ceken onlar, yani bundan iyi Allahmi olur. Al iste dinlerin Allahlari erkek , ha bire milleti cehenneme kapayip kebap yapmakla mesguller gavatlar.

:D :D

oy kıyamam sana! ne ince bir yürek.. ne kibar.. bak ben bu yönü hiç düşünmemiştim.. ataerkil bir toplumda olduğumuzdan mıdır nedir allahın erkek olduğunu düşünmüştüm hep peygamberlerde öyle nasılsa kesin öyledir derdim..

yelkenlerim düştü valla birden :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...