Jump to content

Fıkra köşesi.

Recommended Posts

• İleti 216
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

E kadin gismisi elbet elinin hamuruyla erkek isine bulasmamali. Ama biz ön pazarligi edek, kayinbabamla isin gerisini yaparik.

Sen önce su isin olurunu söyle :D

Bak kafadan agirliginca altin (Ah Bayraksiz, umarim cok cekmiyorsundur :D )

Sitelerde Paylaş

önce bir soralım kızımıza bakalım, var mıdır gönlü? başka sevdiği düşündüğü var mıdır? sonra biz bakarız hal çaresine.. ama ben iyi düşünsün derim ya, neyse.. iki gönül he derse birbirine bize ne söz demek düşer ki

edit: bu işe gece devam ederiz.. benim diğer kursum için hazırlanmam ve çıkmam lazım..

tarihinde borderline34 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

eee bakış açısı diyelimmm mazeret bitmez bu erkeklerde anacımmm

eşimi aldatıyorum çünküüüü :blink:

Yurtdışı seyahatimin dönüşünde, freeshop'ların önünden karıma, kızıma ve sevgilime aynı mesajı çektim:

"Burada parfümler çok ucuz. İstedigin özel bir marka var mı?"

Karım 5 adet, kızım 2 adet en pahalı marka parfümlerden istedi.

Sevgilimden gelen mesaj ise kelimesi kelimesine şöyleydi:

"Benim için en güzel parfüm senin kokun. Sen gel yeter."

tarihinde borderline34 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
E kadin gismisi elbet elinin hamuruyla erkek isine bulasmamali. Ama biz ön pazarligi edek, kayinbabamla isin gerisini yaparik.

Sen önce su isin olurunu söyle :D

Bak kafadan agirliginca altin (Ah Bayraksiz, umarim cok cekmiyorsundur :D )

Hayır benim ağırlığımca altın verecen. Bayraksızın emmi oğluyum. Anne tarafı japon.

GERMANY_SUMO_DRE107-1300x316.jpg

Sitelerde Paylaş

Doktorlar akıl hastalarını test etmek istiyorlarmış ve kim iyileştiyse, onu taburcu edeceklermiş. Duvara kocaman bir otobüs resmi çizerek akıl hastalarına "Atlayın otobüse!" demişler.

Tümü birer birer otobüs resmine çarpıp yere düşmeye başlamış ama bir tanesi hariç. Doktorlar bu hastaya "Sen niye binmiyorsun?" diye sormuşlar.

Olanları uzaktan izleyen hasta cevap vermiş:

"Çok kalabalık. Taksiye bineceğim."

Sitelerde Paylaş

Sihirli Sandalet :)

Bir adamla karısı Mısır'da eski bir çarşıda geziyorlarmış. Ayakkabı satılan bir dükkânın önünden geçerlerken satıcı içerden seslenmiş, buyur etmiş, girmişler.

- Satıcı "çok özel büyülü sandaletlerim var beyefendi, sizi sex te çok vahşi ve kuvvetli yapacak sandaletler..." Adam tabi ki erkekliğe leke sürdürmemek için pek önemsememiş ama eski günleri özleyen karısının ısrarlarına dayanamayıp sandaletleri denemeye karar vermiş. Adam sandaletleri giyer giymez gözleri parlamış, kalbi hızlı hızlı atmış, fiziksel değişimler başlamış, nefesi serileşmiş gözleri büyümüş ve etrafına seri bir şekilde bakınmaya başlamış. Karısı bir adım geri kaçmış "Aman allahım dur dur..." derken adam koşmuş, satıcıyı yakaladığı gibi tezgaha yatırmış, pantolonunu parçalayarak çıkarmaya başlamış, bu arada satıcı bir yandan kurtulmaya çalışırken bağırıyormuş,

-"Sandaletleri ters giydin lan!..."

