Jump to content

Taşlarla başını ezerek öldürdüler

Recommended Posts

anladığım kadarıyla siz sadece islam düşmanı, hristiyan ve yahudi dostusunuz...

tabiki siz dünya halklarının üzerine atılan hristiyan bombalarından gocunmayacaksınız, rahatsızlık duymayacaksınız, yeri geldiğinde barbarları eğitiyoruz diyeceksiniz... sevsinsinler sizin evrimlenmiş yönünüzü...

saygılarımla

hayir sunu anlamadim neden konu basligina uygun yazmayip baskalarini igneleyerek parazit yapma ihtiyaci hissediyorsun?

hani bi kuyruk acin varsa soyle de ona gore yazalim

Sitelerde Paylaş
  • İleti 116
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hayir sunu anlamadim neden konu basligina uygun yazmayip baskalarini igneleyerek parazit yapma ihtiyaci hissediyorsun?

Bu ne demek? Başlıklar zaten her fikirden insan yorumun yapsın diye açılmaz mı? "Forum" kelimesi öz anlamını yitirmiş sanırım internet forumerlarında. Ha eğer "Ben sadrazamın sol yumurtasıyım, kimse benim fikirlerimin aksi bir şey yazamaz" dersen biz de ona göre yazarız...

Sitelerde Paylaş
Bu ne demek? Başlıklar zaten her fikirden insan yorumun yapsın diye açılmaz mı? "Forum" kelimesi öz anlamını yitirmiş sanırım internet forumerlarında. Ha eğer "Ben sadrazamın sol yumurtasıyım, kimse benim fikirlerimin aksi bir şey yazamaz" dersen biz de ona göre yazarız...

yoo kesinlikle boyle bisey demedim ben... akli sira ben ateistim havalari yapicak.. cok gordum o havalari ben, onemli olan havalara girip ona buna laf sokmak degil konu verilmis onun hakkinda yorum yapmak... istiyorsa hakkimizda yorum yapmak acar bir konu ne bu hiristiyanlar diye istedigi halti yazar

Sitelerde Paylaş

kuyruğum olduğu yalanını kim söyledi ki kuyruk acım olduğunu düşündünüz...

ikincisi biricik dostunuzun söylemiyle gelmeyin çünkü ben parazit değil at sineği olduğumu söyledim.

üçüncüsü, verecek yanıtınız yoksa hakaret edeceğinize başınızı öne eğip susma erdemini gösterseniz daha sağlıklı bir diyalog kurabiliriz...

dördüncüsü sonuç itibariyle, hristiyanlığın barbarlığından, katliamlarından, soykırımlarından gocunmuyorsunuz... o zaman size sizin bir sözünüzle yanıt vereyim...

yazk ya buna inanan insanlar evrimini tamamlayamamis okuzler... cok sinirlendim bak yine

ee dostum bumerang kullanmasını bilmiyorsanız o mereti elinize almayacaksınız. bakın sonra gelip sizin suratınıza çarpıyor...

saygılarımla

EDİT:

akli sira ben ateistim havalari yapicak.. cok gordum o havalari ben, onemli olan havalara girip ona buna laf sokmak degil konu verilmis onun hakkinda yorum yapmak... istiyorsa hakkimizda yorum yapmak acar bir konu ne bu hiristiyanlar diye istedigi halti yazar

ateistim havası nhasıl atılır niye atılır bilmiyorum...

kimseye laf sokuşturmadım. adabına uygun bir şekilde eleştirilerimi dile getiurdim... eleştirim nedir. ellerindeki kanı saklayıp başkalarının kanlı elini göstermeyiniz... ne kadar basit bir soru sormuştum oysa...

mekan aynı. bir kadın linç ediliyor... islam barbar deniliyor. doğrudur..

aynı coğrafya da 500 bin çocuk ölümün kucağına atılıyor ama hristiyanlık sevgi dini... bir ile 500 bin arasındaki farkı söyleyeyim.. 499 bin 999 kişi... 499 bin 999 insan hayatından bahsediyorum size...

bir kez daha saygılarımla

tarihinde hallac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
yoo kesinlikle boyle bisey demedim ben... akli sira ben ateistim havalari yapicak.. cok gordum o havalari ben, onemli olan havalara girip ona buna laf sokmak degil konu verilmis onun hakkinda yorum yapmak... istiyorsa hakkimizda yorum yapmak acar bir konu ne bu hiristiyanlar diye istedigi halti yazar

E sizle ilgili başlık açtım hiç ortalarda gözükmediniz. Bir an cutie ile murtimuro görünür gibi oldu sonra kayboldular. Başlık arka sayfalara gitti. B.k atmak isteyince çullanın, sıra size gelince ortadan kaybolun... Stratejiniz bu mudur yani?

