Jump to content

DÜNYA İSTİLASI

Recommended Posts

Hadiullah, uzaylıların esiri olduğumuz kanısına neye göre vardınız? Dinlerin onlar tarafından gönderildiği ve insanlığın -bildiğim kadarıyla- %50'den çoğunun inanca sahip olduklarını düşündüğünüzden mi acaba? Yoksa başka birşey mi?

Ateistforumdaki akhenatonun yazdığı ''stchin ekolu''nu okumanızı tavsiye ederim,ayrıca binlerce yıl önce insanlar tanrılara ve tanrıçalara tapıyorlardı. Kimdi bu tanrılar ve tanrıçalar ? İnsanoğlu bunları neden kutsallaştırdı,tanrı ve tanrıçalar neden hep rüzgarla yarışan bulutlarıyla geziyorlardı? Musanın sina dağında,muhammedin arafat dağında karşılaştıkları melek aslında uzaylı zeki bir yaratıktan başka birşey değildi,tevratta musa ve kavmine çöl yolculuklarında gece ışık saçıp geceleri aydınlık sağlayan,gündüzleri dev cüssesiyle gölgelik yapan dev ana gemi, dünya kızlarının güzeliklerine hayran olup onlarla evlenmek isteyen tanrının çocukları ve bu evlilikten doğan büyüyünce dev insanlar haline gelen nefilimler ,Meryeme allah sana oğlan çocuğu bahşetti ve bizde uygulamaya geldik diyen meleklere neden meryem onlara sizden çok korkuyorum,siz insana benzemiyorsunuz deyip bayılması ve kendisine özel sperm aşılanması,peygamber hezeikelin gördüğü uzay aracını açık açık tevratta anlatması ,hint vedalarında kendilerini ziyarete gelen tanrıya evsahipliği kavmin bir ferdi şöyle anlatıyor,tanrının yanında 2 tane hizmetçisi vardı,bu hizmetkarlara su verdik içmediler,yemek verdik yemediler,yatak serdik yatmadılar,hiç uyumazlardı,suratları hiç gülmezdi,hiç konuşmazlardı hep sabit bir noktaya bakarlardı sadece tanrı nederse onun emirlerine uyarlardı (sanırım gelişmiş bir robotu tasvir ediyorlar) böyle daha yüzlerce örnek var.Yukarıda bahsettiklerim dini kitaplardan alınmadır.

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar

Diyelim bir gün tüm tartışmalarda söz edilen nirubudan şurdan burdan gelmiş veya gelecek olan dünya dışı zeki yaratıklar size ulaşsa ve deselerki,

yeşil kitapta yazanlar doğrudur.

ister inan ister inanma ama biz vaadimizi gerçekleştiricez ahada yolları yöntemleri deseler

ve gerçekleştirmekte ısrarlı oldukları vaadse bir insanın görmek isteyeceği son şey olsa

neler yapardınız?

Ben islamdaki köhneleşmeyi sebeb olarak gösterip haksızlık yapıldığı yönünde yıllardır uğraşıyorum her yerde

ilahi özelliklere sahip kimi bilgiler nasıl böylesine köhneleşti değilmi .eğer ilahi bir bilgi böylesine köhneleşiyorsa

bunun suçlusu insanmı.bizi doğadan koparan dünyaya düşman eden zihniyet nereden çıktı tam kurunun yanında yaşında yanması

durumu açıkcası zihinsel olarak tükenmiş varlıklar değiliz istersek her şeye çözüm bulabiliriz dedim dedim dedim

değişme mecburiyeti gibi bir durum

kavmin ileri gelenlerine duyrulur

saygılar

Sitelerde Paylaş
Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), ünlü Beatles grubunun şarkılarını uzay boşluğundaki Polaris’e (Kuzey Yıldızı) doğru saçmayı planlarken bilim adamları, uzay boşluğuna müzik saçılmasının, ‘ET' kadar dost olmayan uzaylıların dikkatini çekip, dünyayı istila etmelerine yol açabileceğini öne sürdü.

Evrende bizden daha kotu canli var midir acaba?.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...