Jump to content

Nihat Hatipoğlu denen şarlatan

Recommended Posts

Nihat Hatipoğlu: YÖK üyeliği sürpriz oldu.

YÖK üyeliğine atanmasıyla ilgili konuşan Hatipoğlu "Ben Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederim. Kendisi ile benim ayrı bir muhabbetim var. Böyle bir görev beklemiyordum. Tensip buyurmuşlar ben de kabul ettim. YÖK üyesi ilahiyatçı arkadaşımızın görev süresi bitince beni atamışlar. Ben de bu görevi onurla kabul ettim. Kararname imzalandıktan sonra haberim oldu. Yarım saat içinde yüze yakın YÖK ile ilgili istek geldi. Sosyal hayatı yok sayan bir İlahiyat elbette düşünülemez. Özellikle İlahiyatlarla ilgili aklımda önemli işler var. Çünkü toplumun buna ihtiyacı var" dedi.

Bir cemaate üye olup olmadığı sorulan Hatipoğlu, "Benim cemaatim Hz Muhammed'in cemaatidir. O bizim liderimiz, sığınağımız, efendimizdir. Bence en büyük cemaat Hz. Muhammed ümmetidir. Bana bu cemaat yetiyor. Keşke ona layık olabilsek" dedi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

On 01.11.2008 at 00:33, Uteybe yazdı:

Bu herifi mutlaka bir iki defa izlemişsinizdir.. Aman efendim ne yalamalar ne sıkmalar , bedevi dini islamın ilkel yaşam bicimini allaya pullaya öyle bir veriyor ki cahil müslüman kitlenin aglamaktan başka caresi kalmıyor.. Zaten bu adamın anlattıklarına aglayan sızlayanlar yeşilçam filmlerinde ellerindeki mendili sümükle dolduranlardır

Böyle tipler gercekten cok tehlikeli.. Muhammedin aldıgı kelleleri tecavüz ettigi kadınları bile allaya pullaya anlatırlar , muhammedin kocasını katlederek ırzına gectigi cuveyrenin hikayesini dinlerken Romeo ve Juliet'i dinlermiş gibi oldum , nasıl sallıyor nasıl yalan konuşuyor !

Muhammed işgale gitmiş bir sürü adamı esir almış sonra serbest bırakmış ! Ulan adama sormazlar mı muhammedin işgalde ne işi var ? Sen adamın yerini yurdunu dağıt malına el koy sonra bağışlayınca bir de merhamet timsali peygamber ol

Şimdi düşünün efendim bir insanın evine hırsız olarak girip herşeyine el koyuyorsunuz , adamı öldürmeyip sağ bıraktıgınızda insanlar sizin icin " Bak ne güzel ahlaklı aman ne merhametli " diye övünüyorlar

Şarlatan herif seni oraya cıkartanlarda kabahat..

Kanal kayınçonun herhalde beğenmiyorsan seyretme 

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Nihat Hatipoğlu uçakta Niran Ünsal ile İbrahim Gugu'nun imam nikahını kıydı.

Niran Ünsal 8 yıldır birlikte olduğu İbrahim Gugu ile Trabzon’da evlendi.

Niran Ünsal "Umudumu kesmişken kendimi nikah masasında buldum. Dönüş uçağında Nihat Hatipoğlu da vardı, dini nikâh kıymasını istedik, bizi kırmadı, 12 bin fitte nikâhlandık" dedi.

Sitelerde Paylaş
On 29.04.2017 at 07:34, Engse Aesir said:

Nihat Hatipoğlu uçakta Niran Ünsal ile İbrahim Gugu'nun imam nikahını kıydı.

Niran Ünsal 8 yıldır birlikte olduğu İbrahim Gugu ile Trabzon’da evlendi.

Niran Ünsal "Umudumu kesmişken kendimi nikah masasında buldum. Dönüş uçağında Nihat Hatipoğlu da vardı, dini nikâh kıymasını istedik, bizi kırmadı, 12 bin fitte nikâhlandık" dedi.

Nirancigimin boyle istekleri yoktu eskiden. Gayet zinasever bir insandi ;)

Sitelerde Paylaş

İmamlardan akademisyen olursa böyle olur işte.Ne öğrenmiş bu adam? Arapça ve doğmaları ezberlemiş.Ne üstünlüğü var gerçekte bunun Cübbeliden?Aksine Cübbeli hadisleri dahi ezbere arapça okuyor.Akademisyenlik yeniden ele alınmalıdır.Bilim adam olmayanlardan akademisyen yapılması hatalıdır.İmamdan olmayacağı gibi küçümsemiyorum asla ama Subaydan  Pilottan, Kaptandan,Sanatçıdanda Akademisyen olmamalı kanaatimce.

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
13 minutes ago, yeniçeri53 said:

İmamlardan akademisyen olursa böyle olur işte.Ne öğrenmiş bu adam? Arapça ve doğmaları ezberlemiş.Ne üstünlüğü var gerçekte bunun Cübbeliden?Aksine Cübbeli hadisleri dahi ezbere arapça okuyor.Akademisyenlik yeniden ele alınmalıdır.Bilim adam olmayanlardan akademisyen yapılması hatalıdır.İmamdan olmayacağı gibi küçümsemiyorum asla ama Subaydan  Pilottan, Kaptandan,Sanatçıdanda Akademisyen olmamalı kanaatimce.

Dgerlerini bilmem de sanatcidan ve rahipten cok iyi akademisyen oldugunu gordum.

Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, malta erigi said:

Dgerlerini bilmem de sanatcidan ve rahipten cok iyi akademisyen oldugunu gordum.