Sitelerde Paylaş
anladığım kadarıyla siz sadece islam düşmanı, hristiyan ve yahudi dostusunuz...

tabiki siz dünya halklarının üzerine atılan hristiyan bombalarından gocunmayacaksınız, rahatsızlık duymayacaksınız, yeri geldiğinde barbarları eğitiyoruz diyeceksiniz... sevsinsinler sizin evrimlenmiş yönünüzü...

saygılarımla

olay iranda geçiyorsa ordaki inançlara aykırı olduğu içinde katlediliyorsa kalkıp kahrolsun yahudiler ve hristiyanlar demek sizce çokmu evrimleşmiş bir tutum olur.. alakaya çay demleyen sizsiniz kanımca.. insanlıkdışı her olaya tepki verilir insanca, olay mahalline göre ve olayın yapılışına göre.... evrimleşmek adına dünyada insanlık dışı vahşetleri konu alan ayrı bir başlık açılırsa sizin evrimselleşen bakış açınızla güzel yorumlarınız okumak isteriz..hatta açın hemen

tarihinde pierrelotti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
E sizle ilgili başlık açtım hiç ortalarda gözükmediniz. Bir an cutie ile murtimuro görünür gibi oldu sonra kayboldular. Başlık arka sayfalara gitti. B.k atmak isteyince çullanın, sıra size gelince ortadan kaybolun... Stratejiniz bu mudur yani?

o zaman ozel mesaj atarsin okumak zorunda kaliriz... yada basligi ustte tutarsin elbet bakariz

Sitelerde Paylaş
agrina mi gitti truban cigirtkanligi yaparken boyle bir haberin yayinlanmasi... ornek aldigin ulkelerdeki vahset seni tedirgin mi etti yoksa utanc mi duydun

hadi gel bir sayım yapalım sizin açtığınız türban başlığı ve türban mesajı mı çoğunlukta,yoksa hallaç'ın açtığı türban başlığı mı çoğunlukta?

görelim bakalım türban çığırtkanlığını kim yapıyor? hee ister misin?

Sitelerde Paylaş
agrina mi gitti truban cigirtkanligi yaparken boyle bir haberin yayinlanmasi... ornek aldigin ulkelerdeki vahset seni tedirgin mi etti yoksa utanc mi duydun

olay iranda geçiyorsa ordaki inançlara aykırı olduğu içinde katlediliyorsa kalkıp kahrolsun yahudiler ve hristiyanlar demek sizce çokmu evrimleşmiş bir tutum olur.. alakaya çay demleyen sizsiniz kanımca.. insanlıkdışı her olaya tepki verilir insanca, olay mahalline göre ve olayın yapılışına göre.... evrimleşmek adına dünyada insanlık dışı vahşetleri konu alan ayrı bir başlık açılırsa sizin evrimselleşen bakış açınızla güzel yorumlarınız okumak isteriz..hatta açın hemen

ikinizi de çok sevdim... yanıt verme basiretini yitiren insanların hırçınlaşıp saldırganlıştığına güzel bir örnek teşkil ettiniz...

sayın pierrelotti, sizin ne dediğinizi anlamadım bile.. eğer söylediklerinizi kendiniz anlayabildiyseniz anlayacağım bir biçime dönüştürükseniz size ayrıca yanıt veririm... bir kadının katledilişi karşısında yüreğiniz dağlanıyor ama 500 bin çocuk karşısında tek bir kelime edemediniz...

bir kez daha teşekkürler gerçek yüzünüzü gösterdiğiniz için...

Sitelerde Paylaş

ben hic bir zaman demedim ki kilisenin kanli tarihi yok.. haddinden fazla vukuati var... bu seylere bende karsiyim ve kabulde ediyorum...

sorun her bir hiristiyan konu actiginda ya da birsey yazdiginda "hiii sen asil kendi kabak sacina bak" der gibi zugurtce laflar yapan ne idugu belirsiz saldirgan zeki insanlar da var tabi

Sitelerde Paylaş

ah sayın bycene ah sadece görüşünüzü belirtseniz de züğürtlü müğürtlü kelimeler kullanmazsanız sizinle iyi anlaşacağız oysa... hani sevgi dini falan diyorsunuz ya .. bu sevgiden bizde nasiplensek tartışmalarda...

"sorun her bir hiristiyan konu actiginda ya da birsey yazdiginda"

demişsiniz de bu başlığı açan kişi hristiyan değil ateistti. en azından ben öyle biliyorum...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
"sorun her bir hiristiyan konu actiginda ya da birsey yazdiginda"

demişsiniz de bu başlığı açan kişi hristiyan değil ateistti. en azından ben öyle biliyorum...

saygılarımla

gerilerde kalmissin, update et kendini

tarihinde BYCENE tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

gerilerde kalıdğım için özür dilerim abi bi daha olmaz...

anladım siz beni sevmediniz ve sivgi dininizin sevgi anlayışının nimetlerinden yararlanamayacağım. peki öyle olsun. sevgi dininizin sevgi anlayışıd a benden uzak olsun bombalarınızda...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

sok sok sok

iddia ediyorum!

2008 yili sonuna kadar tc de her kadin basini acacak

bekleyin ve gorun

ama gobek delikleri ve kuyruk sokumlari ve meme catallari kapali kalacak

tarihinde muslo-agno tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...