Jump to content

EN SEVDİĞİNİZ FİLM MÜZİKLERİ

Recommended Posts

• İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 7 years later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • 2 weeks later...
1 saat önce, deadanddark yazdı:

En sevdigim karakteri öldürdü Neil Druckmann. Sanki babami öldürdü. Senin battigini, gittigin her yerden kovuldugunu, ac kaldigini görmeyi diliyorum. Hayattan sogudum , Allah belani versin.

:) :)

Dedim acaba bu hangi filmmiş de bu kadar kızmış, etkilenmiş. Meğer oyunmuş. 

Sözlüğe baktım da çoğunluk senin gibi beddua ediyor senarist/yönetmene. https://eksisozluk.com/entry/109733667

Sen beni güldürdün, Allah da seni güldürsün e mi...

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Türk Ateist yazdı:

:) :)

Dedim acaba bu hangi filmmiş de bu kadar kızmış, etkilenmiş. Meğer oyunmuş. 

Sözlüğe baktım da çoğunluk senin gibi beddua ediyor senarist/yönetmene. https://eksisozluk.com/entry/109733667

Sen beni güldürdün, Allah da seni güldürsün e mi...

Inan bir oyundan cok daha fazlasi.

Hala sinirden titriyor, agliyorum.

Adamin (joel) ilk oyunda kizi öldürüldü kollarinda. 

Sonra baska bir kizi kendi kizinin yerine koydu, onun icin mücadele etti, ölümlerden döndü. En sonunda onu kurtarmis oldugu icin vahsice öldürüldü. Onun hep “evlat „ diye seslendigi kiza caresiz son bakisini gördüm , zaten o öfkeyle kontrolcümün sag analogstickini kirdim. Yahu daha 3 saat olmamisti oynayali. Niye öldürdünüz allahin belalari. Adamin yüzü hic gülmedi be, dargin gittiler evladiyla.

Oyundan sogudum yemin ederim. Ben daha nasil oynarim....

Kusura bakmayin. O kadar öfkeliyimki o karaktersiz Neil hakkinda heryere kötü kötü yazasim var, kendimi zor tutuyorum.

Öfff ya, zaten sonra o öfkeyle saga sola baktim ,bol bol spoileride yedim anasini satayim. Delirecegim.

tarihinde deadanddark tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
13 saat önce, deadanddark yazdı:

Inan bir oyundan cok daha fazlasi.

Hala sinirden titriyor, agliyorum.

Adamin (joel) ilk oyunda kizi öldürüldü kollarinda. 

Sonra baska bir kizi kendi kizinin yerine koydu, onun icin mücadele etti, ölümlerden döndü. En sonunda onu kurtarmis oldugu icin vahsice öldürüldü. Onun hep “evlat „ diye seslendigi kiza caresiz son bakisini gördüm , zaten o öfkeyle kontrolcümün sag analogstickini kirdim. Yahu daha 3 saat olmamisti oynayali. Niye öldürdünüz allahin belalari. Adamin yüzü hic gülmedi be, dargin gittiler evladiyla.

Oyundan sogudum yemin ederim. Ben daha nasil oynarim....

Kusura bakmayin. O kadar öfkeliyimki o karaktersiz Neil hakkinda heryere kötü kötü yazasim var, kendimi zor tutuyorum.

Öfff ya, zaten sonra o öfkeyle saga sola baktim ,bol bol spoileride yedim anasini satayim. Delirecegim.

Of of of... Senin durum çok fena. 

Oyunu bitirdin sandım da ondan rahat rahat link verdim. Spoiler yemene biraz ben de neden oldum galiba. Afedersin...

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Of of of... Senin durum çok fena. 

Oyunu bitirdin sandım da ondan rahat rahat link verdim. Spoiler yemene biraz ben de neden oldum galiba. Afedersin...

Senin yorumundan önce bakmistim.

En cok ne koyuyor biliyor musunuz, tam yedi yil bekle Joel ve Ellie'nin arasindaki o baba -kiz iliskisinin muhtesemligine yeniden ortak olmayi düsle ama hayal kirikligi yasa.

Belki yine bir yedi yil sonra gelecek oyunda Joel'in olmamasini bilmek , iste bu da cok kirici.

Neyse umarim 2021 yilinda cikacak olan dizisinde Joel'i ödürmezler. Baba rolünde Mel Gibson'i görmeyi cok isterdim.

Ben simdi ne oynayacagim!! Red Dead Redeption 2 'de de Arthur'u da öldürüyorlar zaten. Kafayi mi yediler nedir? En sevilenleri öldürmekte moda oldu herhalde. Insanlar aglasin istiyorlar, sanki hayat cok fazla sevimli, herkes cok mutlu.

Buradan emegi gecen herkesin....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...