Jump to content

EN SEVDİĞİNİZ FİLM MÜZİKLERİ

Recommended Posts

• İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şu filmlerin müziklerini youtube'dan dinleyin..

Bunlar evrensel müzikler olup herkeste aynı etkiyi yapar..

0. Jackal Opening (USSR Military-->Massive Attack'a geçiş züperdir) (bu Fuzûlî'ye)

1. Fountain (hayat ağacının müsüü, felaket bişe) (bu Macc'a)

2. Pi (the movie) (dibiniz düşecek) (bu Trajito'ya)

3. Once Upon Times In The West (beter iyi, söylenecek bir şey yok) (bu met1969 ve lenin17'ye:)

4. Gladiator Battle Sequence (balta, tüy, meşale) (bu bağa)

5. Gladiator Honor Him (züperdir) (bu tabi ki Macchiato'ya)

6. Ay Carmela (bek bi hareketli) (kıvrak olan herhangi bir hatun üyeye, mesela butterflyeffect'e olabilir bu:P)

7. Beethoven 7. Symhony Stage 2 (bu bu deicide'a)

8. Johnny Guitar (bu requiem'e)

9. 2001 A Space Odyssey Theme - Richard Strauss (bu Rexino'ya)

1. Children Of Sanchez (sadece baş gısmı) (bu gendüme)

2. Sacco&Vanzetti (bu herakles'e, sokrates'e)

3. Louis Arstrong - Good Morning Vietnam (bu berguzar'a)

4. Marciel Soriano - From Mahogany (parlamazsa para yok) (bu nonconformist'e:))

bu konuda Hans Zimmer nambırvandır gözümde..

mot:Türk Sanat Müsüünden

Nesrin Sipahi: Endülüste Raks, Dönsende Artık Sevemem Seni, Ömrümce Hep Adım Adım, Ankara Rüzgarı

Timur Selçuk: Beni Kör Kuyularda Merdivensiz Bıraktın, Otomobil Uçar Gider (büük ihtimalle 56 model Chevrolet bu:P)

Sitelerde Paylaş
Şu filmlerin müziklerini youtube'dan dinleyin..

Bunlar evrensel müzikler olup herkeste aynı etkiyi yapar..

3. Louis Arstrong - Good Morning Vietnam (bu berguzar'a)

mot:Türk Sanat Müsüünden

Nesrin Sipahi: Endülüste Raks, Dönsende Artık Sevemem Seni, Ömrümce Hep Adım Adım, Ankara Rüzgarı

Timur Selçuk: Beni Kör Kuyularda Merdivensiz Bıraktın, Otomobil Uçar Gider (büük ihtimalle 56 model Chevrolet bu:P)

Sağolasın sevgili karun,

Daha önce dinledimmi hatırlamıyorum, benim gavurca zayıf olduğu için gavurca isimleri çok akılda tutamam ama dinleme ihtimalim yüksektir, yütüp e ulaşabilsem hemen dinleyeceğim de...

Ama Timur Selçuk, beni kör kuyularda, müthiş bir şey...

Sevgiler...

Sitelerde Paylaş
Sağolasın sevgili karun,

Daha önce dinledimmi hatırlamıyorum, benim gavurca zayıf olduğu için gavurca isimleri çok akılda tutamam ama dinleme ihtimalim yüksektir, yütüp e ulaşabilsem hemen dinleyeceğim de...

Ama Timur Selçuk, beni kör kuyularda, müthiş bir şey...

Sevgiler...

sansursensin.com

tarihinde anaksagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hababam sınıfının müziğini es geçmeyelim. Gelmiş geçmiş en ilginç melodilerdir onlar. Hızlı çalınınca coşturucu, yavaş çalınınca duygulandırıcıdır ki; çok ender rastlanan bir durumdur bu. Çünkü hızlı çalınınca coşturucu olan bir parça yavaş çalındığında anlamlı olamıyor genelde. Yavaş çalınınca duygulandırıcı olan bir parça hızlı çalındığında coşku verici değil saçma bir şeye dönüşüyor sıklıkla.

Sitelerde Paylaş
Hababam sınıfının müziğini es geçmeyelim. Gelmiş geçmiş en ilginç melodilerdir onlar. Hızlı çalınınca coşturucu, yavaş çalınınca duygulandırıcıdır ki; çok ender rastlanan bir durumdur bu. Çünkü hızlı çalınınca coşturucu olan bir parça yavaş çalındığında anlamlı olamıyor genelde. Yavaş çalınınca duygulandırıcı olan bir parça hızlı çalındığında coşku verici değil saçma bir şeye dönüşüyor sıklıkla.

gerçekten enteresan, hiç dikkat etmemiştim..

zamanında tenefüs zili olarak coşturucu versiyonunu duymaktan bıktığım melodi neler saklıyormuş içeriğinde meğer...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...