Rahipleri bilemem.Bir rahip  topluma din dışı ne verebilir?Yalnız Müzisyenden yada Ressamdan nasıl olacak?Bu meslekler bilgiden ziyade kabiliyet işi.Ha Mimardan olur çünkü o kabiliyet kadar bilgiye ve Fene dayanıyor.Şimdi her şeyin Okulu açıldı .Şöförlük okulu dahi var.Düşünebiliyormusunuz Akademisyen tır şöförü?:)

Sitelerde Paylaş
Just now, yeniçeri53 said:

Rahipleri bilemem.Bir rahip  topluma din dışı ne verebilir?Yalnız Müzisyenden yada Ressamdan nasıl olacak?Bu meslekler bilgiden ziyade kabiliyet işi.Ha Mimardan olur çünkü o kabiliyet kadar bilgiye ve Fene dayanıyor.

Brian cox var. Uluslararasi capta albumleri satan muzisyenken fizik okudu, simdi cern'de calisiyor. Rahiplerden de iyi sosyal bilimciler var.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, malta erigi said:

Brian cox var. Uluslararasi capta albumleri satan muzisyenken fizik okudu, simdi cern'de calisiyor. Rahiplerden de iyi sosyal bilimciler var.

Tamamda o insan sonuçta Fizikçi  yani bilim adamı.Rahipte Sosyolog yada psikolog olarak tamam akademisyen olur.Ama Rahip yada Sanatçı kişiliği ile olmamalı.Bir ara Ülkede Devlet sanatçıları vardı. 

Sitelerde Paylaş
Just now, yeniçeri53 said:

Tamamda o insan sonuçta Fizikçi  yani bilim adamı.Rahipte Sosyolog yada psikolog olarak tamam akademisyen olur.Ama Rahip yada Sanatçı kişiliği ile olmamalı.Bir ara Ülkede Devlet sanatçıları vardı. 

Oluyor iste abi, benimde bir prof vardi. Adam hem bir partinin genel baskani, hem muzik grubunda davulcu, hem universitede prof, hem de belediye baskani. Hepsini de ayni anda yapiyordu.

Sitelerde Paylaş

O tamamdır.Ona bir itirazım olamaz.Ama inanın küçümsemek babından söylemiyorum benimde en büyük idealim Uzak yol kaptanı olmaktı.Olmadı hiç ama hiç istemediğim meslek ,Hukukçu oldum.Şimdi görüyorum Yüksek denizcilik Okulu ;Denizcilik Fakültesi olmuş.Gemi Yönetim ve İşletme Mühendisliği ünvanı veriyor Güverte bölümüne ama Sonuçta adam Uzak yol Kaptanı.Yada Gemi Makinaları İşletme mühendisi yani Çarkçı.Fakat Gemi Makina mühendisi o farklı .Ondan tabiki akademisyen olur.Ve akademisyen sıfatıylada Çarkçı yetiştirir.Yada Metaroloji dalında Akademisyen çıkar.Akademisyen sıfatıylada Kaptan yetiştirir.Ama Uzak yol kaptanı sıfatıyla Akademisyen olmamalı.O ancak SÜVARİ olur.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, yeniçeri53 said:

Aynı şey Din adamlarıda içinde geçerli Arap dili ve Edebiyatından Akademisyen olur.İmamda yetiştirir.Ama İlahiyat prof yada Doçenti olmamalı.

Ben de katiliyorum aslinda bu dediklerine ama is rahiplere geldi mi durum biraz degisiyor. Hristiyan ulkelerin koklu, birkac yuzyillik  universitelerinde okuyanlar iyi bilir bunu. Bu gelenekle alakali birsey. Teoloji bolumu her zaman universite otonomunda en etkili, en fazla soze sahip bolum. Bunun bilim uretmeye bir engel teskil etmemesi, zararli olmamasi sebebiyle bu gunumuze kadar gelmis. Yobazlik olmadigi surece sorun cikmiyor demek.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, malta erigi said:

Ben de katiliyorum aslinda bu dediklerine ama is rahiplere geldi mi durum biraz degisiyor. Hristiyan ulkelerin koklu, birkac yuzyillik  universitelerinde okuyanlar iyi bilir bunu. Bu gelenekle alakali birsey. Teoloji bolumu her zaman universite otonomunda en etkili, en fazla soze sahip bolum. Bunun bilim uretmeye bir engel teskil etmemesi, zararli olmamasi sebebiyle bu gunumuze kadar gelmis. Yobazlik olmadigi surece sorun cikmiyor demek.

Onlarda sorun olmadığı için üzerinde durulmuyor.Ama doğru değil İlahiyat Fakültesi olmaz olmamalı Yerine Camiilerde ve müftülüklerde çalışan din adamı yetistiren  Yüksek İslam Enstütüsü,keza Denizcilik Fakültesi olmaz Kaptan ve Çarkçı yetiştiren Yüksek Denizcilik okulu,Güzel sanatlar akademisi olmaz Ressam ve müzisyen yetiştiren Güzel sanatlar Okulu yada Konservatuvar olabilir.Yoksa ortaya bir Akademisyenler krizi çıkıyor.Dahada beteri Nihat Hatipoğulları gibi bir yığın yobaz

Sitelerde Paylaş
  • 7 months later...

Nihat Hatipoğlu'nun asparagas Nasa haberini televizyonda gerçekmiş gibi anlattığı video'yu youtube ve izlesene den kaldırmışlar.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/265969/nihat-hatipoglunun-asparagas-nasa-haberini-gercek-sanip-televizyonda-anlatmasi

alkislarlayasiyorum video oynatıcısında hâlâ duruyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...