Sitelerde Paylaş

"Eger bir gun ATM makinelerinden bir soyguncu tarafindan para cekmeye zorlanirsaniz PIN kodunuzu ters girmeniz halinde (Orn. 1234 yerine 4321.. gibi)

Makine parayi veriyor ancak bu arada polis de çagiriyor. Bu konuyu cok nadir kisinin bildigi için, mumkun oldugunca cok kisiye bildirelim..

T.C. MERKEZ BANKASI

////////////////////////////////////////////////////////////////

BU MAIL SANIYORUM HEPINIZE GELMISTIR...

ISTE YURDUM INSANI BU MAILDEN NASIL BİR FIKRA CIKARTMIS...

OKUYUN...!! J))))

Birgün Temel'e arkadasinin birinden yukaridaki

gibi bir mail gelmis:

Gercekten de birkac gun sonra gece yarisi bizim Temel'e para lazim olunca tutup evine en yakin bir bankanin ATM sine gider.

Tam kartini soktugunda arkasinda bir golge hisseder,

donunce birde ne gorsun. Eli bicakli hirpani bir adam...

"Bütün parayı çek ve bana ver" der.

Temel'in hemen aklina arkadasindan aldigi mail

gelir ve icinden kis kis guler...

Hemen PIN numarasini tersten girerek butun parasini

cekip hirpaniye verir ve baslar siritmaya.

Hirpani gozden kaybolur... Ne bir polis gelir nede bir

zabita. En sonunda Temel Karakola giderek polislere durumu anlatir.

Komiser'de Temel'e "Peki PIN numaran kacti" diye sorar.

Temel cevap verir - 2222

Sitelerde Paylaş

Duyma bozukluğu

Adam doktora gider :

"Doktor bey, galiba karımda işitme kaybı başladı. Ne yapabiliriz?"

Doktor :

"Eve gittiginiz zaman, karınızın arkasında, biraz uzakta durun. Normal bir sesle ona soru sorun. Eger sizi duymazsa biraz daha yaklaşın ve sorunuzu tekrarlayın. Hangi mesafede duyduğunu tespit edelim, ona göre bir tedavi uygularız."

Adam eve döner. Karısı mutfakta yemekle uğrasmaktadır. Adam mutfağın kapısında durur ve normal bir sesle:

"Hayatım, ne yiyoruz bu akşam?" diye sorar.

Karısı cevap vermez. Adam bir iki adım atar ve bir kez daha sorar:

"Hayatım, ne yiyoruz bu akşam?"

Karısı yine cevap vermez. Adam kadının dibine kadar gelir ve tekrarlar:

"Hayatım, ne yiyoruz bu akşam?"

Karısı öfkeyle dönerek cevap verir:

"Üçtür köfte diyorum ya!"

(daha önce yayınlandı ise özür dilerim)

Sitelerde Paylaş

> 85 yaşında bir adam doğumhanenin kapısında beklemektedir.

> Doğumhaneden çıkan doktor şöyle bir bakındıktan sonra yaşlı adama sorar:

> -"içerde doğum yapan bayan yakınınız mı?"

>

> -"Evet, eşim."

>

> -"Ama bayan 25 yaşlarında..."

>

> -"Tamam işte, eşim o. Niye şaşırdınız, baba olamaz mıyım yani?"

>

> -"Yoo, aklıma benim dedem geldi de."

>

> -"Nesi varmış dedenizin?"

>

> -"Kendisi av meraklısı idi. sürekli ava çıkardı. Ancak yaşlanınca

> zorlanmaya başladı. Bir gün ava çıkacakken kendisini uyardık, aman yapma

> dedecim, sen yaşlandın, ava gidemezsin diye. Kendisi israr etti ve

> hazırlandı. Eee, tabi yaşlılık, çıkarken tüfek yerine baston aldı

> eline.Ben de kendisiyle gittim. Ormanda bayağı yol yürüdükten sonra bir

> geyik gördük.Dedim ya, dedem yaşlı. Bastonu omzuna koydu, doğrultt u ve

> geyiğe bastonla ateş etti. Geyik o anda vurulup yere düştü..."

>

> -"Olur mu, başkası vurmuştur onu."

