Jump to content

Ufolar Turk'mu?

Recommended Posts

Hadi, diyelim ki Türklerin tohumunu uzaydan bıraktılar. Kızılderililer Türk'tü. Orta Asya'ya göçtüler. Hadi İtalyanlar da Türk'tü. İşin içine ama kuranıkerim niye dahil ediliyor? Allahı kim görmüş, kim biliyor varsa bile SONSUZ GÜÇTE olduğunu, ölümsüz olduğunu...

Sitelerde Paylaş
blackrock istedigin kadar dalga gecebilirsin :lol: bende baya bi dalga gectim cunku :lol:

Hayır ne dalga geçmesi yahu. Ufolar ya Nijeryalı'dır ya Türk'tür. Birinden biri ama hangisi. SKYTURK cesaret edip konuyu masaya yatırmış. Bakalım hele zaman ne gösterecek. Hele MIT'nin Türkiye şubesi Sirius Uzay Araştırmaları birimi konuya el atsın, Ord. Prof. Dr. Zecharia Beyaz ve Zecharia Sitchin'in birlikte hazırlamış olduğu Zech&Zech kuramı literatürde yerini alacaktır. Geriye bir tek Nijeryalı mı yoksa Türk mü olduğu kalacak. Denize çöp atıyorlarsa Türk, denizden çöp toplayıp yiyorlarsa Nijeryalıdır bu uzaylılar.

Sitelerde Paylaş
Hayır ne dalga geçmesi yahu. Ufolar ya Nijeryalı'dır ya Türk'tür. Birinden biri ama hangisi. SKYTURK cesaret edip konuyu masaya yatırmış. Bakalım hele zaman ne gösterecek. Hele MIT'nin Türkiye şubesi Sirius Uzay Araştırmaları birimi konuya el atsın, Ord. Prof. Dr. Zecharia Beyaz ve Zecharia Sitchin'in birlikte hazırlamış olduğu Zech&Zech kuramı literatürde yerini alacaktır. Geriye bir tek Nijeryalı mı yoksa Türk mü olduğu kalacak. Denize çöp atıyorlarsa Türk, denizden çöp toplayıp yiyorlarsa Nijeryalıdır bu uzaylılar.

Lost'da Eko diye dindar ve devasa bi Nijeryalı karakter var. bilir misiniz bilmem..

işte üstün insan o. demek nijeryalılarmış.

tarihinde templet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sitchin seni niye bu kadar sıkıyor anlayamadım.

yoksa tüm bilgilerinin çöp olduğundan dolayı mı.

Sitelerde Paylaş

UFO'lar bir gerçektir.Binlerce yıldan beri dini kitaplarda yer alan, allah ve melekleri olarak bize tanıtılanlar bir uzay gemisinin mürettabından başka bir şey değildir. Kendine buyruk yaşayan kavimleri toplumsal bir düzen içinde olmaları için çok çabaladılar.Koydukları kamu kanunları insanlar tarafından kutsallaştırılarak bugün hala geçerliliğini koruyan dinsel düşüncelerin temeli atılmış, tabii bu durumda zeki yaratıkların işine gelmiş . Kabedeki putlarda uzaydan gelen ziyaretçilerin heykellerinden başka birşey değildi. Düşünsenize bir kere neden kavimlere hep peygamberler gönderilmiş? Neden allah ve melekleri yapılmasını istedikleri şeyler için hep peygamberleri aracı yapmışlar? Neden kendilerini hep toplumdan uzak tutmaya çalışmışlar(allah ve melekleri)? Herşeye kadirim diye böbürlenen allah neden hep peygamberlerden medet umar hale gelmiş.OBS kardeş istersen ufoları bu birde yönden incele,yok yok onlar türk falan değil insanoğlu zaten onların eseri.Kuranda ufoları arıyorlar,zaten kuranda yazan ayetler,tevrat ve incildeki bablar hep onların göndermeleri ve kökenide annaunaki ve sümer kanunlarına kadar gider.

Arkadaşlar bu benim düşüncelerim,kimseyi rencide etmek istemiyorum.Herkesin düşüncelerini saygıyla karşılıyorum.

tarihinde hadiullah tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Beklenen bilimsel açıklamayı yapıyorum.. Sabırsızlandığınızı biliyorum ama biraz daha bekleyin. Yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim.

AZ SONRA..

Ufolar'ın Türk olma ihtimali %50'dir.

Ya Türkler'dir.

Ya değillerdir.

Sitelerde Paylaş
tübitak onayladı dostum

açıklaman için geç kaldın.

:)

nası bi onay oldu bu . evet uzaylılar vardır şeklinde mi ?

tanımlayamıyorsan uzaylı.

tanımlayamıyorsan allahın bi hikmeti.

tanımlanamıyorsa TÜRKTÜR (sanırım en geçerli önerme bu oldu :P )

tanımlayamıyorsan banane ya neyse ne

yada tanımlanamıyorsa sıkıyorsa tanımla

Sitelerde Paylaş

Tübitak, Sirius Ufo Uzay Araştırma Merkezi tarafından yayın organlarına dağıtılmış olan görüntüleri onayladılar. "Evet, bu tanımlanamayan bir cisim, yani UFO'dur. Ancak kesinlikle dünyadışından geldikleri söylenemez, çünkü arkaplanda, çevrede o olayın gökyüzünde olduğunu gösterecek birşey yok, yalnızca Ay ışığı var..." gibi bir açıklama yaptı Tübitak.

Ayrıca Hadiullah'a katılıyorum. Sümerliler'e uzaydan diğer varlıklar gözükmüş olabilir.

Sitelerde Paylaş
:)

nası bi onay oldu bu . evet uzaylılar vardır şeklinde mi ?

tanımlayamıyorsan uzaylı.

tanımlayamıyorsan allahın bi hikmeti.

tanımlanamıyorsa TÜRKTÜR (sanırım en geçerli önerme bu oldu :P )

tanımlayamıyorsan banane ya neyse ne

yada tanımlanamıyorsa sıkıyorsa tanımla

onaylanamıyor diye bir şey yok.

ben onayladım ve konu kapandı.

Sitelerde Paylaş

aslinda orta asyadan 2 pardon 3 pardon 4 turk boyu ayrilmaya karar verdi. birinci boy bering bogazindan gecerek amerikaya yerlesti ve kizilderili olmaya karar verdi ikinci boy ise bugun torino adini verdigimiz italyan bolgesine yerlesti (ispati torinolu saban eger onlar turk olmasa hakana neden torinolu saban deniyor)

ucuncu boy finlandiyaya yerlesip avrupa irklarinin temeli olmaya karar verdi.

iste olay burda patliyo 4. boy bir tepeden gecerken ustune sis bulutu indi ve kimseye gozukmeden sessizce ortadan kayboldular bu boya nortfolk boyuda deniyor .bu boy bazi bilinmeyen canlilar tarafindan kacirildi ve ustun turk genleri uzaylilari cok daha ileri bir boyuta tasimak amaciyla kullanildi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...