Jump to content

Ateizm nedir?

Recommended Posts

Ben bayılıyorum müslümanların ateistlerin bilinçaltını okuma hevesine.

Zihnimizin derinliklerini, sığ yanlarını, bizim farkında olduğumuz ya da olmadığımız her tür ihtiyacımızı bir çırpıda analiz ediveriyorlar.

Onlara bu yeteneği kesin Allah veriyor...

Sitelerde Paylaş
ateizlerin hepsini kotu gostermek yanlistir.ateizlerin hepsi kominiz pkkli vatan haini veya homoseksuel deildir.ateizlerin hepsini birden suclamak yanlis olur bence

ateizlerin hepsi olmasada bir kısmı... demek mi istedin anlamadım...

neden ateistler üzerinden böyle bir açıklama yapıyorsun ki, direk insanların bir kısmı diyebilirdin.. yada müslümanların.. yada herneyse..

Sitelerde Paylaş

Ateizm nedir?

Ateizm, materyalizmin cesetleri mumyalanmış reenkarnasyan hamileliğinden , doğurduğu bilimsel kılıklı bir felsefedir .

Evet felsefedir .

Bilimi köşe taşı yapan , önüne gelenin başını yaran haydut bir felsefedir ateizm.

Bu felsefe yaşamalıdır onu yaşatlamıyız ..Çünkü şerrin varlığı neticelere sebeptir.

Elektirk gibi ..

Elektiriğin veya petrolin keşfi insanoğlu için sosyal hayatta iletişim adına büyük bir yaradır .elini elektirik pirizine sokan bir insan elektiriğin kötü ve bütün insanlığa zarar olduğunu söylemesi ahmaklığınandır .zira aynı elektirikle sımsıcak ekmeğinede pişirebilmektedir..Çoğunluğun yararına olan mutlak olmalıdır..bir kaç insanın ondan zarar görmeleri çoğunluk adına birşey ifade etmez..çoğunluktan kastım özlük niteliktir.

İşte ateizm şeytanlarının varlıkları elektirikten petrolden kat kat üstündür..Çünkü insan hayatının devamı şerlerin ve iyilerin ayrılması ile ancak mümküm olabilir..

Iman hayırdır.

Inkar şerdir.

İman eden sonsuz hayata iman eder.

İnkar şer olduğundan insan ölümünü yok sayar..Yokluk zaten şerdir.

Sonsuz hayatı kazanmak için devreye sokulan ateizm şeytanları, sonsuz bir yaşama amaç oldukları için varolmalıdırlar..

Eğer böyle olmayıp tüm insanlık ateist olsaydı , hayatın hiçbir amacı olamazdı .. her doğan ölümle yok olacağından şer olacaktı ..

Eğer yalnız inananlar olsaydı hayat sonsuz bir cennet olması gerekirdi..inkara gerek kalmadı.

ayrıca,

Şerlerin az veya çokluğu hiçbirşey ifade etmez ..

Yani önemli olan çokluk değil kalite özlük niteliktir..

sonlu bir yaşam isterse milyarlar yıl olsada, sonsuz bir hayata kıyas edilemez.

tts

Sitelerde Paylaş
Ateizm nedir?

Ateizm, materyalizmin cesetleri mumyalanmış reenkarnasyan hamileliğinden , doğurduğu bilimsel kılıklı bir felsefedir .

Evet felsefedir .

Bilimi köşe taşı yapan , önüne gelenin başını yaran haydut bir felsefedir ateizm.

Bu felsefe yaşamalıdır onu yaşatlamıyız ..Çünkü şerrin varlığı neticelere sebeptir.

Elektirk gibi ..

Elektiriğin veya petrolin keşfi insanoğlu için sosyal hayatta iletişim adına büyük bir yaradır .elini elektirik pirizine sokan bir insan elektiriğin kötü ve bütün insanlığa zarar olduğunu söylemesi ahmaklığınandır .zira aynı elektirikle sımsıcak ekmeğinede pişirebilmektedir..Çoğunluğun yararına olan mutlak olmalıdır..bir kaç insanın ondan zarar görmeleri çoğunluk adına birşey ifade etmez..çoğunluktan kastım özlük niteliktir.

ateizm elektrik gibidir derken, aslında yararlı fakat müsloların bundan faydalanamadıklarını da iddia edebiliriz..

Iman hayırdır.

Inkar şerdir.

İman eden sonsuz hayata iman eder.

İnkar şer olduğundan insan ölümünü yok sayar..Yokluk zaten şerdir.

hadi sen de başladın vaaz vermeye.. Bunları durmadan yazmak nasıl bir mantık ürünüdür acaba?

Sonsuz hayatı kazanmak için devreye sokulan ateizm şeytanları, sonsuz bir yaşama amaç oldukları için varolmalıdırlar..

Eğer böyle olmayıp tüm insanlık ateist olsaydı , hayatın hiçbir amacı olamazdı .. her doğan ölümle yok olacağından şer olacaktı ..

Eğer yalnız inananlar olsaydı hayat sonsuz bir cennet olması gerekirdi..inkara gerek kalmadı.

esas gelmek istediğim nokta burasıydı..

herkes ateist veya teist olsa diye birşey yoktur. Herkes farklıdır. Aslında dünya nüfusu kadar ayrı fikir ve düşünce vardır. Fakat bunlar kategorileştirilerek en aza indirgenir. Bahsettiğiniz gibi herkesin inanması dünyanın sonu demek olacaktır. Büyük savaşların hepsinin temelinde din faktörünün olduğunu hatırlatmalıyım.

Ama herkes ateist olsada pek tadı çıkmazdı açıkçası, her renk olmalı bu hayatta. Bunları tartışabilmeliyiz. Tek düzey insanlar oluşturma fikrine sahip her türlü birliğe karşı gelmişimdir, her zamanda karşısındayım.. Ateistler, panteistler üzerinde genelleme yapmak çok zordur, yani birbirlerinden farklı farklı fikirlere sahip olabilmektedirler, buda çeşitliliği artırmaktadır. Oysa teist dinlerde herşey barizdir, katı kurallar vardır, yani insanları tek bir kalıba sokma çabasıdır teizm. Bu tekdüzeliğin nasıl bir çıkarı olabilir sizce?

ayrıca,

Şerlerin az veya çokluğu hiçbirşey ifade etmez ..

Yani önemli olan çokluk değil kalite özlük niteliktir..

sonlu bir yaşam isterse milyarlar yıl olsada, sonsuz bir hayata kıyas edilemez.

tts

vaadedilen sonsuz yaşamı test edip onayladınız, ondan sonra gönderildiniz sanırım dünyaya...

Sitelerde Paylaş

Ateizmi beyinleri islamla "tamamen" zehirlenmiş insanların anlamasına ihtimal yoktur. Hele "tebliğ" aşkıyla yanıp tutuşan "uzaktan kumandalı robotların" anlamasına ise hiç ihtimal yoktur. Sizler adına üzgünüm.

Bu arada Berke han : Seyit Ali sanırım :D

Sitelerde Paylaş
ateizlerin hepsi olmasada bir kısmı... demek mi istedin anlamadım...
ben bu iletimde sevgili ateiz arkadaslarimizi korudum.tekrar soluorum kimse bana ateizlerin hepsi kominiz vatan haini pkkli ve homoseksuel dedirtemez.ateizlerin icinde bile ii insanlar olabilir kucuk bi ihtimal olsada
Sitelerde Paylaş
Bu arada Berke han : Seyit Ali sanırım :D

Ta kendisi.Taklitlerinden sakının.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...