>

> -"Ben de onu demeye çalışıyorum...

Sitelerde Paylaş

Karı-koca lüks bir restorana akşam yemeğine gitmişler. Yemek sırasında oturdukları masanın kenarından son derece güzel ve alımlı bir kadın geçmiş, geçerken de adama gülümseyerek göz kırpmış. Karısı kızgınlık ve merak karışımı bir yüz ifadesiyle kocasına:

- Bu kadın kim? Onu tanıyor musun? diye sormuş.

- Tanıyorum tabii, demiş adam, o benim metresim..

Kadının gözlerinden adeta şimşekler çıkmış.

- Demek metresin? demiş, evde görüşürüz, ben biliyorum sana ne yapacağımı..

Yemeğe devam etmişler. Biraz sonra masanın kenarından güzel ve çekici bir kadın daha geçmiş. O da aynı şekilde geçerken adama gülümsemiş. Karısı sormuş:

- Peki, bu kim? Bunu da mı tanıyorsun?

- Tanımaz mıyım? demiş adam, ortağım Ahmet'in metresi..

Kadın, derin bir oh çekerek rahatlamış bir şekilde adama dönmüş ve:

- Bizimki Ahmet'inkinden daha güzel, değil mi kocağım?.. demiş.

Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...

Beyler sözüm meclisten dışarı ;)

Mangal :

Bu aktivite esnasında, bir erkeğin gerçek mutfak hünerine tanıklık ederiz. Bir erkek, mangal başına geçmek için gönüllü olduğunda, aşağıda detaylandırılan bir seri olay yaşanır:

1. Erkek mangalı ve mangal kömürünü çıkartır.

2. Kadın ızgarayı temizler.

3. Kadın bakkala gider.

4. Kadın kasaba gider.

5. Kadın fırına gider.

6. Kadın salatayı ve sebzeleri hazırlar.

7. Kadın pişirilecek etleri hazırlar.

8. Kadın, etleri bir tepsi üzerine, gerekli malzemeler, baharatlar, vs ile dizer.

9. Kadın temiz ızgarayı ve hazırladığı tepsiyi, mangalın başında dikilen adama getirir.

10. Adam etleri ızgaranın üzerine yerleştirir.

11. Kadın içeri geçip, masayı hazırlar.

12. Kadın sebzelerin pişmesini kontrol eder.

13. Kadın tatlıyı hazırlar.

14. Kadın tekrar dışarı çıkar ve kocasına etin yanmakta olduğunu haber verir.

15. Adam çok pişmiş eti ızgaradan alır ve kadına verir.

16. Kadın tabakları çıkartır, masaya dizer.

17. Adam içkileri doldurur

18. Kadın masayı toplar, kahve hazırlamaya gider.

19. Kadın kahve ve tatlı ikram eder.

20. Yemekten sonra, kadın masayı toplar.

21. Kadın gider bulaşıkları yıkar, mutfağı toparlar.

22. Adam mangalı olduğu yerde bırakır, çünkü içinde hala yanan kömürler vardır.

23. Adam karısına bugün mutfak işi yapmamaktan dolayı mutlu olup olmadığını sorar.

24. Karısının şaşkın bakışları karşısında, kadınları mutlu etmenin imkansız olduğu kararına varır.

Sitelerde Paylaş

Uyarı: Aşağıda anlatacağım fıkrada ataerkil-feodal zihniyetin ürünü olan bazı küfürler -her ne kadar yumuşatsam da- geçmektedir. Aslında küfretmeyi sevmem ama küfürsüz de fıkranın tadı çıkmıyor.

Müthiş korunaklı bir kafes içindeki çok vahşi bir kaplan özel uçakla Afrika'dan Avrupa'ya taşınıyormuş. Yolculuk esnasında uçak türbülansa girmiş ve o sarsıntı sebebiyle kafesin kapısı açılmış. Kaplan dışarı fırlamış ve pilotun boynuna pençesini dayayarak;

''Yiyim mi ulan seni?!'' demiş.

Pilot, ''eğer beni yersen uçak düşer çünkü ben pilotum, uçak düşerse sen de ölürsün, o yüzden sen en iyisi yardımcı pilotu ye'' demiş.

Kaplan, yardımcı pilotun yanına gidip pençesini adamın üzerine dayamış ve ''yiyim mi ulan seni?!'' demiş.

Yardımcı pilot, ''uçaklarda aslında bütün işleri biz yardımcı pilotlar yaparız, kaptan pilotlar ise sadece oturur, eğer beni yersen uçak kesin düşer; sen en iyisi git şu bizim garsonlardan birini ye'' demiş.

Kaplan garsonların arasına dalmış ve şefin boynuna pençesini dayayarak, ''yiyim mi ulan seni?!'' demiş.

Şef garson, ''bizi yersen yolculuk boyunca ne yemek yapan olur, ne de su getiren; her işini kendin yapmak zorunda kalırsın; sen iyisi git bizim hostesi ye'' demiş.

Kaplan hostesi bulup pençesini dayamış, ''artık seni yiyeceğim, başka çare kalmadı!'' demiş. Hostes eğilip kaplanın kulağına birşeyler fısıldamış. Bunun üzerine kaplan büyük bir korkuyla kafesine geri kaçmış ve kapıyı içerden kilitlemiş, kafes demirinin en kuytu köşesine büzülmüş.

Bunu gören pilotlar ve garsonlar çok şaşırmışlar tabi. Merakla hostesin yanına gelmiş ve sormuşlar: ''Yahu sen bu hayvana ne dedin de böyle kaçıp gitti?''

Hostes cevap vermiş: ''Uçağın tüm personeli beni çüküyor. Eğer beni yersen seni çükerler!''.

:lol:

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Adamın biri bir dükkandan papağan almış ama daha sonra kuşu öfkeyle sahibine teslim etmiş. Çünkü kuş, adamcağız ne zaman eve gelse, ''ipne geldi, ipne geldi'' diye bağırıyormuş. Adamın artık canına tak ettiği için kuşu aldığı gibi sahibine getirmiş ve şikayet etmiş.

Papağanın sahibi, adama, ''siz hiç merak etmeyin efendim, bana bir gün süre verin. Ben onu yola getiririm'' demiş. Adam da tamam deyip gitmiş.

Dükkan sahibi bir kovaya su doldurup papağan düzgün konuşana kadar hayvanın kafasını kovaya daldırıp çıkarıyormuş. Arada da, ''diyecen mi lan gene öyle, gene küfür edecen mi?!'' diye bağırıyormuş. Kuşun canı çıkmış, ''tamam artık yeter, valla birşey demiycem'' diyerek sahibini ikna etmiş. Bunun üzerine sahibi kovayı kaldırmış ve papağana adam geldiğinde onunla nasıl konuşması gerektiği öğretmiş.

Ertesi gün adam geldiğinde, dükkan sahibi sırıtarak ''iş tamamdır efendim, bu sefer akıllandı, isterseniz deneme yapın'' demiş. Bu fikir adama da mantıklı gelmiş. Adam, papağana sormuş;

>''Eğer ben eve gelirsem bana ne diyeceksin?''

>''Hoşgeldiniz efendim'' diyeceğim.

>''Peki bir erkek arkadaşımla el ele gelirsem ne diyeceksin?''

>''Hoşgeldiniz beyefendi, siz de hoşgeldiniz beyefendi'' diyeceğim demiş papağan.

>''Çok güzel'' demiş adam, ''peki iki erkek arkadaşımla gelirsek ne diyeceksin?''

>''Hoş geldiniz beyefendi, siz de hoş geldiniz beyefendi, ve siz de hoşgeldiniz beyefendi diyeceğim''.

>''Peki'' demiş adam, ''ya üç erkek arkadaşımla gelirsem?''

Papağan artık dayanamamış: ''usta tamam getir kovayı, ama bu herif vallahi ipne!''

:lol:

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...